Jump to content

Leszczur

Użytkownik
 • Content Count

  1,330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Leszczur last won the day on August 20 2018

Leszczur had the most liked content!

Community Reputation

275

About Leszczur

 • Rank
  All-Star

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy tak ogromnej migracji zawodników statystyczny ekosystem NBA został tak mocno zaburzony że chyba nie powinniśmy się dziwić dużym różnicom między tym czego się spodziewaliśmy, a rzeczywistością. Barcalover - w ligach w których grasz sam - powinieneś mieć duże szanse na podium
 2. W takich sytuacjach trzeba przyjąć otwarcie postawę konfrontacyjną. Dlatego nie dziwi mnie brak odzewu. Przy wecie anonimowym ten deal by nie przeszedł, ale nie dlatego że liga składa się z bandy wrednych buraków, którzy wetują strategicznie. I faktycznie jeśli intencją było przepuszczanie takich wymian, to faktycznie wszystko działa jak należy. Ale to nie znaczy że dobrze. Ja w takich sytuacjach nie wetuję już z zasady, bo już nie raz brałem udział w gorących wymianach poglądów i zwyczajnie mi się nie chce. Przez taki system (również nie działający jak należy) odszedłem z keepera - tu ewentualnie zrobię to samo i nikt płakać nie będzie.
 3. Bo tą metodą nie da się zablokować najgłupszej wymiany. Poważnie nikt nie protestował? Dwóch kołków (z czego jeden połamany a obaj bez widoków na Top50 w sezonie) idzie za topowego centra i nikt się nie odezwał? Przy anonimowym wecie ta wymiana by nie przeszła.
 4. Tak. Jasne, piękne i kompletnie kretyńskie
 5. No i poszło. Pięknie k**** pięknie.
 6. Załamał się swoimi wynikami i chce szybko klepnąć kilka wymian żeby nie było wiochy
 7. W sumie to ze ktoś kupił najtaniej nie znaczy że kupił dobrze
 8. Przystepowałem do draftu bez ustalonej strategii i listy zawodników. Ale nie na pałę - ot postanowiłem zobaczyć co się będzie działo i przez kilkanascie pierwszych licytacji polować na zawodników poniżej wyceny. Zaowocowało to tym, że w pierwszych 15 licytacjach kupiłem Ziona, Mitchella Robinsona i Brona. Dziwaczna grupa - zwłaszcza, że nie lubię kupować połamanych zawodników, ale cena Ziona była na tyle atrakcyjna ze jakoś przełknę jego nieobceność przez 2 miesiące. Potem Draft tool podpowiadał samych PG's. Licytowałem każdego - Conleya, Brogdona, Mitchella, Trae, Kyrie, ale wylądowałem z Paulem i Russelem. Obaj IMO taniej niż powinni, aczkolwiek rozumiem obawę przed kontuzjami i sprzedażą CP3 oraz niepewność dopasowania DAR'a z Currym. Na tym etapie postanowiłem grać na ryzyku i wariancji - wszak awansowałem psim swędem. Horford, Hayward i Rubio to typowe strzały w weteranów, którzy IMO byli w naszym drafcie niedoceniani (w przeciwienstwie do młodziaków którzy często szli za kasę 2-3 razy wyższą niż powinni). Większe ryzyko ale i szansa na bounce-back (Hay i Ricky) czy po prostu nudnie solidną produkcję (Horford). W bardzo wielu licytacjach bardzo agresywnie podbijałem ceny na początku żeby jak najwięcej kasy poszło z budzetu. I generalnie chyba kilku z Was musiało wyskoczyć z paru dodatkowych $. Czasami taka zabawa konczy się zakupem zawodnika totalnie z dupy. I u mnie takim ziutkiem jest Batum. Nie zauważyłem że cenę podbił team Raczy ktory leciał na automacie i zostałem z ręką w nocniku. Pozostałe picki są w zasadzie bez większego znaczenia, aczkolwiek trzymam kciuki za Winslowa. Co do oceny - uważam że mam dobry team który może walczyć o awans, ale będzie to bardzo trudne przez wysokie ryzyko kontuzji. Zabawne jak różnie oceniają mnie Yahoo, BBM i FBN. Yahoo i FBN widzą mnie w górnym kwartylu ligi, natomiast BBM prognozuje mi totalne dno. I weź tu człowieku się domyśl jaka jest prawda.
 9. Jeśli co roku będziesz się budził w październiku to ta passa może trwać i 100 lat. Zapisy ruszają we wrześniu i wtedy trzeba być czujnym.
 10. Ale wariancja największa na Middletonie, Inglesie, Bridgesie i Kawhim. Czy w III North nie draftował bot bo ceny za Middletona i Inglesa są bardzo optymistyczne.
 11. wiLQ - Derric White łapie się do grupy zawodników na których jest bardzo duży (i nie do końca uzasadniony) hype. Ciekawe na ile wyceniliście Ziona?
 12. Dobra wchodzę w to, ale termin draftu będzie kluczem.
 13. Następny? Moj obecny mock sie wlecze...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.