Jump to content

Cardi

Użytkownik
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Cardi last won the day on May 25 2018

Cardi had the most liked content!

Community Reputation

917

About Cardi

 • Rank
  BaCardi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twoją za to wpieranie innym, że powiedzeli A gdy mówili B.
 2. Nie pamiętam, wyparłem szczegóły z pamięci.
 3. Nie śledzę post po poście, zatem to fakt, +10% na akcyzie nie podbije cen alkoholu o 10%, za to akcyza na płyny od efajek podbije ceny o ponad 100% na flaszkach 60ml+, tego nikt nie porusza, a to dopiero zbrodnia.
 4. Grant's 12 postawił kiedyś kumpel, zraziła mnie nazwa Grant's, a potem spróbowałem i całkiem smaczny, leży tak daleko od zwykłego jak Gentleman Jack od zwykłego Jacka Danielsa. Ale ja się guzik znam, po prostu spróbowałem obu i wybrałem to co mi pasuje, nie musi pasować wszystkim
 5. No to chyba logiczne i proste do policzenia, że podniesienie o 10% czegoś co stanowi 40% całości podniesie całość ceny o 4% a nie o 10? Piszesz w domyśle, a zarzucasz mi kłamstwo, nieźle To źle się domyśliłeś, bo Rappar zapomniał dodać, że wzrost akcyzy o 10% nie oznacza że cena alkoholu wzrośnie (o 10%), nie dopisał tego co w nawiasie i wyszło pokracznie, gdyby nie walił tutaj w temacie bomby za bombą to możnaby to wydedukować na logikę, ale czasem u niego logiki próżno szukać i trzeba czytać dosłownie. Wtedy mamy takie kwiatki jak teraz.
 6. W żadnym, napisałeś za to takie coś: Dodawaj jakieś didaskalia, bo skoro rozumienie tego jako "wzrośnie akcyza, ale cena alkoholu nie" jest błędne, to nie wiem jak to rozumieć. No i sam fakt, że takie sformułowanie to większy lol content, bo załóżmy dla uproszczenia, że cena flaszki składa się z akcyzy, kosztu produkcji i marży producenta, to jeżeli akcyza rośnie, a cena (wg Ciebie) pozostanie taka sama, to musi spaść albo koszt produkcji, albo marża albo jedno i drugie. "...dlatego negocjowałem Traktat Lizboński, a mój brat go podpisał, byśmy (nie) byli suwerenni." Tego pewnie nie dopowiedział?
 7. Kłamstwa to tutaj udowodnione zostały fluberowi, niejednokrotnie, to że się ze mną nie zgadzasz nie oznacza jeszcze, że kłamię Jak ci na syna wjechali, to mało się tu nie popłakałeś, teraz sam odwinąłeś o rodzinie. Czyli rozumiem, że od teraz na syna można ci spoko wjeżdżać, czy podwójne standardy? Zejdź z drzewa.
 8. Wg Rappara wzrośnie tylko akcyza, producenci łaskawie obniżą swoją marżę, żeby Rappar mógł kupić wódeczkę po starej cenie. Przecież tu już nawet xD nie trzeba pisać tylko zbywać milczeniem.
 9. Czyli ceny alkoholu nie wzrosły, wzrosły ceny wódki i piwa... ale nie alkoholu Ok.
 10. Standardem jest u mnie godzinna+ reklama bootcampu programowania, jak pierwszy raz mi wpadła to przed snem tak średnio kontaktowałem, że mi się podcast zmienił, bo ciągle dwóch typów gadało, a potem się okazało, że od 6 minut leci reklama która trwa godzinę z hakiem. Pewnie ludzie, którzy - jak ja czasem - zasypiają przy włączonym autoodtwarzaniu na Youtube w telefonie to jedyne osoby, które obejrzały taką reklamę w całości. A raczej "obejrzały".
 11. Kod dostępu od urzędnika na przeglądanie dowolnych treści...
 12. Nie mam pojęcia, ale mój roczny wykres pokazuje, że przywykłem do niego coraz mocniej, dlatego mnie zaniepokoiłeś taką informacją. Btw. da się jakoś do tego podsumowania wrócić? Bo mam tylko playlistę, a nie widzę dostępu do tej grafiki za 2019
 13. 1700 stron tego tematu to definicja spierania się o rzeczy, na które nie mamy wpływu. Tak jak każda dyskusja o polityce w gronie rodziny i znajomych. Z tym też nic nie zrobimy. Można zamknąć temat.
 14. Lobbing to lobbing, działa albo i nie. Zwyczajnie jako katolik jestem przeciwny wykorzystywaniu wpływów od wiernych do szerzenia tej, tamtej czy jakiejkolwiek innej propagandy politycznej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.