Skocz do zawartości

MarcusCamby

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  2015
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  27

Zawartość dodana przez MarcusCamby

 1. Mina Kurta Thomasa po tym jak dowiedział się, że dostał ofertę od Minnesoty Timberwolves...
 2. A jeszcze rada nie określiła co z ofertą Qcina na K. Thomasa, który nie bierze udziału w grze. Nawet nie wiadomo czy chodzi o Matta czy Isiaha. Oferta nieważna?
 3. No właśnie tej kasy nie dostanie, bo wtedy Lucas podejmie opcje zespołu. Jako backup Lillarda był bardzo wartościowy, teraz trochę stracił na wartości jako trzeci PG w Nets będąc za bardzo mocnym duetem Russell/Dinwiddie. W Wolves ma ogromną szanse podbić sobie wartość. Opcja z team option mu się nie opłaca. Opcja z TO jest opłacalna, tylko wtedy gdy jest nadwyżka finansowa, a tu jej nie ma. Tylko milion różnicy.
 4. 39809400/4 PO Tyle wynosi pełny wyjątek full MLE
 5. Odpisałem, ale pamiętaj o Raptors! Oni są nielegalni moim zdaniem.
 6. Zdjęcie TO i pełne 5mln gwarantowanych zdecydowanie.
 7. Raczej no brainer, że oferta Pacers lepsza. Musisz zejść z TO
 8. RFA u Nas zwykle mają słabo z ofertami, bo ludziom szkoda slotu. Zakładają, że owner i tak wyrówna. Dlatego też Portis nie dostał.
 9. Ja nie mam pojęcia czemu nie można warunkować w reforertach. Nawet w pytaniach do rady napisałem: - Czy w kontrofertach mogę zmienić w jakikolwiek sposób ofertę dla swojego gracza? Dać mu opcje lub dać większe pieniądze? NIE! W kontrofertach dajecie tylko ewentualnie dwie dodatkowe umowy z puli graczy, którzy dostali dostali umowy w III turze, ale nie od Was. Ci zawodnicy mogą być wstawieni gdzie chcecie, ale kolejność z pierwszej fazy nie może być zmieniona. Jeśli miałeś na pierwszym miejscu Bazemore, ale zobaczyłeś, że jest ogromne zainteresowanie Nim, a przykładowo Iggy dostaje jakieś ochłapy, masz teraz możliwość wstawić byłego weterana Warriors na początek listy. Poprawienie w jakikolwiek sposób umowy dla gracza z pierwszej fazy będzie uznane za ofertę nieważną, a tylko zdradzi wasze zamiary. Od końcowych poprawek i wszelkich warunków jest ostatnia faza zwana reofertami w terminie 24-25 sierpnia. Ja planowałem warunki dopisać w ostatniej fazie, a teraz słyszę, że jest to niemożliwe. Bardzo dziwne to wszystko w tej fazie.
 10. W takim razie nie wiem o czym mówi lista priorytetowa w regulaminie. Dla części z Nas te numerki je wyznaczają.
 11. Właśnie po to są warunki, by tego wyższego nie było konieczności podpisać. Ale warunek zawsze idzie w dół, a u Ciebie piąty zawodnik jest kluczem do zagadki, bo teoretycznie to on stanowi wg twoich warunków najwyższy priorytet. Każdy to widzi po swojemu. Ja w pytaniach do rady pisze jedno, a Jasiek mi na PW drugie. A mógł przecież wcześniej sprostować. Oferta Bulls dla Vince Cartera nie zachodzi, bo to byłaby szósta oferta dla gracza. Nie dogadamy się. Dla Ciebie to numerki, a dla mnie lista priorytetowa Oferty i tak zostaną uznane, ale chodzi tylko o wyjaśnienie problemu.
 12. Pewnie się nie da, bo Ibaka który był piąty na liście dla części z Nas jest ostatnim twoim priorytetem. Dla Ciebie był tylko numerem na liście, a dla Nas zawodnikiem, który dostaje ofertę jako ostatni. W tym momencie odwracasz kolejność, bo Ibakę przesuwasz na początek. Powinno być. 1. Ibaka 2. Craig 3. Matthews 4. Thomas 5. Howard I potem dajesz kontroferty, że Ed Davis jest drugi z warunkiem, a Robin Lopez trzeci zależny od głosowania Ibaki i Davisa. Craig spadłby wtedy na czwarte miejsce. Tak więc dało się to rozpisać, jeśli każda oferta jest przedstawiona jako lista priorytetowa. I gdyby tak było, to Ibaka nie mógłby przesunąć się z piątej pozycji na pierwszą, bo odwracanie kolejności list priorytetowych jest zabronione. Dlatego ja pisałem, że oferta jest dla mnie nieważna, bo Ibaka stał się pierwszy i ważniejszy od Craiga, a także każda z twoich kontrofert. To zrobienie Ibaki piątego na liście jest tutaj problemem.
 13. Mi chodzi o te oferty człowieka morza z teraz. Że niby jak wygra Josepha, Rossa i Bazemore to nie ma wystarczającej ilości MLE i ma bana na dwie tury. Dla mnie jest oczywiste, że jak wygra Josepha, który jest pierwszy to dalsze oferty nie zachodzą, bo nie ma pieniędzy. A tu się okazuje, że człowiek morza powinien dopisać warunek.
 14. Idę spać. Jutro mam wesele, obiecałem sobie położyć się wcześniej, by się wyspać. I oczywiście się nie udało, bo ktoś myli się w internecie. A ty Jasiek jak chcesz mnie uspokajać to nie dolewaj oliwy do ognia
 15. Każdy z uczestników sprawdza oferty, a radny tym bardziej. Ja wyraziłem swoje zdanie, poruszyłem co mi nie pasuje i prosiłem Was ( byłeś jednym z kilku wymienionych ) o odpowiedź, nie przedstawiałem wyroków. Mówiłem, że temat wymaga omówienia. Problem jest widać szerszy, bo ta część która nie uznaje cyferek strasznie jest przywiązana do warunkowania. Nie bardzo wiem jak oni rozumieją zatem zapis lista priorytetowa, skoro kolejność wyznacza warunek. Było oburzenie o oferty człowieka morza, mi też się dostało. W moim mniemaniu nie muszę przedstawiać warunków, bo jak mam 100zł i w jednym sklepie wydam 70zł, w drugim trzydzieści złotym, to jak na liście zakupów mam trzeci sklep, to bez kasy wracam z tym co mam do domu. Także sprawa wymaga omówienia, bo są dwie szkoły tutaj. Ja też przepraszam Ciebie, a także każdego postronnego tej wymiany zdań, który poczuł się zniesmaczony.
 16. Właśnie opuściłem ją dlatego, że ty zamiast potępić flubera to pisałeś co pisałeś na PW. Tu już nie będę upubliczniał, ale przeczytaj jeszcze raz dyskusje. Zobacz kto zachował się karygodnie i czy ja chociaż w najmniejszym stopniu naruszyłem zasady kultury dyskusji do czasu, gdy GM Hornets zaczął mnie obrażać.
 17. Ja myślałem, że wie to każdy. A tu się okazało, że te numerki dla niektórych są bez znaczenia.
 18. Nie jest nigdzie napisane, że Melli jest warunkowy od Tylera Johnsona. Nie dałem żadnego wyjątku. Teoretycznie więc to mogła być lista porządkowa ( chociaż nie ma czegoś takiego, regulamin jasno mówi o liście priorytetowej, a te wyznaczają numerki i tak było od pierwszej tury, pierwszego FA ). Nie rozumiemy się w sprawie regulaminu. Być może jest on nieścisły, być może wymagał omówienia. I można było to rozwiązać jak dorośli ludzie, gdy napotykają problem. Ale to już się nie uda.
 19. Czy Nicolo Melli może być przed Tylerem Johnsonem w Pelicans? Albo w kolejności porządkowej albo jako warunek? Ja osobiście liczę, że Jasiek nie skasuje tego co tutaj zaszło i BeGMowa brać stanie po mojej stronie. Nie zrobiłem nic haniebnego, normalnie omawiałem regulamin i nieścisłości ofert.
 20. Na PW można nawet wasze matki, żony i córki od kurew wyzywać. Jasiek pozwala. @fluber masz dość przyzwoitości by odejść?
 21. Może napisz co pisałem w takim razie
 22. Ale ty masz urojenia. Piszesz to za każdym razem jak mam odmienne zdanie niż ty. Nie znosisz krytyki, nie przyjmujesz innego zdania niż swoje. Mimo to ceniłem Cię i przypomnę przelałem kwotę 100zł na wybrany przez Ciebie cel byś wrócił do gry. Ot, ja wsparłem akcje charytatywną, ty miałeś satysfakcje i dopieszczone ego. Wszyscy wygrali. Teraz gdy normalnie omawiamy problem, ty wyjeżdżasz z takimi tekstami, że o nazwaniu mnie śmieciem nie wspomnę. Normalne omawianie zasad. Sam cytujesz regulamin z zapisem o priorytetowej liście, ale jakbyś nie rozumiał o co chodzi. Eld punktuje Cię z każdej strony, a ty nawet nie odpowiadasz. I normalnie przyznałbyś się do błędu i nie byłoby tematu, może nawet rada poszła by Ci na rękę. Ale ty się skompromitowałeś. I ja na ten moment żądam twojego odejścia. Odszedł już przez Ciebie MMM2121, był bliski tego RonnieArtestics. Chyba jednak BeGM zyska jak opuścisz naszą zabawę. Po prostu masz problemy emocjonalne.
 23. Już kilka osób napisało Ci, gdzie zrobiłeś błąd, a ty w prywatnej wiadomości nazwałeś mnie śmieciem. I chcę by każdy to na forum wiedział. Fluber stawiam Ci sprawę jasno, albo przeprosiny, albo do widzenia. A Tobie January zabraniam kasować posta. To już za daleko zaszło.
 24. Ale to wynika samo z siebie. Tymi numerkami wyznaczasz priorytet. Nie musisz tego pisać. Cholera, przecież człowiek morza w II turze chciał dać Rubio jako pierwszego i nie zostało mu to pozwolone. Dlaczego? Bo w pierwszych ofertach dał go jako trzeciego. Tak samo ja nie mogę teraz wstawić sobie kolejności, gdzie to Melli jest jedynką. Tak, twój zapis jest bardzo logiczny i oczywisty, ale mimo to niezgodny z regulaminem.
 25. Dziwi mnie @fluber że nie rozumiesz swojego błędu. Można odnieść wrażenie, że to twoje pierwsze FA i właśnie się dowiedziałeś, że te numerki coś znaczą. Tak, one wyznaczają priorytet. Craig jako jedynka był twoim priorytetem i mogłeś teraz w kontrofertach to zmienić, ale napisałeś 6 i 7 przy Nich przez co warunek jest niemożliwy. Popatrz na oferty innych. Chociażby takiego Ashigaru, a potem spójrz na swoje. Ok, czyli już wiemy, że nie znasz zasad albo udajesz.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...