Skocz do zawartości

Cardi

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  587
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Cardi w dniu 25 Maj 2018

Użytkownicy przyznają Cardi punkty reputacji!

Reputacja

724

O Cardi

 • Tytuł
  BaCardi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Ustawa Kukizów anty-447 zdjęta z porządku obrad, Winnickiemu Kuchciński odebrał głos na mównicy, Onet na końcu newsa o zdjęciu z porządku obrad dodaje po podaniu tytułu ustawy "ale jej zapisy mają głównie symboliczny, deklaratywny charakter." Fajnie jarmułki już na głowach.
 2. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  To znaczy, że kiedyś gdy ludzie rzucali w dinozaury kamieniami poziom CO2 był równie wysoki, a to oznacza, że albo dinozaury biegały na diesel, albo człowiek ma niewielkie znaczenie.
 3. Cardi

  Futbol europejski

  A na jakiej podstawie ten ranking?
 4. Cardi

  Futbol europejski

  Można jakiś ranking?
 5. Cardi

  Futbol europejski

  Biorąc pod uwagę pierwszy fragment to po każdym taktycznym faulu na żółtą kartkę żeby za wszelką cenę zatrzymać kontratak powinna oprócz kartki odbywać się publiczna chłosta na faulującym. Gdy jest ostatnim zawodnikiem i dostaje czerwo, to powinni po meczu jeszcze gwałcić mu żonę, córkę, matkę i psa. Bycie kopanym to część tej gry, ale jednak Messi jest kopany jak nikt inny jak na mesjasza futbolu przystało. Faktycznie, nikogo nie ubóstwiasz Chłopaki z B klasy mają słowo do zamienienia jeżeli chodzi o "bycie kopanym jak nikt inny". Do tego bycie faulowanym pozwala na przykurwienie od czasu do czasu oponentowi w facjatę czy takie tam wyjebanie piłki przed siebie prosto w kibica przeciwnika. Podobno FIFA i UEFA już teraz chcą te zasady wpisać do nowelizacji przepisów gdy w piłkę kopaną. Długo wytrzymałeś https://www.bbc.com/sport/football/15764900
 6. Cardi

  Futbol europejski

  Messiemu umiejętności odmówić nie można, ale ma w sobie coś z boiskowego bandyty, chociaż dookoła kreowany jest zawsze jako ten dobry mesjasz futbolu
 7. Cardi

  Seriale

  Ale jaka taktyka? Taktyka byla jedna, znaleźć NK, dojechać go, wtedy reszta skrzeczących padnie. Kurtyna. Udało się, jakiej taktyki oczekiwaliście na otwartym polu w proporcjach 100:1 w sile armii?
 8. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Janusz zawsze w punkt
 9. Cardi

  Seriale

  O jak skisłem #GoT
 10. Cardi

  Futbol europejski

  Głowa już w Madrycie.
 11. Cardi

  Piwa- ciekawostki , co polecacie itp

  Ja od kilku lat niezmiennie piwko z Browaru Namysłów, zanim jeszcze Zamkowe czy Namysłów PILS były w całej Polsce. Do tych wszystkich rzemieślniczych/kraftowych i innych próbowałem się przekonać, ale kilkukrotnie nie wyszło, więc już się nie zmuszam.
 12. Cardi

  Polska scena polityczna w Internecie

  Dziki już nie są odstrzeliwane, że przenieśli się na obrazy z MN?
 13. W KSW zaprosili Marszałka Województwa Lubelskiego na wywiad, najpierw powiedział że jest wielkim kibicem, potem dodał, że KSW jest dyscypliną (!) która dojrzewa. Czyli typowy Janusz
 14. Cardi

  Seriale

  Nie każdy Targaryen jest ojcem/matką smoków, jeden z królów zginął w płomieniach, a władca smoków jest na nie odporny, Jon nie jest co pokazywała już fabuła w poprzednich sezonach.
 15. Cardi

  Seriale

  Ostatni raz tak jarałem się za gnoja, gdy nowy Harry Potter wychodził, ja czekałem na książkę o północy czy bladym świtem pod księgarnią, przychodziłem do domu i zaczynałem czytać. I teraz naście lat później w poniedziałek wielkanocny siedzę do 3 żeby oglądać serial... I już zaczynam czekanie na kolejny odcinek... edit: Czy spoiler działa?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...