Jump to content

andy13

Użytkownik
 • Content Count

  1,836
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

andy13 last won the day on January 12 2017

andy13 had the most liked content!

Community Reputation

819

About andy13

 • Rank
  Brooklyn Baller
 • Birthday 02/13/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  NBA, matematyka stosowana, psychologia edukaji, hałaśliwa muzyka.

NBA

 • Ulubiony zespół
  Brooklyn Nets, Bulls ery Jordana
 • Ulubiony gracz
  Jordan, Pippen, Kidd, D-Will, Rose

Recent Profile Visitors

15,376 profile views
 1. Możecie dać facetowi trochę czasu. Przecież jeżeli to jakieś kwestie prawne, to zapewne nie może niczego napisać
 2. andy13

  NBA League Pass

  @Borys, ustaw w Formach płatności w Google Play płatność przez operatora Nie powiem Tobie, czy jest taniej, bo mam wykupiony LP, a nie chcę zakładać drugiego konta. Jak ktoś mógłby wrzucić ceny to byłoby super Netflix, HBO, Tidal są tańsze, więc może i League Pass jest tańszy.
 3. andy13

  Brooklyn Nets 2019/20

  Problem w tym, że póki co nie ma żadnego klopsa. Koleś po prostu nie wypowiada się jak 99% zawodników, a każde słowo jest rozdmuchiwane na maxa. Wcześniej pisałem - poproszę o jakieś info o kwasach, które Irving generował w Bostonie. Wszystko miało przecież wypłynąć
 4. andy13

  NBA League Pass

  Mam to samo. Jutro przejdę się do salonu i napiszę co się dowiedziałem. Jeżeli już coś wymyślicie wcześniej dajcie znać
 5. andy13

  Brooklyn Nets 2019/20

  Pytanie, czy dla Nets nie byłoby lepiej. Facet dał się poznać jako znakomity trener na trudne czasy. Nie wiem, czy to jest taki super na lepsze okoliczności.
 6. andy13

  Brooklyn Nets 2019/20

  Czasu jeszcze sporo, także do namysłu. W odróżnieniu od Nets może się okazać, że Wizz czy Bulls przydałby się wizerunkowo awans do PO.
 7. andy13

  Brooklyn Nets 2019/20

  Pytanie, czy Nets zależy na PO? Postawa samego Irvinga może sugerować, że ma wywalone. Hype na kolejny rok organizacja ma zapewniony dzięki KD i żadne 8 miejsce i szybkie bęcki od Bucks tego nie zmienią. W dodatku pamiętajmy, że Nets oddają pick jeżeli wejdą do PO. Raczej nikigo super nie wybiorą, ale może się on przydać do letnich wymian.
 8. andy13

  Brooklyn Nets 2019/20

  Niby Ty jesteś Macierewicz? Pisałem o tej wypowiedzi parę postów wcześniej. On sobie robi jaja, a ludzie się spinają.
 9. andy13

  Brooklyn Nets 2019/20

  W ogóle Kyrie niby taki wredny i wiele razy czytałem, ile to rzeczy się dowiemy jak odejdzie z Bostonu i... czego w sumie się dowiedzieliśmy? Koleś jest specyficzny, w dodatku basket nie jest najważniejszą rzeczą w jego życiu. Z punktu widzenia drużyny to akurat może być jakiś problem, chociaż nie musi być
 10. andy13

  Brooklyn Nets 2019/20

  Kyrie gada dużo dziwnych rzeczy, za dużo. Ale też prawda jest taka, że teraz ludzie doszukują się sensacji w każdej jego wypowiedzi. Allen: Poza tym Kyrie ma trochę racji, jeżeli Nets mają walczyć o najwyższe laury to będą potrzebne wzmocnienia, KD nie załatwi sprawy. Kilku panów zawodzi. Zresztą zmiany to naturalna rzecz, naprawdę nie wiem, o co takie halo z tym tekstem. BTW, Irving powiedział też, że ostatni raz, gdy Nets zdobyli mistrzostwo, to grał u nich Erving. Teraz jest Irving. Mnie się wydaje, że on jest raczej wyluzowany i żartobliwy, a ludzie myslą, że on się spina Tak samo jak z płaską ziemią, on sobie robił jaja (i to przecież widać), a ludzie to do teraz powtarzają, że on wyznaje teorię płaskiej ziemi. Wolałbym, żeby koleś mniej gadał, a lepiej grał, ale jednak jego teksty są do przesady rozdmuchane.
 11. Piotr Zarychta jest aktywny na Twitterze, możecie tam zapytać Zobacz użytkownika Piotr Zarychta (@PiotrZarychta): https://twitter.com/PiotrZarychta?s=01
 12. andy13

  Kto pobije Jabbara?

  Będzie z tym dużo zamieszania. Teraz jest 15/15 drużyn i wszystko jest czytelne i łatwe. Jak zacznie się dodawać drużyny i zaburzymy symetrię jak na początku wieku, to będzie dziwnie. Nawet dodając symetrycznie i zmieniając granice wschodu i zachodu ciężko będzie też zachować 82 mecze. Chyba, że jakoś ograniczą ich ilość i dodadzą ten nowy turniej w zimie? 15/15 jest na tyle dobre, że prędzej spodziewam się przeniesienia drużyn niż dodania nowych. Zresztą - Las Vegas, Seatlle dopominają się tego od dawna i póki co cisza. Z kolei Thunder boi się tankować, bo to mały rynek. Postawę anty-tank akurat szanuję, ale widziałem już sugestie, że w Seattle byłoby z tej ekipy dużo więcej hajsu. Ogólnie jest parę ekip, które można przenieść.
 13. andy13

  Brooklyn Nets 2019/20

  Ja też. CLV jutro znów nie zagra... Gdyby to było jak w NBA 2K, że wszyscy dostępni, to byłoby ciekawie. A tak stara bida.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.