Jump to content

kulfon

Użytkownik
 • Content Count

  1,398
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

kulfon last won the day on September 28 2016

kulfon had the most liked content!

Community Reputation

1,375

About kulfon

 • Rank
  All-Star
 1. w ameryce w publicznych szkołach nie ma różnicy między czarnymi, a białymi jeśli chodzi o poziom intelektualny?
 2. przejściem do LAL lebron ostatecznie uciszył swoich fanów
 3. google rhodiola insomnia, co za problem
 4. ale miałem bezsenność po rhodioli, ja pierdolę i jeszcze te sny. w ciągu dnia działa fajnie.
 5. żarł ktoś z was rhodiolę albo ashwaghandę i może opisać efekty? czy ZMA bumpuje teścia i ogólnie performens siłowniany?
 6. kulfon

  Seriale

  te confession tapes spoko, takie trochę w stylu making a murderer
 7. kulfon

  Filmy

  ale o co ci w ogóle chodzi? chcesz powiedzieć, że w filmach 1-7 nie było głupich scen? luke rozwalający gwiazdę śmierci? poe zakopujący się w piasku za początku filmu i wykopujący się na ostatnie 15 minut? chewbacca nierozpoznający lei? wieśniaczka rozpierdalająca kylo rena na miecze? c***, nawet nie chce mi się wymieniać. przypominam, że rozmawiamy o czarodziejskich rycerzach z kosmosu ze świecącymi mieczami, a nie o filmie dokumentalnym z planete. humoru było dość dużo i część była wymuszona i c***owa (pierwsza scena, wyrzucenie miecza, gagi z tymi zakonnicami na wyspie), ale druga część była bekowa i lepsza niż jakieś jar jary czy inne gówna. zresztą co z tego, skoro i tak to jest najmroczniejszy film z całego uniwersum? btw dla mnie atak klonów to najlepszy film z nowej trylogii. no k**** były motywy "ukradzione" z TESB, ale nie był to film nakręcony na tym samym scenariuszu jak w przypadku TFA i Nowej Nadziei. jest różnica, nie?
 8. kulfon

  Filmy

  przecież ostatnie GW to jeden z najlepszych filmów z uniwersum, po c***owej 7. z pocałowaniem ręki biorę TLJ. w ogóle nie wiem o czym mówisz, jak po TFA można napisać że 8 część to odgrzewany kotlet?
 9. kulfon

  Seriale

  kozak w c***, gdyby nie to bez słabych punktów jak dla mnie. niektóre dialogi wypchane komunałami. mr robot skończyłem na drugim sezonie, dark na drugim odcinku. punisher 7/10, z tym że pierwsza połowa 6/10, a druga 8/10. ozark bdb, takie breaking bad dla biednych ludzi, mindhunter fajnie się zapowiadał, ale trochę zdechł w połowie. manhunt kozak, trochę za krótki, bo niedosyt został. people vs oj 10/10. mad men jestem na trzecim sezonie i klasyk, ma potencjał ma moje top. po pilocie limitless strzelam, że szału na mnie nie zrobi, obejrzeć i zapomnieć.
 10. kulfon

  Random shit 2017/18

  ktoś tu wrzucał kiedyś stronę-skrypt, który pokazuje atrakcyjność meczu 1-10, kojarzycie adres? nie chodzi mi o wikihoops
 11. kulfon

  Seriale

  obejrzałem pierwszy sezon utopii, może być, ale dupy nie urywa. czym się hipsterka tak podnieca?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.