Skocz do zawartości

Cardi

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  592
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Cardi w dniu 25 Maj 2018

Użytkownicy przyznają Cardi punkty reputacji!

Reputacja

729

O Cardi

 • Tytuł
  BaCardi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cardi

  Projekt java

  Kupiłem sobie Kodillę, standardowo za 11.400pln, w ofercie last minute udało się urwać 2.600pln. Nieźle Wybrałem sobie mentora z szerokiej listy, videokonferencja na dzień dobry, spotkania raz w tygodniu, dodatkowo kontakt na skype "do oporu, jak się zatniesz to pisz". 26 modułów wliczając moduł 0, co tydzień odblokowuje się nowy, od startu narobiłem sobie zaległości i moduł 0 skończyłem dzisiaj, a w środę zaczyna się moduł 2. Także gonimy, gonimy. Materiału w module początkowym od c***a i trochę, multum nowego słownictwa, terminów, zanim to sobie poukładam i nabiorę świadomości co tak na prawdę robię będzie pewnie wrzesień. Póki co całkiem ciekawie to wygląda. Jak nie zapomnę to będę się odzywał z upływem czasu. A teraz idę po piwo świętować moje pierwsze 111 linijek kodu.
 2. Cardi

  Oklahoma City Thunder 2019/20

  Ciężko żeby był w 2019
 3. Cardi

  Oklahoma City Thunder 2019/20

  Takie tam
 4. Cardi

  FA/Trades Anno Domini 2019/2020

  Tu nawet Elon Musk by popatrzył w papiery, zajarał blanta i powiedział że pierdoli, nie da się
 5. Cardi

  FA/Trades Anno Domini 2019/2020

  Sprawdź komentarze pod ćwierkiem.
 6. Cardi

  Boks

  Ale szopka w Rydze, najpierw WBC się popłakało i nie było walki o pas WBC, potem w 2. rundzie po ciosie w zwarciu w tył głowy zadanym przez Głowackiego Łotysz wypłacił łokcia na szczękę, potem Głowacki pada po ciosie na deski. Dalej wcale nie było lepiej, gong na koniec drugiej rundy, sędzia nie przerywa walki, 5-8 sekund po gongu Łotysz trafia drugi raz, Głowacki na deskach, o dziwo sędzia liczy. W 3. rundzie wymachany przez sędziego. Tragedia.
 7. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  O jak prychłem, oddaj mi łyk zupy, który wylądował na monitorze.
 8. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Nie wiem kto Bolkowi to napisał, ale wyjątkowo celnie. Jak nie Bolek.
 9. Cardi

  Sport

  Dlaczego Leon poza kadrą na Ligę Narodów? Dobra już wiem, karencja mija 24 lipca.
 10. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Problem w tym, że KE do samobójcy przyszła i zaczęła recytować fraszki Kochanowskiego. Przecież to Grzesiu i Joanna "3 liga hokeja" Mucha mówiła że oni wyciągną najwięcej dla Polski z UE, więc kto to kiełbasę wyborczą nawijał? Nisko oceniasz UE, skoro twierdzisz, że nie mogą wywierać presji na państwa członkowskie na tę czy inną sprawę.
 11. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Jak pan prezydęt powiedziałby, że w nocy jest ciemno, to ja bym to jednak sprawdził.
 12. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Mt 7, 20 Poza tym ludzie PiSu chętnie zakładają wszystko co im pejsaci przyjaciele dają, także przypinka is not a big deal
 13. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Parafrazując Stanisława Michalkiewicza co można zrobić w trakcie dwuminutowego wystąpienia w PE? Wygłosić płomienne przemówienie w stylu "precz! Niech żyje!" Posłowie do PE to pionki, nic nie mogą. Tak jak pan "prezydęt" Europy Donaldinho. Zandberg, Bosak i cała Konfederacja traktują wybory do PE jako trampolinę do publicznej świadomości z poziomu marginesu politycznego, PO i PiS jako propagandę i wysyłanie zmęczonych politykierów na emeryturę za godziwe pieniądze. @fluber ta przypinka to nie jarmułka, nie stygmatyzuje, a pani przedstawicielka PiS pokazała swoją rekacją linię swojej partii, w sumie expected Ale dalej możesz zaprzeczać
 14. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  1. Lepiej jest zapłacić 2000zł gotówką czy 2400 w ratach? Chyba nikt nie zakwestionuje, że lepiej zapłacić gotówką by nie brać kredytu, jednak na pewno wiesz dlaczego ludzie biorą kredyty. W końcu nikt nie chce iść na swoje mieszkanie w wieku 65 lat po 40 latach odkładania? 2. Skoro świat nie jest czarno-biały to na pewno tym bardziej rozumiesz dlaczego ktoś, kto postuluje zakaz zadłużania państwa posiada kredyt prywatny. 3. Wg Ciebie startując z punktu 0 zmiana, a potem odwrócenie tej zmiany to w ujęciu ogólnym brak zmiany w ogóle, więc nic się nie stało. Wg mnie zmiany zaszły dwie. Jeżeli LeBron odszedł z Cavs, by po kilku latach tam wrócić, to wg Twojej narracji odnośnie ustawy o IPN nic się w sumie nie zmieniło. 4. Tak samo pasuje Jaro do Jara, tyle że Gowina, albo Jaro do bycia prawicą Nie lubię się powtarzać.
 15. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Nie wiem co masz na myśli mówiąc przeskoki, nie będę tego interpretował i odnosił się do tej interpretacji jak Ty to masz w zwyczaju. Fakt jest taki, że przypisałeś mi coś, czego nie napisałem, więc jak to nazwać jeśli nie kłamstwo? Tak to widzę z ziemi, może z Jumbo Jeta wygląda to inaczej. Skoro chcą zakazać kredytów z wyjątkiem prywatnych, to dlaczego odnosisz się właśnie do tych drugich? Wskazałem Ci różnicę, kredyt prywatny spłaca kredytobiorca, ewentualnie jego dzieci jeżeli nie zrzekną się spadku. Kredyt zaciągnięty przez państwo spłacany jest przez obywateli, a nie przez państwo jako instytucję, bo ta instytucja własnych pieniędzy nie ma, widzisz różnicę? Skoro zatem pieniądze biorą się z kredytów a nie z pracy, to jeżeli wszyscy przestaną pracować, a będą jedynie pożyczać, to pieniędzy będzie coraz więcej i ludzie będą coraz bogatsi tak? Jeżeli nie ma zmiany, to po Brexicie też nic się nie zmieni prawda? W końcu weszli kiedyś do Wspólnoty Europejskiej, a teraz się wycofują, czyli nic się nie zmienia, muszę to powiedzieć w robocie, bo nad "zmianami we wspólpracy wynikającymi z Brexitu" pracuje w moim dziale 6 osób. Debile nie wiedzą, że nic się nie zmienia. Dzięki, będą zachwyceni. Jak można głosować na Jarosława "Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem" Kaczyńskiego? Akurat dopierdalanie się do jakości bycia posłem Liroya to mocna żenada, bo wciąga on nosem z 90% figurantów w tej izbie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...