Skocz do zawartości

Leszczur

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1306
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Leszczur w dniu 20 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają Leszczur punkty reputacji!

O Leszczur

 • Tytuł
  All-Star

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. No to może macie powód żeby w końcu się z tym uporać. Kilka razy próbowałem rozmawiać, ale bez sukcesu, a takie zasady to jednak dość istotna sprawa gdy chodzi o walkę o podium. Może i nie byłem jedynym który dostał weto, ale mnie ono kosztowało najwięcej. Bez problemu znajdziejcie kogoś lepszego.
 2. Nie jest to jedyny powód, ale to kropla która przelała czarę goryczy. Skoro w lidze keeperowej nie da się handlować keeperami, bo albo ludzie nie rozumieją koncepcji zysku krótko i długoterminowego, albo (co byłoby znacznie gorsze) wetują strategicznie - to dla mnie w takiej lidze nie ma miejsca. Miałem nadzieję na podium i zostałem jej pozbawiony, więc odejdę z poczuciem niedosytu. Tyle.
 3. Wydaje mi sie że zależność jest odwrotna. Ci z nas którzy są z sezonu zadowoleni - mają więcej powodów do dyskusji. Ci ktorzy nie mają się czym pochwalić siłą rzeczy będą mniej skłonni do rozmów na bolesne tematy.
 4. Szkoda gadać, ale moim nawiększym sukcesem w tej lidze było to że udało mi się wyciągnąć z ostatniego na 15 miejsce. Ugh.
 5. Ja też dziękuję za grę. Definitywnie.
 6. Napisz w końcu coś wartego dyskusji to pogadamy konkretnie.
 7. Piszesz o "value", a to zwykła średnia z 8-9 składowych. Value nie ma znaczenia. A w ligach typu keeper nawet jeszcze mniej. Kawhi nie jest mi potrzebny dla jego value. Zrozumiesz - dobrze. Nie zrozumiesz - drugie dobrze. Oczywiście. Ja wiem że w tych czasach modne jest aby specjalistami od prawa byli ludzie pozbawieni jakichkolwiek kompetencji. Pasujesz jak ulał.
 8. Czyli za merytorykę uznajesz to co Ci się wydaje??? O czym mam z Tobą rozmawiać? O powodach dla których masz takie zdanie o LNJ? Podałeś kilka koincydencji i wyciągnąłeś jakiś wniosek. Tyle. Mam Ci tłumaczyć czym jest ryzyko inwestycyjne? Mam Ci tłumaczyć różnice między inwestycjami krótko i długoterminowymi? Proszę bardzo, ale takie korepetycje słono kosztują. Wartość kiperowa ma kluczowe znaczenie. Value gracza jest jest tylko mechanizmem pozwalającym na tworzenie rankingu i jako takie znaczenia nie ma. ŻADNEGO! Oczywiście mam problem z ligowym brakiem konsekwencji w ocenie. Ale po tym jak zobaczyłem kryteria jakie przyświecały zablokowaniu to faktycznie ciężko się nie wkurzyć.
 9. Wolno Ci uważać nawet to że na codzień chodzę w średniowiecznej zbroi, a sypiam zwisając z żyrandola. Tomek oczywiście nie zostawi go bo nie ma już takiej możliwości. A ja nie kupię go bo nie będę musiał. LNJ będzie keeperem po raz kolejny. Dane są takie jakie są, a to co Ty uprawiasz to zwykłe spekulacje. Masz rację. Powinienem dorzucić do LNJ'a dwóch szrotów i zrobić wymianę 3 za 1 i udawać że wszystko jest git. I tu wygodnie jest przemilczeć odnośnie wartości dwóch slotów które zostały otwarte przy tej wymianie. One oczywiście są bezwartościowe. Come on! To jak Ty sobie negocjujesz to Twoja sprawa. Wycena Bojana nie ma żadnego znaczenia w moim dealu. Tak samo jak to jak wyceniasz pozostałych zawodników. Moja wymiana nie może być oceniana przez pryzmat skuteczności Twoich negocjacji. Tyle ze z tego co widać - podstawą weta było tylko to że ja za dużo zyskam. To jest kpina.
 10. No właśnie! Moją motywacją była szansa na podium. Trzecie, drugie, pierwsze - whatever. W przeciwnym wypadku pozbywanie się keepera jest działaniem mało rozsądnym, nieracjonalnym albo wręcz głupim. A jeśli głównym motywem weta jest to abym owych szans nie miał, to jest ono zwykłym chamstwem.
 11. Jaaasne. Kilkanaście meczów Leonarda w bieżącym sezonie po jednej stronie równania. A po drugiej niech będzie że tylko jeden sezon gry Nance'a. Na tym polega ta wymiana. Ty i Tobie podobni oceniacie wyłącznie przez pryzmat tegorocznej gry Kawhiego i Nance'a, co jest ewidentnym nieporozumieniem. A dla zupełnie opornych wymianiam zysk krótkoterminowy za długoterminowy. I to jest niby niesprawiedliwe? To jest keeper a nie jednosezonówka.
 12. Fakty są takie iż Nance gra o 10$ ponad przyszłoroczną(!!!) cenę. Kawhi gra lepiej, ale co drugi mecz. To typowa wymiana zysku długoterminowego za krótkoterminowy. No wiesz - to jednak keeper. Zawetowaliście to trudno, ale na litość boską miejcie na tyle przyzwoitości żeby wetować konsekwetnie, bo można pomyśleć, że to weto było strategiczne i podyktowane utrudnieniem mi walki o podium. A to byłoby już zwykłe chamstwo.
 13. Leszczur

  Regulamin Lig Roto

  To co - cerujemy tak jak kiedyś?
 14. No ale żeby zatankować jednocześnie FT% oraz Bloki to już trzeba mieć talent Panowie - oddam Kyrie w dobre ręce. W zamian oczekuję powiększenia głębi składu. Aczkolwiek od razu uprzedzam, że trzech ziutków w rankingiem w Top120 raczej sprawy nie załatwi
 15. Przedostatnie jest moje! Żywcem mnie nie weźmiecie!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...