Jump to content

Jackoso

Użytkownik
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

About Jackoso

 • Rank
  Rookie

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  Wrocław

NBA

 • Ulubiony zespół
  chicago bulls
 • Ulubiony gracz
  michael jordan
 1. Takiej linijki jeszcze nigdy nie widziałem. Szkoda, że MLK Day nie jest częściej.
 2. Odczepcie się od mojego Otto Portera. Przed sezonem miał wartość Westbrooka. Jak ktoś chętny to z chęcią go sprzedam.
 3. Dzięki Danny za obszerną analizę. Zgadzam się z takim podejściem w rozumieniu wymiany keeper za gwiazdę.
 4. W tym roku był keeperem bo kosztował 26$. W przyszłym roku będzie kosztował 30$ więc ma potencjał na bycie keeperem. Wg mnie wartość rynkowa przy naszej aukcji to 38$ więc jeśli nic się nie wydarzy (kontuzja, spadek formy) to nadal będzie keeperem.
 5. Wymienię Otto Porter Jr. który będzie jeszcze keeperem w przyszłym roku za kogoś z większą ilością strat ale odpowiednio lepszego w innych kategoriach (poziom 45$-50$ w naszej aukcji). Danny czy taka wymiana to keeper za gwiazdę?
 6. Ja mam draft w piątek więc jutro muszę się coś przygotować więc na mnie nie liczcie.
 7. Moi keeperzy (Detroit Pistons) to : Trae Young - 22$ Otto Porter Jr - 26$ Devin Booker - 34$ Bam Adebayo - 10$ Budżet na draft = 210$-92$=118$
 8. Ja mam już wybranych więc jestem za końcem września.
 9. Czas na tabelę ze średnimi bo minął od poprzedniej miesiąc. Zbliżamy się powoli do połowy sezonu. Największy awans MJ-TEAM +7 PKT ROTO Największy spadek HES Basketball -14 PKT ROTO Nasza czołówka (4 drużyny) od miesiąca bardzo stabilnie. Moim faworytem jest Kemizo (Barton i Teague w zapasie). Ja rozpoczynam wspinanie się w przechwytach - moim celem jest 9 pkt w tej kategorii. Jedynie to może mi dać awans. Beal i Bogdanovic do wymiany - rozmienianie na drobne moich nie wchodzi w grę.
 10. Mija kolejny miesiąc więc aktualna tabela ze średnimi. Mamy już prawie połowę sezonu za sobą. Największy awans: Wrecking Crew +7 PKT ROTO (Davis, Harden szaleją, trend rosnący od 3 tygodnia, czyżby faworyt do wygranej) You f—-ing need me +5 PKT ROTO Największy spadek: RSWP DysKillaBees - 8 PKT ROTO Slama Jama Cougars trend malejący od 3 tygodni i jeszcze kontuzja Walla. Ja powoli pnę się w górę. Przez kontuzje mam trochę niedogranych gier i kilka punktów mniej.
 11. Do soboty czy do piątku? W uwagach Yahoo jest napisane: "This trade will be reflected on the lineup Friday, Dec 7."
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.