Jump to content

MarcusCamby

Użytkownik
 • Content Count

  2,157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Everything posted by MarcusCamby

 1. Powrót Jonasa do domu, jednego z ulubieńców publiczności z Toronto, mógłby podbić słabe notowania twojego klubu pod względem kultury organizacji
 2. @LONGER01 Valanciunas wciąż dostępny
 3. aż dziwne biorąc pod uwagę, że on w Pistons w najlepszym momencie kariery grał GTG. Sądziłem, że on gra z ławki, by właśnie wykorzystać ten skillset, bo jako jeden z niewielu stanowi zagrożenie z piłką w rękach. Fajnie, że chociaż staje się wartościowym rolesem. @BMF pewnie pamięta moje kłótnie o Niego, gdzie włożyłem mu dużo lepszą karierę.
 4. Akurat KCP nie pasuje, przynajmniej wg twojej definicji, bo to więcej niż solidny ballhandler. Danny Green, Robert Covington, Pat Beverley chyba tak pod względem topu pasują do opisu.
 5. MarcusCamby

  Seriale

  Wcale nie stwierdziłem, że moje pokolenie to peak ludzkości Sądzę, jednak że rozwój technologiczny nie wiążę się jednocześnie z rozwojem człowieczeństwa, a wprost przeciwnie. Ludzie stają się niezdarni, bardziej ograniczeni i dużo słabsi psychicznie. Dla mnie to nie jest rozwój.
 6. Jak zawsze za sam potencjał się płaci. Ten sezon ma tragiczny, ale pokazał już wystarczająco sporo we wcześniejszych sezonach, by ktoś w Niego zainwestował. Przed sezonem byliby pewnie tacy, co i maksa mu od ręki rzucili.
 7. MarcusCamby

  Seriale

  Tu bym akurat polemizował.
 8. Minus gry w BeGM. Nic nie można napisać na ogólnym, bo zlatują się pieniacze. Dillon Brooks jest bezpardonowo atakowany przez polishlamę czy dannygd i palce świerzbią by odpisać, ale wiesz, że zaraz padną komentarze o BeClown. W styczniu - 21,6 pts, 45,3% za trzy przy ponad 8 próbach na mecz i świetne net rankingi. Ale oczywiście całą atencje zbiera Morant. Inna sprawa, że mógłbyś Jasiek zachwycać się też innymi graczami niż swoi właśni. Kiedyś Theis, Nwaba. Zamiast o Claxtonie, zrobić wpis o Alec Burksie, który zdrowy jest legit grajkiem.
 9. A Rockets jakby nie kontuzja CP3 lub rekordowa nieskuteczność 0/27 za trzy, to też mieliby mistrza. Do czego zmierzają te argumenty?
 10. Serio uważasz, że Mavs to porównywalny zespół do Rockets na poziomie PO? Przecież taki rezerwowy Eric Gordon to byłaby w Dallas druga opcja. Carlisle to mag, ale z drugą opcją w osobie Tim Hardawaya i tak kiepską obroną to sądzę, że Mavs mogliby wygrać potencjalnie jeden mecz. Nuggets i Jazz prawdopodobnie powtarzaliby scenariusz z pompowaniem balona, a potem odpadnięciem w maksymalnie sześciu meczach. Dla mnie bardziej prawdopodobne jest, że Rakiety rzucą rękawice zespołom z Los Angeles niż odpadną z jakimś papierowym contenderem. Mavs to zupełnie nie ta liga. Doncic to jeszcze nie LeBron.
 11. Oj tam moje wnioski. Flirt advanced stats -> VORP i jazda. @polishllama69 potwierdzi
 12. Coby White jest spoko, ale pamiętasz moje pmki po grze Bamby na początku sezonu? Nic gorszego chyba nie widziałem. Wall już nie jest straszakiem. Nawet w to okienko miałem propozycje spoko wymiany z jego udziałem. Pytanie po co? Pels mają dwóch superstarów połamańców i muszą czekać na następny sezon.
 13. ja wtedy chciałem iść z duchem czasu, ale starzy radni mnie punktowali CBA i wywiązały się z tego tylko kłótnie. Obecnie w radzie nie zasiadam, ale na pewno Jasiek nie będzie za zmianą.
 14. MarcusCamby z przyczyn osobistych planuje po tym trymestrze opuścić zespół z Nowego Orleanu i udać się na wcześniejszą emeryturę. GM szykuje już następcę na swoje miejsce. Mówi się o dużym nazwisku, które wcześniej było już łączone z Utah Jazz.
 15. odwrotnie. Miało właśnie tak zostać, by między jednym zimowym, a drugim tak łatwo nie można było oddać gracza. tak więc cvbe nie może oddać gracza pozyskanego w styczniu w łączonej wymianie.
 16. To trochę tak jak rząd mówi, że podwyższa ceny na cukier, bo dzięki temu będziemy pili mniej napojów gazowanych. Można dyskutować jak dużym problemem jest alkoholizm w Polsce, ale zwiększanie cen nie rozwiąże problemu, zwłaszcza że wciąż wiele osób ma poczucie złudnego bogactwa, bo "pensja rośnie". Myślę, że sam nie wierzysz w pomyślność tego rozwiązania. Ale dla sprzedawcy to jest utrzymanie marży kwotowej, gdzie jego dotychczasowy zysk traci na wartości. Oczywiście na teraz, bo albo producenci pokombinują jak uzyskać taki towar za niższą cenę, albo za 2-3 miesiące trzeba będzie dorzucić jeszcze gdzieniegdzie złotówkę więcej, by swój zarobek też miał sprzedający. Ciężko też powiedzieć na dziś jaki procent akcyzy wziął na siebie producent, hurtownik itd. Koszty mogą jeszcze wzrosnąć czyli także ceny.
 17. Ja dopiero po twojej drugiej odpowiedzi domyśliłem się, że ty się cieszysz, że koszt wzrostu akcyzy nie został w pełni przerzucony na klienta. No faktycznie, tylko 3zł drożej zamiast 6zł to są powody do zadowolenia Ale taki przedsiębiorca kolejny raz dostał już po dupie podwójnie.
 18. @RappaR Famous Grous cena zakupu prawie 3zł w górę. Właśnie mi wjechała.
 19. MarcusCamby

  Redraft 2016

  Ingram przez trzy lata nie wpływał korzystnie na ofensywę Lakers, a obecnie w Pelicans też długo wyglądał na gracza typu good stats, bad team. Wiele by się musiało dobrego wydarzyć, by był lepszy od Simmonsa czy Siakama. W twoim przypadku zakładam sporo życzeniowego myślenia. Myślę, że taki Jaylen Brown jako elite two-way byłby pewniejszą inwestycją w potencjalnym drafcie, ale może czegoś nie dostrzegam. Do tier III wskoczył, ale nie wziąłbym go wciąż nad Simmonsem czy Siakamem, a może nawet wybranymi graczami z trzeciego tieru.
 20. MarcusCamby

  Redraft 2016

  Lepiej, ale minusowy w obronie? Biorąc pod uwagę, że jego passing i elite court vision jest często niewykorzystywane, to właśnie obrona jest jego najmocniejszą stroną. Czemu uważasz, że jest bardzo minusowy?
 21. Które określenie jest lepsze u Ciebie? Przyzwoity czy przeciętny? Moim zdaniem jako playmaker jest dużo lepszy niż jako rim protector. Jako playmaker wśród wysokich wyróżnia się na plus. W obronie pod względem eye-test jest straszny, chociaż jest kilku analityków, którzy wskazywali jego mocne strony. Słaby jest ten sezon Drummonda, toteż pada obecnie łatwym łupem. Wciąż jednak sądzę, że niedoceniany gracz.
 22. MarcusCamby

  Redraft 2016

  Ingram za wysoko. Na ten moment trzeci tier dla mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.