Jump to content

Leszczur

Użytkownik
 • Content Count

  1,330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Leszczur

 1. Przy tak ogromnej migracji zawodników statystyczny ekosystem NBA został tak mocno zaburzony że chyba nie powinniśmy się dziwić dużym różnicom między tym czego się spodziewaliśmy, a rzeczywistością. Barcalover - w ligach w których grasz sam - powinieneś mieć duże szanse na podium
 2. W takich sytuacjach trzeba przyjąć otwarcie postawę konfrontacyjną. Dlatego nie dziwi mnie brak odzewu. Przy wecie anonimowym ten deal by nie przeszedł, ale nie dlatego że liga składa się z bandy wrednych buraków, którzy wetują strategicznie. I faktycznie jeśli intencją było przepuszczanie takich wymian, to faktycznie wszystko działa jak należy. Ale to nie znaczy że dobrze. Ja w takich sytuacjach nie wetuję już z zasady, bo już nie raz brałem udział w gorących wymianach poglądów i zwyczajnie mi się nie chce. Przez taki system (również nie działający jak należy) odszedłem z keepera - tu ewentualnie zrobię to samo i nikt płakać nie będzie.
 3. Bo tą metodą nie da się zablokować najgłupszej wymiany. Poważnie nikt nie protestował? Dwóch kołków (z czego jeden połamany a obaj bez widoków na Top50 w sezonie) idzie za topowego centra i nikt się nie odezwał? Przy anonimowym wecie ta wymiana by nie przeszła.
 4. Tak. Jasne, piękne i kompletnie kretyńskie
 5. No i poszło. Pięknie k**** pięknie.
 6. Załamał się swoimi wynikami i chce szybko klepnąć kilka wymian żeby nie było wiochy
 7. W sumie to ze ktoś kupił najtaniej nie znaczy że kupił dobrze
 8. Przystepowałem do draftu bez ustalonej strategii i listy zawodników. Ale nie na pałę - ot postanowiłem zobaczyć co się będzie działo i przez kilkanascie pierwszych licytacji polować na zawodników poniżej wyceny. Zaowocowało to tym, że w pierwszych 15 licytacjach kupiłem Ziona, Mitchella Robinsona i Brona. Dziwaczna grupa - zwłaszcza, że nie lubię kupować połamanych zawodników, ale cena Ziona była na tyle atrakcyjna ze jakoś przełknę jego nieobceność przez 2 miesiące. Potem Draft tool podpowiadał samych PG's. Licytowałem każdego - Conleya, Brogdona, Mitchella, Trae, Kyrie, ale wylądowałem z Paulem i Russelem. Obaj IMO taniej niż powinni, aczkolwiek rozumiem obawę przed kontuzjami i sprzedażą CP3 oraz niepewność dopasowania DAR'a z Currym. Na tym etapie postanowiłem grać na ryzyku i wariancji - wszak awansowałem psim swędem. Horford, Hayward i Rubio to typowe strzały w weteranów, którzy IMO byli w naszym drafcie niedoceniani (w przeciwienstwie do młodziaków którzy często szli za kasę 2-3 razy wyższą niż powinni). Większe ryzyko ale i szansa na bounce-back (Hay i Ricky) czy po prostu nudnie solidną produkcję (Horford). W bardzo wielu licytacjach bardzo agresywnie podbijałem ceny na początku żeby jak najwięcej kasy poszło z budzetu. I generalnie chyba kilku z Was musiało wyskoczyć z paru dodatkowych $. Czasami taka zabawa konczy się zakupem zawodnika totalnie z dupy. I u mnie takim ziutkiem jest Batum. Nie zauważyłem że cenę podbił team Raczy ktory leciał na automacie i zostałem z ręką w nocniku. Pozostałe picki są w zasadzie bez większego znaczenia, aczkolwiek trzymam kciuki za Winslowa. Co do oceny - uważam że mam dobry team który może walczyć o awans, ale będzie to bardzo trudne przez wysokie ryzyko kontuzji. Zabawne jak różnie oceniają mnie Yahoo, BBM i FBN. Yahoo i FBN widzą mnie w górnym kwartylu ligi, natomiast BBM prognozuje mi totalne dno. I weź tu człowieku się domyśl jaka jest prawda.
 9. Jeśli co roku będziesz się budził w październiku to ta passa może trwać i 100 lat. Zapisy ruszają we wrześniu i wtedy trzeba być czujnym.
 10. Ale wariancja największa na Middletonie, Inglesie, Bridgesie i Kawhim. Czy w III North nie draftował bot bo ceny za Middletona i Inglesa są bardzo optymistyczne.
 11. wiLQ - Derric White łapie się do grupy zawodników na których jest bardzo duży (i nie do końca uzasadniony) hype. Ciekawe na ile wyceniliście Ziona?
 12. Dobra wchodzę w to, ale termin draftu będzie kluczem.
 13. Następny? Moj obecny mock sie wlecze...
 14. A czemu nie miałyby? Jeśli Yahoo ma jakieś ograniczenia o których nie wiem, to trzeba zmienić termin draftu.
 15. Mogę tez zrobić jednego. Może być 21
 16. Szczęściu trzeba pomagać. Ale szkoda chłopaków w sumie.
 17. No proszę - wiedziałem że żeby awansować trzeba tylko wyczekać aż odpowiednia liczba managerów zrezygnuje
 18. Ale jako fan koszykówki powinieneś wiedzieć że Michaela w Jordanii nie spotkasz i że nie jest to kraj rządzony przez Nike Mój team to - AwansPsimSwędem.
 19. Panowie - z żywymi trzeba iść do przodu. Zdajecie sobie sprawę jak dużym ryzykiem będzie późne ustalanie draftów i jaki będzie burdel z terminami? Jeśli managerowie z wieloletnim stażem siedzą cicho, to nie ma co ich na siłę ścigać, bo potem w sezonie okaże się że jest mnóstwo martwych dusz. Jedziemy z koksem a spóźnialscy niech następnym razem wyciągną głowy z dup w okolicy końca sierpnia. Skoro ja umiem, to nikt inny nie powinien mieć z tym problemu.
 20. DNF-y traktujemy bardzo poważnie.
 21. No to może macie powód żeby w końcu się z tym uporać. Kilka razy próbowałem rozmawiać, ale bez sukcesu, a takie zasady to jednak dość istotna sprawa gdy chodzi o walkę o podium. Może i nie byłem jedynym który dostał weto, ale mnie ono kosztowało najwięcej. Bez problemu znajdziejcie kogoś lepszego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.