Jump to content

barcalover

Użytkownik
 • Content Count

  5,835
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Everything posted by barcalover

 1. Może powoli możemy uznać, że się znam? Oprócz L.MP, który stracił Currego, sama-sama (Kyrie) i MJ-TEAM (niedoszacowany Doncic z mojej strony) chyba można uznać, że spot-on projekcje... Discuss @aQQ
 2. Yes! Sorry, rodzina mi się powiększyła i troszkę olałem te tabelki tutaj.
 3. Moje w tym roku nie wyglądają tragicznie, przynajmniej w tych ligach, w których sam gram
 4. Myślę - tak, jak pisałem na czacie - że spokojnie można było się ogłosić z Davisem, żeby przynajmniej dać reszcie szansę to przebić, ale nie ma w mojej opinii podstaw do wetowania raczej.
 5. Wpisałem HutchiNson w swoim excelu i piętnasteczkę przypisało
 6. @wiLQ jakie mamy paragrafy na olewaczy?
 7. Czytam Was tutaj i tylko jedno podsumowanie mi się nasuwa... Generalnie wygląda to na dobry poradnik "how not to play fantasy basketball"
 8. To jest niesamowite, co ten Giannis u nas gra @Tecu Reszta ekipy to na razie piach i muł, a Grek wyciągnie średnią do 40 za chwilę... Pick @Benon dostępny w wymianach Panowie tankujący, więc jak ktoś ma kogoś ciekawego na oku w top3-5 draftu 2020, to chętnie przyjmiemy jakiegoś soldniaka na obecny sezon. Do wyjęcia wg mnie wszyscy oprócz Giannisa i Browna Jr. ( pozdro Tecu).
 9. McCollum do Pistons za Blake’a i jazda. Obie drużyny lepsze z miejsca (Lillard-Simons).
 10. To przed wypadnięciem szedł za ile? 70+?
 11. Mogę Ci podesłać zmienionego excela i wtedy tylko kopiujesz jako zdjęcie z excela i wklejasz tutaj. Szybciej nawet to śmiga, niż tabelki. W fbx2 możesz luknąć, jak to wygląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.