Jump to content

MarcusCamby

Użytkownik
 • Content Count

  2,157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

MarcusCamby last won the day on January 13

MarcusCamby had the most liked content!

Community Reputation

3,299

About MarcusCamby

 • Rank
  All-Star

NBA

 • Ulubiony zespół
  Dallas Mavericks
 • Ulubiony gracz
  Michael Finley

Recent Profile Visitors

15,506 profile views
 1. Powrót Jonasa do domu, jednego z ulubieńców publiczności z Toronto, mógłby podbić słabe notowania twojego klubu pod względem kultury organizacji
 2. @LONGER01 Valanciunas wciąż dostępny
 3. aż dziwne biorąc pod uwagę, że on w Pistons w najlepszym momencie kariery grał GTG. Sądziłem, że on gra z ławki, by właśnie wykorzystać ten skillset, bo jako jeden z niewielu stanowi zagrożenie z piłką w rękach. Fajnie, że chociaż staje się wartościowym rolesem. @BMF pewnie pamięta moje kłótnie o Niego, gdzie włożyłem mu dużo lepszą karierę.
 4. Akurat KCP nie pasuje, przynajmniej wg twojej definicji, bo to więcej niż solidny ballhandler. Danny Green, Robert Covington, Pat Beverley chyba tak pod względem topu pasują do opisu.
 5. MarcusCamby

  Seriale

  Wcale nie stwierdziłem, że moje pokolenie to peak ludzkości Sądzę, jednak że rozwój technologiczny nie wiążę się jednocześnie z rozwojem człowieczeństwa, a wprost przeciwnie. Ludzie stają się niezdarni, bardziej ograniczeni i dużo słabsi psychicznie. Dla mnie to nie jest rozwój.
 6. Jak zawsze za sam potencjał się płaci. Ten sezon ma tragiczny, ale pokazał już wystarczająco sporo we wcześniejszych sezonach, by ktoś w Niego zainwestował. Przed sezonem byliby pewnie tacy, co i maksa mu od ręki rzucili.
 7. MarcusCamby

  Seriale

  Tu bym akurat polemizował.
 8. Minus gry w BeGM. Nic nie można napisać na ogólnym, bo zlatują się pieniacze. Dillon Brooks jest bezpardonowo atakowany przez polishlamę czy dannygd i palce świerzbią by odpisać, ale wiesz, że zaraz padną komentarze o BeClown. W styczniu - 21,6 pts, 45,3% za trzy przy ponad 8 próbach na mecz i świetne net rankingi. Ale oczywiście całą atencje zbiera Morant. Inna sprawa, że mógłbyś Jasiek zachwycać się też innymi graczami niż swoi właśni. Kiedyś Theis, Nwaba. Zamiast o Claxtonie, zrobić wpis o Alec Burksie, który zdrowy jest legit grajkiem.
 9. A Rockets jakby nie kontuzja CP3 lub rekordowa nieskuteczność 0/27 za trzy, to też mieliby mistrza. Do czego zmierzają te argumenty?
 10. Serio uważasz, że Mavs to porównywalny zespół do Rockets na poziomie PO? Przecież taki rezerwowy Eric Gordon to byłaby w Dallas druga opcja. Carlisle to mag, ale z drugą opcją w osobie Tim Hardawaya i tak kiepską obroną to sądzę, że Mavs mogliby wygrać potencjalnie jeden mecz. Nuggets i Jazz prawdopodobnie powtarzaliby scenariusz z pompowaniem balona, a potem odpadnięciem w maksymalnie sześciu meczach. Dla mnie bardziej prawdopodobne jest, że Rakiety rzucą rękawice zespołom z Los Angeles niż odpadną z jakimś papierowym contenderem. Mavs to zupełnie nie ta liga. Doncic to jeszcze nie LeBron.
 11. Oj tam moje wnioski. Flirt advanced stats -> VORP i jazda. @polishllama69 potwierdzi
 12. Coby White jest spoko, ale pamiętasz moje pmki po grze Bamby na początku sezonu? Nic gorszego chyba nie widziałem. Wall już nie jest straszakiem. Nawet w to okienko miałem propozycje spoko wymiany z jego udziałem. Pytanie po co? Pels mają dwóch superstarów połamańców i muszą czekać na następny sezon.
 13. ja wtedy chciałem iść z duchem czasu, ale starzy radni mnie punktowali CBA i wywiązały się z tego tylko kłótnie. Obecnie w radzie nie zasiadam, ale na pewno Jasiek nie będzie za zmianą.
 14. MarcusCamby z przyczyn osobistych planuje po tym trymestrze opuścić zespół z Nowego Orleanu i udać się na wcześniejszą emeryturę. GM szykuje już następcę na swoje miejsce. Mówi się o dużym nazwisku, które wcześniej było już łączone z Utah Jazz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.