Jump to content

thompkins

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19

About thompkins

 • Rank
  Rookie

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Odważny ruch! No chyba już go żałuję...ale może jednak wróci szybciej niż później i będzie gwiazdorzył
 2. Moi keeperzy (SAS) to : Paul George - 69$ Clint Capela - 24$ Bogdan Bogdanovic - 10$ Goran Dragic - 10$ Budżet na draft = 207$-$113=94$
 3. Miesiąc do startu - trzeba jakiś termin draftu ustalać
 4. Ja również muszę ograniczyć ilość lig, więc rezygnuję z Dynasty. Pzdr
 5. No ja zaglądam częściej niż raz dziennie i na więcej niż 5 min i wtedy też kilka razy zaglądałem czy już jest skład czy nie ma i w ciągu dnia nie było więc nie wystawiłem. Zgadza się że była mowa o dodaniu składu ale przez kilka dni było to przesuwane, była mowa że od poniedziałku yahoo nam będzie punktować, było zaprzeczenie i coś o godzinie dodania. Tak czy siak wyszła z tego dupa i zamieszanie. Sloty, może nadrobimy, może nie, ale sprawiedliwie ta liga nie ruszyła.
 6. No ja w tym nic śmiesznego nie widzę że już na początku liga się zjebała. Później będzie narzekanie że są mecze niedograne i przez to różnice w statach o pkt. Myślisz że każdy od rana do wieczora siedzi i patrzy czy może na forum lub yahoo coś pojawiło się ws. Dynasty?
 7. Ale kiedy była mowa o rozpoczęciu? W ciągu dnia sprawdzałem i zawodników nie było, to kiedy zostali dodani? No panowie nie róbcie cyrków. Liga opóźniona, no ok, można to przełknąć, no ale albo zaczynamy razem albo wcale.
 8. Jak to jest że 4 drużyny mają już jakieś punkty? Chyba wszyscy powinni zostać dodani i wpisani na BN tak żeby razem zacząć ligę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.