Skocz do zawartości

Cardi

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  594
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez Cardi

 1. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Trump miał 2. września być w Powidzu w bazie wojskowej, ponoć ma do tego nie dojść przez "problemy logistyczne". Ciekawe czy wizyta zostanie skrócona czy "problemy logistyczne" to inna nazwa na "złożenie kwiatów pod pomnikiem bohaterów getta" ewentualnie inne spotkanie z pejsatymi w Polsce Wszak wybory tuż tuż.
 2. Cardi

  Futbol europejski

  ano, ale nie wiem czy wystarczy
 3. Cardi

  Futbol europejski

  Chyba jeszcze bardziej absurdalne statystyki w odniesieniu do wyniku niż z meczu United - Czelsi, może Bundesliga będzie ciekawa w tym roku.* * - do grudnia/stycznia, potem BVB znowu będzie powoli umierać.
 4. Cardi

  Dallas Mavericks 2019/2020

  Na Łotwie nowego Rockyego kręcą.
 5. Cardi

  Boks

  Był, ale nie musiał się wypłukiwać tak intensywnie, jak przed pierwszą walką w USA
 6. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Zwiększa szansę na trafienie napastnika, która w wypadku nieposiadania tej broni wynosi 0%
 7. Cardi

  Boks

  Ale ma 21/22 wygranych przed czasem. Gumijagody na pewno zwiększą szansę na 22/23
 8. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Atakujący ma zawsze przewagę, dlatego dobrze jest ją zmniejszyć skoro ciężko zniwelować i dać potencjalnym celom broń przy pasku. I to jest problem, a nie pojeb chcący postrzelać, bo o ile można zamykać osoby niezrównoważone gdy wykazują objawy, to przeciwdziałanie zachowaniu Janusza, zwykłego kioskarza, po tym jak żona stwierdziła że odchodzi jest niewykonalne.
 9. Cardi

  Boks

  Ale utrudni do niej dostęp.
 10. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Zakładam że punkt widokowy znajduje się nieco dalej niż metr czy dwa od celu(-ów) i jednak łatwiej jest osobie w stanie, który opisałem wcześniej wejść między ludzi i wymierzać sprawiedliwość z bliższej odległości niż z jakiegoś orlego gniazda.
 11. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Inaczej, według mnie poprzedni obóz kradł z większą pompą, pewnie dlatego że miał większe umiejętności, obecny nie potrafi kraść tak dobrze jak poprzedni, więc te "afery" są jakby bardziej żenujące, no i jednak skala jest mniejsza. Miałem na myśli raczej to, czy jesteś pewny że w TVP za poprzednich rządów też nic nie umykało przypadkiem uwadze?
 12. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Mówisz że wystarczy zająć punkt widokowy i pojeb może strzelać, zakładając że jest w stanie (silnego) wzburzenia, lub niepoczytalności (kto normalny idzie na strzelnicę z żywymi celami?) to raczej ciężko by mu było strzelać do ludzi z tego punktu widokowego bez przeszkolenia? A jesteś pewny, że mówili o każdej z nich?
 13. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Oraz na tym, że 4-8 lat temu było podobnie, ale wtedy nikt dramy nie robił. To mnie chyba bardziej wkurwia od tego co jest obecnie.
 14. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Uspokoję Cię, poprzednia ekipa w TVP robiła dokładnie to samo, tylko dla innej opcji politycznej, a dodatkowo wtórował jej TVN. Teraz chociaż jest pluralizm (powiedzmy). Też mi to nie pasuje, że składam się na coś co jest tubą rządu (dowolnego), dlatego wg mnie powinni to w pizdu sprywatyzować i niech sobie gadają co chcą, albo nazwać to jasno TV Władza i już. Ale narracja, że teraz to jest jakaś tragedia do mnie nie trafia, bo tak jest od zawsze, tylko zwrot narracji zmienia się zależnie od wyniku wyborów.
 15. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Inni jak Ty czytają i oglądają TVN i wybierają taki rząd jak poprzedni. Nie lubię ani Was ani tych obecnych. Taki ustrój, że mamy obaj gówno do gadania.
 16. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Nie czytaj, nie oglądaj, nie kupuj, nie lajkuj, nie komentuj, a sami znikną.
 17. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Media kłamią, więc wybory są fałszowane. Nie, media kłamią więc wyciągaj wnioski.
 18. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Twoją odpowiedzią jest przeszkolenie snajperskie randomowego pojeba z bronią. Nasz dziennik nie jest medium publicznym. A w jaki sposób połączyłeś artykuł o szwedzkiej emigracji z fałszowaniem wyborów to chyba tylko Ty wiesz.
 19. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Problemem jest dostęp do broni dla ludzi, którzy będą robić za ruchome tarcze. Jak ktoś chce postrzelać do ludzi to broń znajdzie i pójdzie tam gdzie go kara nie spotka - w miejsce gdzie większość ludzi prawdopodobnie nie ma broni i będzie strzelał dopóki mu starczy celów i amunicji. Gdyby poszedł w miejsce gdzie będą inni uzbrojeni ludzie to będzie strzelał dopóki nie dostanie porcji ołowiu w czaszkę.
 20. Cardi

  Boks

  Sok z gumijagód wleci z powrotem, Antek nie będzie spał w ringu, wszystko wróci na swoje miejsce.
 21. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Ja pamiętam wzmianki o 2027 czyli jeszcze 2 kadencje, teraz wspomina o 2023, ale 2019? Masz jakieś źródło tej obietnicy? Myślę że przesadziłeś mocno, a przecież takie programy robi się nie tylko dla beneficjentów świadczeń, ale też dla urzędników zatrudnionych do zbierania podatków na 500+, wydawania 500+ i kontrolowania czy obaj poprzedni w c***a nie lecą. To spore grono wdzięcznych wyborców.
 22. Cardi

  Futbol europejski

  Oby Mason Greenwood wypalił, bo jak nie, to bilans bramkowy w okolicach 29-14 w całym sezonie jest całkiem możliwy...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...