Skocz do zawartości

Cardi

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  588
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez Cardi

 1. Cardi

  Boks

  Ale szopka w Rydze, najpierw WBC się popłakało i nie było walki o pas WBC, potem w 2. rundzie po ciosie w zwarciu w tył głowy zadanym przez Głowackiego Łotysz wypłacił łokcia na szczękę, potem Głowacki pada po ciosie na deski. Dalej wcale nie było lepiej, gong na koniec drugiej rundy, sędzia nie przerywa walki, 5-8 sekund po gongu Łotysz trafia drugi raz, Głowacki na deskach, o dziwo sędzia liczy. W 3. rundzie wymachany przez sędziego. Tragedia.
 2. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  O jak prychłem, oddaj mi łyk zupy, który wylądował na monitorze.
 3. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Nie wiem kto Bolkowi to napisał, ale wyjątkowo celnie. Jak nie Bolek.
 4. Cardi

  Sport

  Dlaczego Leon poza kadrą na Ligę Narodów? Dobra już wiem, karencja mija 24 lipca.
 5. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Problem w tym, że KE do samobójcy przyszła i zaczęła recytować fraszki Kochanowskiego. Przecież to Grzesiu i Joanna "3 liga hokeja" Mucha mówiła że oni wyciągną najwięcej dla Polski z UE, więc kto to kiełbasę wyborczą nawijał? Nisko oceniasz UE, skoro twierdzisz, że nie mogą wywierać presji na państwa członkowskie na tę czy inną sprawę.
 6. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Jak pan prezydęt powiedziałby, że w nocy jest ciemno, to ja bym to jednak sprawdził.
 7. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Mt 7, 20 Poza tym ludzie PiSu chętnie zakładają wszystko co im pejsaci przyjaciele dają, także przypinka is not a big deal
 8. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Parafrazując Stanisława Michalkiewicza co można zrobić w trakcie dwuminutowego wystąpienia w PE? Wygłosić płomienne przemówienie w stylu "precz! Niech żyje!" Posłowie do PE to pionki, nic nie mogą. Tak jak pan "prezydęt" Europy Donaldinho. Zandberg, Bosak i cała Konfederacja traktują wybory do PE jako trampolinę do publicznej świadomości z poziomu marginesu politycznego, PO i PiS jako propagandę i wysyłanie zmęczonych politykierów na emeryturę za godziwe pieniądze. @fluber ta przypinka to nie jarmułka, nie stygmatyzuje, a pani przedstawicielka PiS pokazała swoją rekacją linię swojej partii, w sumie expected Ale dalej możesz zaprzeczać
 9. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  1. Lepiej jest zapłacić 2000zł gotówką czy 2400 w ratach? Chyba nikt nie zakwestionuje, że lepiej zapłacić gotówką by nie brać kredytu, jednak na pewno wiesz dlaczego ludzie biorą kredyty. W końcu nikt nie chce iść na swoje mieszkanie w wieku 65 lat po 40 latach odkładania? 2. Skoro świat nie jest czarno-biały to na pewno tym bardziej rozumiesz dlaczego ktoś, kto postuluje zakaz zadłużania państwa posiada kredyt prywatny. 3. Wg Ciebie startując z punktu 0 zmiana, a potem odwrócenie tej zmiany to w ujęciu ogólnym brak zmiany w ogóle, więc nic się nie stało. Wg mnie zmiany zaszły dwie. Jeżeli LeBron odszedł z Cavs, by po kilku latach tam wrócić, to wg Twojej narracji odnośnie ustawy o IPN nic się w sumie nie zmieniło. 4. Tak samo pasuje Jaro do Jara, tyle że Gowina, albo Jaro do bycia prawicą Nie lubię się powtarzać.
 10. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Nie wiem co masz na myśli mówiąc przeskoki, nie będę tego interpretował i odnosił się do tej interpretacji jak Ty to masz w zwyczaju. Fakt jest taki, że przypisałeś mi coś, czego nie napisałem, więc jak to nazwać jeśli nie kłamstwo? Tak to widzę z ziemi, może z Jumbo Jeta wygląda to inaczej. Skoro chcą zakazać kredytów z wyjątkiem prywatnych, to dlaczego odnosisz się właśnie do tych drugich? Wskazałem Ci różnicę, kredyt prywatny spłaca kredytobiorca, ewentualnie jego dzieci jeżeli nie zrzekną się spadku. Kredyt zaciągnięty przez państwo spłacany jest przez obywateli, a nie przez państwo jako instytucję, bo ta instytucja własnych pieniędzy nie ma, widzisz różnicę? Skoro zatem pieniądze biorą się z kredytów a nie z pracy, to jeżeli wszyscy przestaną pracować, a będą jedynie pożyczać, to pieniędzy będzie coraz więcej i ludzie będą coraz bogatsi tak? Jeżeli nie ma zmiany, to po Brexicie też nic się nie zmieni prawda? W końcu weszli kiedyś do Wspólnoty Europejskiej, a teraz się wycofują, czyli nic się nie zmienia, muszę to powiedzieć w robocie, bo nad "zmianami we wspólpracy wynikającymi z Brexitu" pracuje w moim dziale 6 osób. Debile nie wiedzą, że nic się nie zmienia. Dzięki, będą zachwyceni. Jak można głosować na Jarosława "Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem" Kaczyńskiego? Akurat dopierdalanie się do jakości bycia posłem Liroya to mocna żenada, bo wciąga on nosem z 90% figurantów w tej izbie.
 11. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Czyli jednak zmiana jest wbrew temu co mówisz Co do notatki ze spotkania Chodorowicz - Yazdgerdi oczywiście się nie odniosłeś jak do pewnej jarmułki ze zdjęcia, niewygodne, wiem, PiS też się do tej notatki nie odniósł, więc nie wiadomo co myśleć.
 12. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Nie ma, pisałeś że Żydzi nic nie wskórali w Polsce od 2009, a jak widać rozsiedli się wygodnie i po nitce do kłębka panoszą się coraz bardziej.
 13. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  W 2009 środowiska żydowskie nie wymuszały cofnięcia nowelizacji, także jednak zmiana jest.
 14. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Pozostał bez zmian w porównaniu do dnia przed cofnięciem? Czyli zarówno Fundacja jak i Muzeum w okresie 2009-2019 zawiesiły działalność tak? "„Piszę do Pana z prośbą o spotkanie w celu omówienia wywołującej nasz poważny niepokój sprawy, która może negatywnie wpłynąć na zapewnienie dostępności ratujących życie leków, które amerykańska firma biotechnologiczna Genetech dostacza polskim pacjentom onkologicznym. Może ona również negatywnie wpłynąć na środowisko biznesowe w Polsce” – czytamy w liście ambasador USA. W dalszej części pisma Georgette Mosbacher podkreśliła, że „w jej ocenie amerykańska firma Genetech, stanowiąca oddział mającej siedzibę w Szwajcarii firmy Roche, mogła zostać potraktowana niesprawiedliwie przy niektórych decyzjach podejmowanych ostatnio w Ministerstwie Zdrowia”. „Jestem zaniepokojona, że wątpliwości dotyczące sprawiedliwości lub przejrzystości tego procesu mogłyby wpływać negatywnie na warunki biznesowe dla firm, które sprowadzają innowacyjne nowe technologie do Polski” Jeżeli Ci wciąż mało dopisz do listy notatkę ujawnioną niedawno przez Michalkiewicza. Chyba, że to też w sumie nic takiego
 15. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Rozumiem, że z Jarkiem jesteś tak samo blisko spokrewniony jak dzieci spłacające zobowiązania rodziców Rozumiem, że mając 3000 wolnych środków w trosce o pędzącą gospodarkę i tak weźmiesz kredyt na kupno telewizora?
 16. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  No tak, w końcu na kredyt Korwina i innych wymienionych też zrzucają się wszyscy w kraju, podobnie jak na kredyty zaciągane przez państwo. Absolutnie nic, no tak, w końcu nie wymusili cofnięcia nowelizacji ustawy uchwalonej w innym, suwerennym (:D) kraju. Pani żydowska ambasador USA nie narzuca leków do dodania do listy leków refundowanych. Muzeum Polin też nie istnieje. Fundacja Batorego też nie istnieje. Powszechna opinia w USA i wielu innych krajach o polskim antysemityźmie też nie jest na pewno efektem żydowskiej propagandy. Spore to "nic"
 17. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Zadłużanie chyba samo w sobie powoduje, że chcemy mieć więcej niż mamy, nie? Nie bardziej niż Kaczyńskiego, Ziobry i Gowina PiS nie zgadza się na roszczenia żydowskie? Chyba tylko na czas kampanii. Poczytaj o rozmowie Kaczyńskiego z Victorem Ashe z 2009 roku, Ashe był wtedy ambasadorem USA w Polsce. No wiem, ciężko się zająknąć, ale jeżeli nie chcesz tego robić, to propagowanie poglądu, że PiS nie zrealizuje roszczeń żydowskich widząc polityków tej formacji w jarmułkach z okazji Chanuki czy innych szabasowych kolacji u pana Danielsa zakrawa na śmieszność. To terytorium nie stanowi całości ani politycznej ani gospodarczej, tylko terytorium spornym, którego ani Sudan ani Egipt nie chce. Nie wiem też jakie cechy powodują wyodrębnienie tego terytorium. No po prostu nie. Odnoszę się do cytatów, Ty moje interpretujesz i do swoich interpretacji odnosisz się jako do czegoś, co powiedziałem. Jest różnica.
 18. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Ja nie wkładam Ci w usta czegoś czego nie powiedziałeś, więc nie wiem kto do kogo ma się zniżać P.S. To terytorium, które podlinkowałeś nie jest krajem. Sorry.
 19. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Stoisz już na celu krucjaty odbierającej patologicznym rodzinom ich marnowane pieniądze celem przeznaczenia na inwestycje? Na wcale nie wyższym stoi Twój o terytorium w środku Afryki, które podlinkowałeś. O kłamstwie nie wspominając
 20. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Zapytaj w Grecji. Myślisz, że ktoś z Konfederacji wierzy, że uszczkną głosów jakiejkolwiek partii? PiSowi nie, bo wyznawcy Jarka pójdą za nim w ogień, a nawet bez niego na jego rozkaz PO KO MO (jak oni się teraz nazywają?) nie, bo oni chorobliwie chcą wyjebać PiS, nic więcej się nie liczy Wiosna nie, bo LGBQWERTY prędzej przeskoczy dźwignia na hetero niż zagłosują na "faszystów" Jedynie chcą skonsolidować głosy, żeby nie być znów w 10 organizacji pod progiem i przeciągnąć kilku głosujących na Kukiza, tyle. Jako wyborca PiS na pewno wiesz jak zachowują się agenci Mossadu, w to nie wątpię A jeszcze co do jarmułki, to o tej jarmułce na głowie Matiego ze zdjęcia, które dodałem już się nie zająknąłeś Szkoda
 21. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  A to jest stwierdzenie, że Kowalski lepiej wyda swoje pieniądze na siebie niż urzędnik wyda jego pieniądze m.in. na niego. Zatem wciąż kłamiesz. Czekam aż wydatki na bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne wzrosną. I może zawiąże się jakaś państwowość na tym terytorium spornym. Jak to było? Argumentum ad absurdum? Zabawne w kontekście tego pytania Szału nie ma, w sumie takie całkiem status quo per capita: 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Estonia 21,721 23,919 25,494 26,508 27,856 28,685 29,684 31,749 33,842 35,346 Poland 21,083 22,575 23,359 24,068 25,334 26,602 27,741 29,521 31,430 33,472 E-P 638 1,344 2,135 2,440 2,522 2,083 1,943 2,228 2,412 1,874 No widzę i co teraz? Dalej współpracuje z Agencją Modernizacji Ukrainy? Jeżeli tak, to wcale mnie to nie dziwi, jeżeli nie, to też w sumie mnie ta wypowiedź nie dziwi.
 22. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Cały czas podaję perspektywę mojego portfela, a nie kraju.
 23. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Większość raczej odkłada kasę, żeby móc kupić coś na co ich w tym momencie nie stać by nie płacić procentów bankom. Nikt ich nie indoktrynuje, że odkładanie hajsu jest złe. Fajnie pozaznaczałeś na wykresie, to ja dodam parę komentarzy: Podatki w USA pikują z 7 na 67%~ w roku 1915, czy wybuch WWI nie miał na to wpływu? Nawet mimo dołączenia do niej dopiero 2 lata później, pytanie czy podatki wzrosły przez wojnę czy wojna wybuchła przez wzrost podatków? UK również ostry wzrost w 1913, jak widać państwo poważne wprowadza podatki wojenne przed rozpoczęciem wojny a nie po jej wybuchu. Początek WWII był jakieś 15% niżej niż zaznaczyłeś, podatki w UK i USA pikują znów wcześniej, prawdopodobnie na skutek polityki Hitlera i zapewne informacji wywiadu. Także z wykresu można wywnioskować, że gdy kryzysy się szykują to podatki rosną, a nie że kryzysy zaczynają się tlić gdy podatki spadają. Dług publiczny w Estonii wynosi około 10% PKB, nikt tam z dzidami i przepaskami na biodrach nie biega, ale oczywiście mówisz o Papuasach Efekty dokładnie takie jak powiedziałem, teraz jest fajnie, ale długi mają to do siebie, że niespłacane rosną. Nie wiem co gorsze, to że wg Ciebie ja łykam bzdury Korwina, czy że Ty łykasz bzdury Jarosława i jego popleczników To teraz pytanie, lepiej odziedziczyć mieszkanie kupione za gotówkę, czy mieszkanie z ciążącą na nim hipoteką?
 24. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Po co ludzie oszczędzają kasę? Żeby sobie trzymać ją w skarpecie, czy żeby wytapetować sobie pokój banknotami? Skoro ten wzrost podatków jest taki korzystny to zróbmy 100% podatku dochodowego i niech wrócą państwowe stołówki, darmowy publiczny transport, gospodarka zacznie hulać jeszcze bardziej, a nam będzie się żyło jeszcze lepiej niż teraz. Szczególnie gdy pozostałe raty muszą spłacić Twoje dzieci gdy kopniesz w kalendarz, na pewno będą zachwycone, a taką sytuację mamy.
 25. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Z punktu widzenia gospodarki kraju? Zwyczajnie kłamiesz, bo nic takiego nie napisałem. Ale czy wydam hajs na koszulę kościołową czy spodnie ogrodniczki w tym samym sklepie już tak.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...