Skocz do zawartości

fluber

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  4024
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  91

Zawartość dodana przez fluber

 1. Nie, po prostu nadzieja umiera ostatnia:)
 2. I jeszcze powinnismy glosowac na bilanse przed trymestrem a nie po:)
 3. @Artlan Jakby to wszystlo przeanalizowac to nie zaoszczedzilbys polowy luki vat a wkurzylbys polowe kraju roznymi utrudnieniami.
 4. Dementuję, Hornets nie handlują Sabonisem i nie jest on na żadnym wylocie!!!
 5. fluber

  beGM - Random shit.

  Kiedy jest deadline dokladny? Mamy ustalona jakas godzine? Bo moi ung walcza zaciekle o 15 miejsce w skladzie
 6. Wystarczyloby chociazby wspomniec o drugim tegorocznym nobliscie:)
 7. Obawiam się, że Owsiak mógłby mieć szanse:)
 8. fluber

  Futbol europejski

  Znowu brzeczek powie ze to dzieki zgrupowaniu:)
 9. To prawda. to juz 4 lata odkad udalo sie kogos do czegos w tym temacie przekonac:) A bylo to wtedt jak cisnales po 500 plus jak @Cardi
 10. Nie wiem, czy @darkonza to wrzucał, ale ma trochę racji:)
 11. To jest generalnie coś na co nikt nie zwraca uwagi przez co wąskie rotacje dostają zawyżone bilanse. Głównie dlatego, że rozpiski minut nie uwzględniają kontuzji i są mocno oddalone od RL NBA. Gracze z pozycji 6-10 w rotacji w RL NBA grają średnio 22 minuty na mecz!!! Średnio! Pierwsze piątki średnio 31 minut na mecz ( a przecież są jeszcze minuty trzecich piątek). Rozkład minut pierwszej i drugiej piątki w RL NBA to 58% do 42%. U nas pierwsze piątki tak na oko grają po 33 minuty na mecz, a rezerwowi po 15 i właściwie wszystko się sumuje do 48 minut, chociaż tak naprawdę sumy mpg w normalnych zespołach ze względu na liczne absencje sumują się do jakichś 60. A u nas niezależnie od liczby opuszczonych meczów rotację układa się do 48 minut. I nie widać, jak bardzo niektóre zespoły nie mają kim grać.
 12. Widzę, że bawimy się w vasqueza:) Jakim prawem w 40-milionowym kraju rządzi człowiek, który dostał 250 tysięcy głosów?! On ma poparcie poniżej 1%!!! Ta, jasne:) No to dlaczego Duda w kampanii zapowiedział, że złoży ustawę o kwocie wolnej od podatku, a nie o 500+?:)
 13. Zatem jaka anomalia wśród wyborców Konfederacji występuje w okręgu numer 23?:)
 14. Według oficjalnych wyników wyborów spośród wszystkich wyborców Konfederacji, którzy mogli oddać głos na Grzegorze Brauna, głos na niego oddało aż 64% z nich ( w ciemno stawiam, że to jeden z najwyższych, o ile nie najwyższy wynik w skali kraju), 15 razy więcej niż na kolejnego kandydata. 2 razy więcej niż na wszystkich pozostałych kandydatów razem wziętych. To są fakty. A mój wniosek brzmi: wyborcy Konfederacji utożsamiają się z poglądami Brauna. Ale w expose mówiono o obu tych programach.
 15. opowiedz mi o różnicach pomiędzy wyborcami konfederacji w roznych okregach wyborczych:)
 16. No to może inaczej. W okręgu nr 10 PIS dostał 195 tysięcy głosów, Macierewicz otrzymał 16% z nich W okręgu nr 23 Konfederacja dostała 49 tysięcy głosów. Braun otrzymał 64% z nich. Pytanie brzmi. Czy wyborcy PIS bardziej utożsamiają się z poglądami Macierewicza, czy wyborcy Konfederacji z poglądami Brauna?
 17. Wracając do meritum. Na Korwina zagłosowało dwa razy więcej ludzi niż na Macierewicza, na Brauna zagłosowało tyle samo osób co na Macierewicza. Mimo, że Konfederacja ma 6-7 razy mniej wyborców niż PIS. Zgodzisz się chyba zatem, że stopień utożsamiania się z poglądami Korwina i Brauna u wyborców Konfederacji jest znacząco wyższy niż stopień utożsamiania się wyborców PIS z poglądami Macierewicza. Zwłaszcza,że Macierewicz ledwo wygrał z Telusem w swoim okręgu wyborczym.
 18. Czemu w wyborach na najlepszą ligę głosowałeś na PLK?:)
 19. Żebym Cię dobrze zrozumiał. Rozumiem, że PIS to NBA, a Konfederacja to PLK?:)
 20. No szczerze wątpię, bo: 1. Duda obiecał podniesienie do 8000 2. Szydło w expose powiedziała, że zaraz podniosą do 8000 3. Duda złożył ustawę o podniesienie do 8000 4. ustawa nie przechodzi Po co Szydło miałaby w expose odnosić się do tych 8000, jeżeli PIS nie miał zamiaru tego wprowadzać? Przecież i tak było już po kampanii. 3 lata do kolejnych wyborów. Nawet Ty i Cardi tak zainteresowani kwestiami podatków nie pamiętacie już jak było. No jedenasty to nie to samo co miejsce na podium, zdecydowanie:) To tak jakby porównać Giannisa i Hardena do Kemby Walkera:)
 21. No mamy się nie dotykać. Chodzi o to, że nie miałem świadomości, że masz Lavine'a w składzie:)
 22. No bo tak właśnie było:) Chociaż w sumie nie wiem dlaczego, bo jeszcze w expose Beata Szydło mówiła, że taki projekt przegłosują:)
 23. No nie uwzględniłem, bo go nie ma w Twoim arkuszu:)
 24. Nie wiem kto, ale chodzi o to, że Duda nie kłamał w tej sprawie, zrobił to co obiecał, tylko został po prostu oszukany przez PIS. Nie miał zamiaru oszukiwać wyborców składając obietnice, bo miał info, że zostanie zrealizowana.
 25. To TOP 5 może skończyć w dowolnej konfiguracji, potem są raczej samotni Heat, potem tier Hornets, Pacers i Celtics. Każda z drużyn z TOP 5 może wygrać sezon regularny na Wschodzie. Tam różnice będą minimalne.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...