Jump to content

Tłok

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107

About Tłok

 • Rank
  Role Player

NBA

 • Ulubiony zespół
  Pistons
 • Ulubiony gracz
  Dominique Larry IT JW LBJ Luka

Converted

 • Location
  Wawa
 • Interests
  narty!!
 • Occupation
  geszefciarz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tłok

  Detroit Pistons 2019/2020

  Nie wypowiadam się wiele w temacie jakimkolwiek a tym bardziej Pistons(za to czytam prawie wszystko). Za mało oglądam meczów itd. inna sprawa że ludzie wypowiadający się tutaj jako fani Pistons to nie moja bajka. Management Pistons zagrał ostro przynajmniej 2x biorąc Smitha i Jennigsa a potem Griffina. Organizacja ma świetną historię i widocznie szorowanie po dnie było niewyobrażalne. Dlatego liczono że pomysł wypali i jakaś tam szansa była. Nie wiem kiedy większa. W każdym bądź razie tym wieksza zawsze była szansa na wtopę. I tak się stało niestety. Gambling się nie udał. Wcześniej Stana teraz zarządu. Generalnie mnie to nie dziwi. Pistonsi nigdy nie byli zespołem gwiazd a raczej sam zespół zostawał gwiazdą. A to bardzo trudne do zbudowania. Nie da się tego załatwić biorąc jedną gwiazdę bo ona po prostu nie przyjdzie. I z drugiej strony czy pójście w draftu i w picki będzie panaceum? Tak myśli przynajmniej połowa zespołow i większość kibiców. Tymczasem tylko kilka teamów przeszło ten proces pozytywnie. Tak więc moim zdaniem tylko szczęście. Czego życzę sobie i Pistons!
 2. Hehe Doncic pokazuje brodatemu kto jest real MVP
 3. Boom na kosza to początek lat 90tych gdy pojawily się pierwsze mecze w tv a boiska zapełniły się ludźmi klepiacymi ruskimi pomarańczowymi piłkami. Barcelona, polska liga, Wójcik, Zielinski, Slask, Mazowszanka, Nobiles, potem występ na ME a potem gdzieś to się zawinęło.
 4. Argentyna super broni. Serbowie muszą z dystansu trafiać bo będzie wtopa.
 5. Przy tej ilości strat nie widzę tego.
 6. Ponitka już nie ten wiek. Ale faktycznie maksymalizacja talentu + szczęście i mógł zagrać w NBA. Co do meczu Chiny się wystrzelali. Polacy fajnie bronią.
 7. Kolejność dość przypadkowa Zmiennicy Hercules Poirot 07 zgłoś sie Last Kingdom Wersal Alternatywy 4 Czarne Chmury Co ludzie powiedzą The Simpsons South Park Friends HImym Stawka większa niż życie
 8. Lepiej mu idzie gra w golfa. To jest z turnieju dla celebrytów i tam są takie wstawki pod kibiców. To wyszło trochę żenua. Patrzę na listę graczy i widzę: Vinny del Negro, VinceCarter, Mardy Fish, Bode Miller, Ray Allen, Justin Timberlake ( we flighcie z SC), Dell Curry, Andre Igoudola, Kyle Lowry, Charles Barkley
 9. Tłok

  Lakers '20

  Wąsy na kiju ala Skipper?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.