Jump to content

Camelus

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PiS złożył protesty wyborcze do SN - chcą ponownego przeliczenia głosów do Senatu w dwóch okręgach (w tych w których się nie udało ofkors).
 2. Camelus

  Futbol europejski

  Ponoć kluby się nie zgodziły na zamianę gospodarza i rozważają jakiś grudniowy termin. Tak czy inaczej w Katalonii widzę sytuacja mocno zaogniona.
 3. Masz jakieś żródło? Chętnie poczytam. Aha, chodzi mi oczywiście o składki zus, nie o tarcia na prawicy Edit: coś tam znalazłem. Np. tutaj: https://wiadomosci.wp.pl/wyniki-wyborow-2019-jaroslaw-gowin-porozumienie-nie-zaglosuje-za-likwidacja-30-krotnosci-6436031735306369v
 4. TVP pobiegło z pomocą https://twitter.com/KamilDziubka/status/1181937175924883456
 5. Camelus

  Kubica znów w F1!

  Tzw. ruch wyprzedzający. Ciekawe tylko jak to się skończy bo miejscówek za dużo nie zostało. Haas już potwierdził skład, chyba tylko Alfa jeszcze wchodzi w grę. Albo opcja kierowcy testowego gdzieś indziej.
 6. Camelus

  Futbol europejski

  I do tego Boniek go broni jakby nie wiadomo jakie sukcesy miał. Ponad rok już minął i dalej nie wiem w którym kierunku ta kadra zmierza. Znaczy wiem - na oślep...
 7. Camelus

  Futbol europejski

  Mnie właśnie o "takiego Dyzmę" chodziło mówiąc o naszej reprze. Jakieś mam dziwne wrażenie, że jakby, odpukać, przyjdzie jakiś kryzys czy coś to Brzęczek nie będzie w stanie tego naprawić. A kadra owszem, obecnie eliminacyjnie poziom wysoki. Ale chocziażby Liga Narodów (tak, wiem, półtowarzyskie to) i turnieje pokazały, że pewnego poziomu nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. A mniemam, że z lepszej klasy selekcjonerami moglibyśmy.
 8. Tak sobie myślałem w połowie meczu, że żeby to wyciagnąć to musieliby jakąś kwartę pocisnąć z 25-15 albo coś. Po 3 kwarcie byłem niemal pewien że nie dadzą rady... Tak jak tu już niektórzy pisali - sukces jak na tą grupę już jest - na razie trzeba się tym cieszyć.
 9. Poszedł buzzer od Ponitki, ale obronę to tylko Rosja gra...
 10. Camelus

  Futbol europejski

  Izrael - Macedonia 1:1 Tak grupa jest tak słaba, że chyba nawet nasza repra tego nie odda... Jak można mieć takiego farta w losowaniu...
 11. W TVP zakładam ani słowa o tym?
 12. Eee... chyba dawno we Wrocławiu nie byłeś. Już w zeszłym sezonie było tam bodajże najwięcej wyprzedzanek w lidze (pierwszy sezon po remoncie faktycznie była lipa). Jak ligę oglądam to tam czasem już w pierwszym wyścigu potrafią być mijanki. A GP wyszło faktycznie mega (byłem na żywo), najwidoczniej ktoś powiedział Morrisowi żeby zrobili tor tak jak miejscowi mają w zwyczaju, a nie żeby był "regulaminowy" - efekty było widać. Akcja Zmarzlika w finale była miód, chociaż w pierwszej chwili pomyślałem, żeby się nie Vacul nie wyrżnął po tym ataku.
 13. Camelus

  Futbol europejski

  Już sam ten fragment mówi sporo jak nisko upadła nasza piłka...
 14. Camelus

  Futbol europejski

  Najlepsze jest to, że po rewanżach Legia może być jedynym zespołem z Eklapy który zagra dalej...
 15. Hmm, to ilu by Knicks mieli PFów? Sześciu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.