Jump to content

Wirakocza

Użytkownik
 • Content Count

  1,856
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Wirakocza

 1. Wirakocza

  Chicago Bulls 19/20

  Ot, i cały LaVine. Slump rzutowy z trzy mecze bodaj a dziś 13 trójek. Wariat-niestabilny
 2. Sprzedam Parkera. ładnie kręci w hawks.
 3. Wirakocza

  Chicago Bulls 19/20

  LaVine to hamulcowy. te jego straty są niewytłumaczalne
 4. Wirakocza

  Chicago Bulls 19/20

  Kornet za to znów FATALNIE. nawet kołcz w III się kapnał
 5. to pięknie wszedłem w sezon..... salary..... tak długo jest pod 460 ze zapomniałem że istnieje....
 6. 7. Nickeil Alexander-Walker next: SuperSonics
 7. A ja czytałem ze Josh Jackson nie będzie palił marychy w Memphis bo droga.....
 8. Lowry dostał z kolana w jaja od Rossa. Ciężko grać w kosza gdy bół jąder doskwiera. A poważnie to sądziłem że Greena z Lowry wbiją w parkiet tych dwóch małych obwodowych knypków z Orlando a tu po pierwszej połowie Fournier z 10pkt a DJ 19 bodaj. Lekki szok jak dla mnie. Lowry mógł się obsrać w ataku ale obsrac obie strony parkietu?
 9. Wszyscy pisali skonczy się RS i zaczną się problemy w ataku Bena. Jak nie napędza szybkich ataków to co on innego może ? W HCO grać na środku miast Embiida.?
 10. Brown Brownem,ale co Simmons prezentował to brak słów. Jeszcze kilka takich spotkań w PO a z wielkich ochów achów będzie się nadawał tylko backup Embiida. Dramat. Tylko Jimbo się stawił w Sixers. Mocno się zdziwię, jak podpisze przedłużenie w PHILI.
 11. ai3, widzę ostros przytankowal oddać Beala by dostać 4 pick. Szacun.
 12. co to ma byc? niemiecka dokładność? 2 minuty Panie Luzik. tak sobie pobrałem bo ładnie się nazywa...
 13. Zaiste, mocno ciekawa walka o podium. tak ciekawa ze pierw patrze wasze wyniki z nocy miast swoje. Powodzenia. Niech moc sprzyja lepszym murzynkom.
 14. Zamykam oczy.... Otwieram... No nie widzę tego... nie widzę... ale daj Ci Boże i 46fp.
 15. Dzisiaj. 21:30. Ciekawe na ile te ostatnie wyniki to kwestia dojście Portera i odejscia tego jełopa Parkera? czy twarda łapka Boylena pomogła? Odrodzenia Zacha po kapitalnym początku sezonu. Lopez wraca do żywych i w ataku kręci sie na tej jednej nóżce jakby był 10 lat młodszy. Tylko Dunn wygląda nijako. W minionym sezonie też po powrocie Miroticia zespoł zaczął wygrywac. Potem lipa i na koniec jakieś Kilpatricki wygrywały mecze co ostatecznie gówno dało. Przyszedł nastepny sezon i dalej była nędza. Oby teraz to było właściwe światełko w tunelu.
 16. James strzelił focha i czmychnął do szatni. Szacun. Król.
 17. Wariactwo w Atlancie. Wstałem na LAL-Bucks a tu chłopaki jeszcze męczą dogrywki. Niby konkurent w Tankowaniu Hawks, ale tak normalnie szkoda było wjebać tego meczu. Zach jechał na oparach, sporo błędów w dogrywkach. Ale w decydującym momencie jakoś wcisnął tego layupa. Qrde, niby fajnie że ciśną teraz ten wynik i że robią to gracze mający decydować o przyszłości klubu, ale to już przerabialismy w poprzednim sezonie. Dobrze że Bulls świetnie wybierają w drafcie ostatnio. Niech jednak nie wypadną poza top-4 draftu.
 18. Z tego co widzę to sporo rzesza grajków slotów nie wykorzysta. WIęc Lepiej mieć więcej niż mniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.