Skocz do zawartości

bulls2006

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  133
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5

O bulls2006

 • Tytuł
  Rookie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ja już teraz napiszę, że gram dalej
 2. Rozważę oddanie czwartego wyboru w drafcie za dalsze wybory w drafcie lub/i młodych zawodników.
 3. Gram dalej tutaj i jakbym gdzieś zapomniał dać znać to też w innych ligach
 4. Witam. W mojej drużynie dostępni są w zasadzie wszyscy, rzecz jasna za odpowiednią cenę. Mam miejsce w salary.
 5. Porównania połamanego, z nadwagą Walla, do Harrisa, który jest kilka lat młodszym graczem (24 lata) są nietrafne. Wall jak wróci będzie miał 30 lat, a może nawet nie wrocic na sezon 2019/2020. Przypominam tez, że G.. Harris w sezonie 2017/2018 był 35 w fantasy. W Knoxa w fantasy nie wierzę, on potrzebuję kilka lat, aby coś znaczyć w tej zabawie, jeżeli w ogóle. W tym sezonie grając blisko 30 minut jest ok 260 miejsca w fantasy. Za rok po tym jak NYK się przebudują pewnie będzie grał ogony i nie bardzo widać szanse na lepsze wyniki. Dostałem tylko jedną ofertę za Walla i rzeczywiście z strony tej osoby było zainteresowanie. Dziwię się, że tylu ludzi postrzega tutaj Walla jako gracza, którym był jeszcze 2 lata temu, a nie jak grał w obecnym sezonie. Teraz kontuzja, która może złamać karierę nawet ciężko pracującego zawodnika, a nie takiego z podejrzaną etyką pracy, jak Wall. Nawet jeżeli to przejdzie i wróci do formy, to będzie to w sezonie 2020/2021. Tymczasem G. Harrisa mam na teraz, to młody gracz, który pasuję do szybkiej współczesnej koszykówki, który pokazał, że może być w topie graczy w fantasy,który pasuję też do mojej koncepcji drużyny, którego grę lubię.
 6. Do wymiany Bjelica (3 $) za młodego, utalentowanego gracza. Zapraszam do składania ofert.
 7. Wprowadzenie salary cap stanowi konieczność jeżeli ta liga ma być ciekawa.
 8. Czyli te 100 $ jest tylko na licytacje, a salary zawodnika jest to co było przed sezonem. Ok, dzięki, trzeba na to uważać
 9. Czyli ich pensje sprzed sezonu się nie liczą i teraz sami ustalamy $, za które chcemy ich wziąć i która będzie obowiązywać co do nich w sezonie 2018/2019?
 10. Na Ukrainie trwa faktycznie konflikt rosyjsko-amerykański, rękami Ukraińców. Nawet nie jest on narodowy, nie mówiąc o religijnym. Nikt tam nie walczy w imię religii, zresztą większość społeczeństwa ukraińskiego i rysyjskiego to ateiści, a już na pewno u władzy tacy właśnie są. Jeżeli Putin w ogóle patrzy na Cerkiew, to tylko dlatego że ma ją opanowaną. Jak ktoś podskoczy to go nie ma. Jest instrumentem władzy i tylko jako taka jest tolerowana. Natomiast tam gdzie są muzułmanie to oprócz zwykłej chęci władzy, jest chęć nawracania dla Allaha. Tak od początku funkcjonował islam, choć wiadomo że twarzy miał wiele, była zawsze bardziej i mniej radykalna, różne odcienie. Tam jest fanatyzm, terroryzm, dążenie do nawrócenia siłą. Masakry ludności cywilnej należą do codzienności. Oczywiście, że muzułmanie walczą też ze sobą. Przecież nawet jedne kraje muzułmańskie patrzą złym okiem na inne, a co dopiero gdy żyją przedstawieciele danego odłamu w jednym kraju. To jakiś margines. Ciężko pomylić islam z chrześcijaństwem. Fakt, że jak muzułmanie ruszyli na Afrykę Płn, to była tylko częściowo katolicka, a było tam wiele sekt nawiązujących do chrześcijaństwa. Ale i je nie można pomylić z islamem. Po prostu jak porzucałeś swoją religię na rzecz islamu to stawałeś się uczestnikiem życia publicznego danego społeczeństwa islamskiego, choć nie było tak zawsze, i często towarzyszyły temu obostrzenia. Ci którzy tego nie robili mogli tego nie przeżyć. Zgadzam się, że bardzo łatwo ich namówić do walki. Chodzi o kasę, ale jeszcze bardziej o władzę, w tym najbardziej o władzę duchową. Muzułmanie z swoim radykalizmem, fanatyzmem, nadają się bardzo dobrze, do przeprowadzania czystek tam gdzie trzeba. Do straszenia kogo trzeba, do wprowadzania chaosu i wykorzystywania jego skutków.
 11. Część przeżyła, a część nie. Dużo przeszło na islam, aby zachować życie lub przywileje. Była też niekiedy opcja bez zmiany religii, ale wiązała się z dużymi obciążeniami podatkowymi, brakiem możliwości brania udziału w zyciu publicznym, itd. Generalnie zepchnięcie na margines społeczny i niepewność jutra. Oczywiście, że wielcy gracze typu USA, Chiny, Rosja, biją się o surowce i dlatego też podpuszczają muzułamnów na siebie i innych. To element polityki obecnie. Migracja muzułmanów także, np. wystarczy zobaczyć jak to realizuję Turcja, ale to tylko przykład pierwszy z brzegu. Ludzie nienawiedzeni też uważają film Kler za skandal Natomiast jasne, że wszystko można wykorzystać do celów politycznych, władzy, i religie i ateizm.
 12. Władza świecka i duchowna to dwie oddzielne władze i to wynalazek chrześcijaństwa. Obie muszą siebie szanować. Równie dobrze można napisać, że jak Europa w XX wieku, bo takiego nasilenia przemocy jak w ostatnim wieku to nigdy nie bylo. Po prostu czlowiek jest grzeszny, a im bardziej odchodzi od Pana Boga, tym łatwiej o niegodziwość. Był, jest i będzie podatny na grzech pychy, zabiegania o władzę i pieniądze. Zmieniają się co najwyżej sposoby panowania nad innymi. NIe chodzi tylko o Syrię, ale także Afrykę, a i w innych miejscach bywa źle. Zawsze tam gdzie muzułmanie mają większość inni mają bardzo pod górę.
 13. Kilkadziesiąt milionów ludzi w Polsce modli się w spokoi co niedzielę w kościołach, część z nich częściej i jest bardzo spokojnie. Czasami nawet za spokojnie, nawet jak ktoś przyjdzie się awanturować, zrobić jakąś prowokację. Nawet wtedy jest spokój. Podobnie u Żydów, prawosławnych, itd. Tymczasem jakby się przyszło do przeciętnej współnoty muzułmańskiej z celem prowokacji to mógłby być koniec dla prowokatora. Tak bardzo są spokojni, opanowani i gościnni. W wielu krajach muzułmańskich grozi kara śmierci za przejście z islamu na katolicyzm. Nie mogą istnieć kościoły katolickie. Osoby innych religii czy ateiści są prześladowani. Zginęły z ręki muzułmanów w ostatnich latach setki tysięcy osób, a miliony musiały uciekać.
 14. Tylko nawrócenie na katolicyzm to prawdziwe nawrócenie Uran jest złym człowiekiem, trwa w tych samych błędach. To co mówił wtedy o księzach, w tym jak pluł na np. ks. Popiełuszkę, będąc wspołodpowiedzialnym za jego śmierć to niziny człowieczeństwa. Korwin to akurat zły przykład, bo jemu też sporo mozna zarzucić, niemniej m.in. nigdy nie był reprezentantem komunistycznej junty wojskowej i mniej więcej przez całe życie mówił to samo o sprawach gospodarczo-politycznych.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...