Jump to content

Mich@lik

Użytkownik
 • Content Count

  1,598
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53

About Mich@lik

 • Rank
  All-Star

Kontakt

 • Yahoo
  lvs_lvs

Converted

 • Location
  (:
 • Interests
  Los Angeles Lakers
 • Occupation
  Chorzów/RŚL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mogę czekać, ja mogę stracić już te pieniądze. Chciałbym tylko jasnej informacji np. "Styczniowy numer nie wyszedł. Wysyłka wstrzymana. Nie sprawdzaj skrzynki, nie ma po co. Tym razem to nie wina poczty. Dalsze info co będzie dalej do 10 lutego". Wtedy jest jasność. Najgorsze jest oczekiwanie i niewiedza.
 2. Panie @Piotr Zarychta wypadałoby napisać, że to przynajmniej koniec. Jakaś informacja by się przydała. Przecież loguje się Pan na konto: OSTATNIA WIZYTA: 6 godzin temu Czy w jakiś sposób da się odzyskać pieniążki za prenumeratę?
 3. Nie chcę wbijać szpilki ale 1/17? Broń mnie Boże od takiego lidera. Houston na ławce nie mają nikogo a w S5 gra tylko 3. Z tego dwóch pod siebie. Jeżeli nie zrobią nic do TD to stracą kolejny rok.
 4. Patrzac na możliwość budowy mistrzowskiego zespołu to jeden gorszy od drugiego. Dlatego zadałem to pytanie, z pełną powagą.
 5. Pytanie dla fanow Houston gdybyście mogli wybierać to budowali byście drużynę wokół Hardena czy Westbrooka? W założeniu ze jeden leci za tydzień w transferze.
 6. Panowie z innej czapy. W jaki sposób przechowujecie swoje jerseye? Wiszą w szafie? Jak tak to na jakich wieszakach? Cześć moich leży w kartonie, część wisi. Najbardziej wkurza mnie to, że opadają z wieszaków. Nie potrafię znaleźć wieszaka na którym jersey trzymałby się fajnie. Poradzicie coś?
 7. Grudniowo - stczniowo - lutowy Jak dalej pojdzie to moja polroczna prenumerata bedzie trwała rok. Niestety coś czuję, ze to koniec. Szkoda.
 8. Dawno nie widziałem tak beznadziejnej gry.
 9. Jeszcze im troche brakuje. Czy to doświadczenia czy shooterów, ale naprawdę dobrze ich się ogląda. Czyżby pick no. 2 > no. 1?
 10. Mich@lik

  Lakers '20

  Odpuścili poważną grę po pierwszej kwarcie to mają za swoje. Za duża była przewaga, wiedziałem, że to roztrwonią
 11. Mich@lik

  Lakers '20

  Strasznie statycznie wyglądaliśmy w ataku. Wszytko przez LBJ. Rondo cieniem siebie - za shot clock violation powinien od razu wylecieć na ławę. Brakuje shootera, dobrze ze przyszło parę porażek, może nie popadniemy w samouwielbienie i nie uwierzymy za bardzo, że to już to.
 12. To by były dwa ruchy dajace nadzieję na lepsze jutro. Tylko czy jeszcze ktos wierzy w to, ze sie uda?
 13. J.R. na sprzedaż? Kto by pomyślał 20 mln $ / sezon jednak pomyłka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.