Skocz do zawartości

wojtas1989

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Trochę późno, ale niech będzie. Edit: Przeczytałem 21:30. Okulary jednak nie pomagają. 20:30 jak najbardziej OK.
 2. TheAnswer widzę jakimiś magicznymi statystykami się posługuje. Sprawa była w mojej wymianie bardzo prosta. Ja potrzebowałem jednego zawodnika z topu, a kolega musiał się rozdrobnić żeby powalczyć w lidze. Simmons ma świetne statystyki, bolą najbardziej wolne. Melo punkty zdobywał będzie, pozbiera trochę, no i gorzej już nie będzie grał. Dieng w razie kontuzji któregoś z wysokich Minny wskakuje i wykręca ładne statystyki (od paru sezonów go wybieram w roto - jak gra to jest bardzo przyjemnym zawodnikiem). Gdybym był po drugiej stronie wymiany raczej bym na to poszedł. Ze słabym zapleczem Durant niewiele dawał. BTW, taki sam pakiet miałem proponować za Cousinsa.
 3. Richaun Holmes gra ostatnio nieźle. Oddam za niego Westbrooka. A tak serio: @theANSWER jeden zawodnik z dobrym miesiącem za gracza top10. Gdyby to był trade w drugą stronę to byś zaakceptował?
 4. wojtas1989

  Regulamin Lig Roto

  Jak już wspomniał WiLQ tak właśnie zrobiłem. A Ciebie kultury ktoś kiedyś uczył? Niepełnosprytny, zjebałeś, szydercze porady... Jesteś takim samym użytkownikiem jak ja i prosiłbym o odrobinę szacunku. W kwestii bycia spóźnialskim: sezon NBA rusza za ponad miesiąc jeśli się nie mylę, a z tego forum korzystam głównie w trakcie grania w fantasy/rozgrywek NBA. W czasie sezonu ogórkowego na forum mnie nie ma. Pretensji żadnych do nikogo nie mam, 'łaskawie' proszę o udział w dowolnych rozgrywkach - gram dla zabawy. Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...