Skocz do zawartości

Slawekmroz

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  476
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ciekawe. Bo mnie się wydaje, że z Tobą też gadałem. Głowy co prawda nie dam za to, bo z wieloma GMami nawiązywałem kontakt na różnych etapach sezonu, ale że tendencyjnie zasugerowałeś wąskie grono aktywnych graczy w naszej lidze to oczywiste przekłamanie niczym polityka w mediach :-) Ja przyznam szczerze, że nie łapię sensu tych "wybieranek". Owszem, można jak sugerował Stryder, dopiąć celu na różne sposoby, ale kurde po co? Mnie też się fajnie rywalizuje z Bartem, Lechem i resztą ekipy ... czy nawet wiLCzym :-) A i emocji często nie brakuje i aktywności (nawet jeżeli z drobnymi przestojami)! Ale w głowie mi się nie mieści, żeby "widzieć" te gęby za każdym otwarciem lodówki. Ba, może i wręcz gotowy jestem na kolejny krok na głęboką wodę?.. Ale to już nie temat na ten wątek... Więc, jak to mawiają Francuzi... wracając do baranów (bez urazy Panowie, to nie o tutejszych dyskutantach) - ja wiem, że zdarzają się w ligach nudniejsze okresy. Wiem, że zdarzają się mało aktywni negocjacyjnie managos i nie każdemu musi to odpowiadać. Ale po pierwsze - nie potrafię sobie wyobrazić systemu rozgrywek ligowych np. kopanej, w którym drużyny z niższych lig umawiają się, w której kto z kim będzie grać, żeby towarzysko wszystko się zgadzało. Popieram też głosy, że kilku aktywnych managos moze do pewnego stopnia pociągnąć ligi i czasem szkoda tych podobno najaktywniejszych pchać w jedno miejsce. A tak w ogóle to po prostu spotkajcie się wszyscy w pierwszej i wówczas nie będzie rozterek...
 2. Slawekmroz

  Sezon 2018/19 Liga II East

  Ok, ja już dziś nie mam slotów do wystawiania. Można więc założyć, że sezon w tej lidze dla mnie się już skończył. Dzięki wszystkim za grę, gratki dla pozostałych awansujących drużyn. Dla spadających - głowa do góry, jak mawiał Wieszcz: "... bo kto ziemi nie dotknął ni razu...":-)
 3. Slawekmroz

  Sezon 2018/19 Liga II East

  Nie wolno. Veto by poszło. BTW - pojutrze deadline, więc ruszajmy zadki!!
 4. Slawekmroz

  Sezon 2018/19 Liga II East

  Nie potrzebuje ktoś nadgonić gier, poszerzyć rotację? Ja za chwilę zacznę sadzać na ławę wartościowych starterów, więc śmiało zaczepiajcie mnie w temacie wymian 2x1 etc. Na pewno będzie korzystnie, jedyne czego nie potrzebuję, to zbiórki.
 5. Slawekmroz

  Www.fb-ninja.com

  Znów jest dość gorąco, jeżeli chodzi o ninję, więc chwilowo wygodniej mi będzie nie uwierzyć :-)
 6. Slawekmroz

  Www.fb-ninja.com

  Chyba potrzebuję więcej szczegółów, bo SOA#1 - czyli szybki test daje mi raczej spodziewane values.
 7. Slawekmroz

  Www.fb-ninja.com

  Dzięki za info, podpiąłem go, jutro po porannym przetworzeniu danych powinien się pokazać w rankingach i toolach. A w przyszłym sezonie planuję zautomatyzować nieco wyłapywanie i mapowanie takich nazwisk.
 8. Slawekmroz

  Sezon 2018/19 Liga II East

  Jeżeli ktokolwiek tu jeszcze gryzie się z powodu słabszych wyników i nie wystarcza mu argumentacja, że zabawa to strasznie losowa - pocieszenie na przykładzie. W kiperku fbbest wiLQ, jak to wiLQ, zaczął ambitnie, trzymał się okolic podium, wszak broni w tym roku wreszcie wywalczonego mistrzostwa :-) Po czym nastąpiła katastrofa... Wall, Miro, Bron, Din... w końcu Davis... nie licząc innych nazwisk. Życie, Panowie, życie...
 9. Slawekmroz

  Www.fb-ninja.com

  TA już chodzi. Cache rankingów musiałem odświeżyć
 10. Slawekmroz

  Www.fb-ninja.com

  Opisz pls problem. Trudno mi się zorientować, gdzie szukać, bo sama strona u mnie się ładuje prawidłowo.
 11. Slawekmroz

  Www.fb-ninja.com

  Można już aktualizować ligi Yahoo!, na razie tylko pojedynczo. Jeżeli ktoś nadal ma problemy - dajcie znać. [EDIT] - hurtowo też już można
 12. Slawekmroz

  Sezon 2018/19 Liga II East

  Przykro mi, jeżeli przyczynię się do "marności" tej ligi, ale zbiórek nie zamierzam kupować :-)
 13. Slawekmroz

  Www.fb-ninja.com

  Sorry, powinienem w zasadzie wczoraj tu zapostować. Yahoo położyło API, z którego korzystaliśmy m.in. my i monster. Ja wczoraj przerabiałem nasz kod, żeby łączył się korzystając z ich starego API i w zasadzie to działa, przynajmniej dla niektórych użytkowników. Mam wrażenie, że ci z Was, którzy próbowali się zintegrować wczoraj przed... hmmm... 21-22 chyba mogą mieć pewne problemy z synchronizacją. Ci natomiast, którzy nie synchronizowali wczoraj przed moją aktualizacją kodu - powinni moć działać. Taka przynajmniej jest moja najprostsza teoria, w każdym razie kilka naszycj kont testowych nie ma problemu, żeby teraz ligi aktualizować. Ja w międzyczasie pracuję, żeby w ogóle nasz moduł przenieść na inny adres API (ganeralnie Yahoo! zdaje się mieć niezły bałagan w tej materii), z użyciem innych bibliotek. Dam znać, gdy coś uda mi się przewalczyć.
 14. Slawekmroz

  Www.fb-ninja.com

  Jeszcze jedna rzecz - nie jestem jakoś mocno przekonany do nagłówków tych dwóch nowych bloków. Jeżeli macie lepsze pomysły - dajcie znać.
 15. Slawekmroz

  Www.fb-ninja.com

  Coraz bardziej nabieram przekonania, że kosmetyka i UX też ma znaczenie. Masz na myśli, że w Hou brakuje linijki jednego startera? Zapewne to jakiś "świeży" gracz z punktu widzenia fantasy basketball. Będę musiał zerknąć na niego w bazie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...