Jump to content

tweedy

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21

About tweedy

 • Rank
  Rookie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tweedy

  Brooklyn Nets 2019/20

  chcą bardziej poprawić bilans zanim wróci
 2. PG13 też do siebie długo dochodził. Trzeba mu dać czas spokojnie do ASG, a pewnie i do przyszłego sezonu.
 3. tweedy

  Brooklyn Nets 2019/20

  Można było się tego spodziewać. Bez Duranta on tego nie pociągnie.
 4. tweedy

  Miami Heat 2019/20

  jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę
 5. tweedy

  Brooklyn Nets 2019/20

  Tak w zasadzie to Irving bez LBJ nic nie osiągnął, oprócz bycia regularnie w highlights. Też myślę, że jego gra ma zły wpływ na drużynę, tak samo było w Bostonie. Jak wróci KD to będzie lepiej, bo znowu będzie Robinem i to jest dla niego lepsza rola niż bycie liderem zespołu.
 6. tweedy

  Ranking graczy NBA

  a mógłbyś ten ranking podzielić na pozycje, tak jak były ankiety przygotowane? takie zestawianie ze sobą różnych pozycji IMO jest trochę bez sensu
 7. Chyba Woj. o tym pisał. Poza tym co się dziwisz? Każdy widzi jak gra West. To było dziwne, że PG w ogóle zdecydował się żeby zostać w OKC. Choć może już od dawna był ugadany z KL i chciał tylko gdzieś przezimować
 8. jak to odpaliłem to akurat leciało u mnie w domu "Praise you" Fatboy Slima, idealnie pasuje
 9. Nie martw się Przemku, Enes MVP Kanter godnie go zastąpi
 10. IMO mają szansę być w ch... lepsi z innym superstarem. A to, że teraz o tym piszę nie znaczy, że dopiero teraz na to wpadłem
 11. Bo Kyrie nie pasuje do systemu Brada. Też to zauważyłem.
 12. Ja już gdzieś słyszałem, że Lonzo wyląduje w PHX. Ponoć był jakiś tweet na ten temat, który został opublikowany bez autoryzacji. Jak Lavar się wypowiada na ten temat to może jest coś na rzeczy.
 13. Stary, nie myślisz chyba, że będę te wszystkie kontrakty sprawdzał? Na miejscu GM'a Pelikanów to na pewno nie biorę tego co mogą dać teraz Lakers, z Bostonu Hay'a nie wezmę (na teraz to słaby konrakt IMO, niech Boston z nim siedzi). Moim zdaniem, powinni poczekać do offseason, wtedy powinno być więcej ofert i większa konkurencja.
 14. Wilq ale oni i tak muszą iść w przebudowę. Zresztą ponoć reszta składu też już jest dostępna. A w ten sposób przynajmniej jeszcze trochę biletów sprzedadzą. Może jeszcze jakieś picki by się dało wyciągnąć z Bostonu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.