Jump to content

jack

Użytkownik
 • Content Count

  910
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

jack last won the day on July 5 2019

jack had the most liked content!

Community Reputation

483

About jack

 • Rank
  Starter

NBA

 • Ulubiony zespół
  PTB
 • Ulubiony gracz
  Lillard

Recent Profile Visitors

7,940 profile views
 1. jack

  Seriale

  Nie dość, że są pakiety to nawet niekoniecznie rodzinne. Obcej osobie, na drugim końcu Polski możesz swój pakiet udostępnić. I Netflix tego nie ściga a wręcz się tym szczyci. Przypadek? Nie sądzę.
 2. jack

  Seriale

  Problemy zdiagnozowane. Co proponujesz?
 3. jack

  Random Shit 2019/20

  Blazers bez Nurkicia, Collinsa, McColluma i Hooda (4/5 S5) wygrało dziś z Warriors bez Currego, Thompsona, Robinsona, Greena i Looneya (5/5 S5)
 4. Turner był świetny, gdy dostawał piłkę i wolną rękę do prowadzenia gry. Stąd jego świetna postawa na początku poprzedniego sezonu jako lidera rezerw otoczonego strzelcami. Problem się pojawiał, gdy Stotts zostawiał dłużej na boisku Lillarda lub McColluma, którzy brali na siebie rozgrywanie. Wtedy Turner, że swoim marnym rzutem, był dziurą w ataku, zwłaszcza gdy dostawał piłkę do ręki w ostatnich sekundach akcji. Gra Turnera w S5 Blazers to już zupełna pomyłka bo jako trzeci do piłki w ataku nie istniał dlatego korzystniej było grać bardziej wszechstronnym Harklessem.
 5. Ariza (12,2kk), Swanigan (2kk) i Wenyen Gabriel (1kk) za Bazemora (19,2kk), Tollivera (2,5kk) i 2 picki z 2 rundy O kasę tu chodzi bardziej niż o Arizę. Ciekawe, że Swanigan wraca do Portland. Rok temu wymienili go za Skala ale może jeszcze ktoś na niego liczy. Gość ma 22 lata, warunki fizyczne godne bestii. Dzięki brakom Blazers wśród wysokich dostaje wielką szansę na ostatnią prezentację. Będę trzymał kciuki.
 6. Już w najbliższą sobotę Baltic Porter Day! http://www.balticporterday.com/
 7. Wszystko zgodnie z planem. Love pokazał, że wrócił do sprawności fizycznej a teraz obniża swoją wartość transferową. Tymczasem czekamy jeszcze z transferem Whitesida na powrót Nurkicia lub Collinsa.
 8. wesołe z was towarzystwo, jeden twierdz, że picie kawy jest gejowskie (drinków już nie), drugi straszy ludzi obdukcją u kolegi a trzeci wprawdzie latami zjeździł całą Europę i przeżył ale przestrzega bo to ekstremalnie niebezpieczne. Ale oczywiście najśmieszniejsze jest, że ktoś nie otwiera linków do płatnych stron.
 9. Aż dziw bierze, że udało Ci się wrócić cało
 10. sorry ale nie prenumeruję więc nawet nie przeczytam.
 11. Wystawianie Śmieszka jest jak najbardziej zasadne. Pierwsza runda to dla opozycji walka by Duda nie dostał powyżej 50% głosów więc aktywizacja każdego środowiska, także gejów ma tu sens.
 12. Prenzlau i Fuentidueña też jest w europie zachodniej. A w norze można siedzieć nawet w Londynie. Nie wiesz, że ta wojna już trwa?
 13. Z milionem. Tak jak setkami gwałconych co roku kobiet w sylwestra w Niemczech.
 14. I pewnie uciekł do Polskie przed falą uchodźców...
 15. 31.12.2019 to wprawdzie zeszły rok ale nie rok temu. I nie pojedynczego a przynajmniej 3 I nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie "Polakiem Robakiem". Ja nie mam problemu z tym, że jestem Polakiem. Nikt na mnie nie czyha i nie boje się, że obce siły zmienią mnie w geja, sprzedadzą, wysadzą albo każą mi segregować odpady i zakaża palić w kominku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.