Jump to content

Slawekmroz

Użytkownik
 • Content Count

  508
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72

About Slawekmroz

 • Rank
  Starter

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aaa, ok. Widać jednak potrzebuję dłuższego odpoczynku.
 2. Wchodzę sobie w teraz w ligę na Y! i mam countdown 10 h 41 min. Czyli jakby 23:30 miał wystartować.
 3. To umówmy się, że ja chwilowo do żartów nastroju nie mam, bo roboty jest zbyt dużo. Twój temat z usuniętymi projekcjami traktuję poważnie, jeżeli Ty też - odpal skajpa.
 4. A nie wiem, jeżeli użytkownik potrzebuje takich analiz, to niech korzysta. Rozumiem. I część tej grupy przyjmie do wiadomości, że projekcje żyją, część nie. Mówi się trudno.
 5. Zmiany w projekcjach teoretycznie można śledzić, jeżeli masz taką głęboką potrzebę. Zmiany w directions też można teoretycznie porównać, mając screena z wczoraj i dziś, tak jak pisał Bulek. Sprzed draftu nie bardzo. I kompletnie nie widzę potrzeby, żeby historię projekcji oprogramowywać w ninjy. Co najwyżej dam furtkę w postaci szerszego wykorzystania własnych projekcji, gdzie można importować dowolne, również nasze historyczne, jeżeli posiadasz. Ale zdaje się to nie jest wątek o Ninjy.
 6. Można sprawdzić. Istnieje coś takiego jak eksport projekcji, można sobie porównać wersje, jeżeli ktoś ma taką potrzebę. Nie, to nie jest 100 wersji. Ale tu szczegóły może zostawię dla Woodena, jeżeli zajrzy. Przyjmuję do wiadomości opinię. Nie do końca wiem, co krytykujesz w tej chwili, zmiany w projekcjach czy ich jakość. Jeżeli zmiany - cóż, ja przychylam się do zdania tych userów, którzy chcą, by projekcje żyły. Ale wiadomo, że "jeszcze się taki nie urodził...". Jeżeli jakość - tu zarówno mnie jak i Woodenowi znacznie bardziej przyda się dyskusja na zasadzie: "tu Czesiek Smith ma 43% z gry, ale będzie grać obok Mańka Williamsa, więc na pewno skuteczność skoczy mu do 45%..."... bo wiesz, do inaczej sformułowanych nie bardzo jest jak się odnieść...
 7. Zerknę po południu do bazy. Dziwny przypadek.
 8. Jest również niemała grupa ludzi, którzy mówią coś o splicie i wzajemnej kanibalizacji Także wiesz, w sobotę strategia typu: "dam 2.1 za jednego, i na wszelki wypadek za drugiego też" nie musi oznaczać 100% dobrego kipera Tak. Projekcje w tym roku są znacznie częściej aktualizowane.
 9. Doprecyzuj. W sensie, że robisz teraz ranking, wybierasz, że chcesz z własnymi projekcjami i dostajesz tylko nieswoje dane?
 10. Ja podziękuję za zaproszenie, ale póki co moje aktualne zestawienie lig mi wystarczy. Za to chętnie dołączę, jeżeli ktoś będzie wiedział o wolnym slocie w lidze fantraxowej.
 11. Tylko wówczas wszyscy dotychczas zaklepeani musieliby być czujni.
 12. Gdyby ktoś się jeszcze obudził i dał tu znać, zawsze można przeskoczyć
 13. Wbijaj na link wrzucony wyżej.
 14. No ja właśnie nie rozumiem odpuszczania mocka dzień przed draftem. To ważny element przygotowań! Ja powinienem być dziś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.