Skocz do zawartości

Van

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  5910
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Van

 1. Offseason Lakers sprowadza się głównie do jednego - czy będą w stanie spuścić RW za kilka dłuższych kontraktów graczy, których obecne kluby są chętne do uzyskania większej elastyczności, rozpoczecia przebudowy czy whatever. To jest opcja optymistyczna ponieważ pozwala wydłużyć rotację czyli DW facto naprawić błąd jaki popełniło oddając za tego wrzoda KCP/Kuzma/Harrell. Pesymistyczna jest taka, że to się nie udaje, Lakers zaczynają sezon z RW, ale tak czy inaczej będę do końca naiwny licząc, że jak zobaczą, że nic nie wyrwa to go po prostu posadzą licząc na buyout albo wymianę w trakcie sezonu. Najbardziej pesymistyczna i niestety najbardziej realna jest taka, że naprawdę jeszcze raz sie nabiorą i pozwolą mu grać... Rok temu Lakers mieli spora siłę przyciągania za minimum do uzupelnienia składu. Nie żeby poza Monkiem to ostatecznie im się opłaciło, ale jakby nie patrzeć weterani za minimum goniący za pierścionkiem chcieli tam grać, teraz ich blask jest zdecydowanie mniejszy i nawet z tego typu wzmocnieniami może być problem więc tym ważniejsze jest zamiana tego gigantycznego kontraktu RW na mniejsze, dłuższe dające kogoś do rotacji. Druga kwestia to oczywiście AD i jego zdrowie/forma, nie będę jak się już widzę zaczela nagonka jechać za to, że nie rzucal od dwóch miesięcy bo tak naprawdę nie wiemy czy wcinał poczki w tym czasie czy pracował nad innymi elementami mającymi mu pomóc przede wszystkim w utrzymaniu się na parkiecie. Anyway bez załatwienia sprawy RW reszta nie będzie miała znaczenia i jednynym highlightem tego sezonu będzie LeBron wyprzedzający Jabbara.
 2. Van

  Los Angeles Lakers 2021/2022

  To akurat też pozytyw jak dla mnie bo wzmacnia narrację, że czuję się ciągle częścią drużyny To akurat też pozytyw jak dla mnie bo wzmacnia narrację, że czuję się ciągle częścią drużyny
 3. Van

  Los Angeles Lakers 2021/2022

  Tylko co Ham czy ktokolwiek inny zatrudniony w tej sytuacji miałby powiedzieć? robimy co się da żeby się go pozbyć? Opowieści o "sacrifice" już tez od samego Westbrooka słyszeliśmy, ale wiadomo, że rozumieć to słowa można na różne sposoby. Lakers będą kombinować ile się da żeby się go pozbyć, jak się nie uda to pewnie ostateczna decyzja co z nim zrobić będzie zależała też od tego kogo innego będą mieli na jego pozycji dostępnego do gry. Nunn byłoby miło gdyby był zdrowy, ja osobiście wolałbym nawet jakiegoś no name jak niegdyś Caruso, który gryzlby parkiet, ale nie zdziwię się jak Lakers w tym kierunku nie poszli. Tak czy inaczej niezależnie od tego co chcą zrobić muszą mówić o RW jak najwięcej jak o ważnym i potrzebnym elemencie drużyny.
 4. Van

  Los Angeles Lakers 2021/2022

  Zabawne jest ciągle to, jak ludzie śledzący tą ligę od wielu lat wypisują ciągle bzdury na temat plotek o tym kogo Lakers mogą wymienić i co by musieli czy nie musieli oddać w zamian, a jak już poszłaby jakąś wymiata to z pomocą komisarza Westbrook ma wartość tylko i wyłącznie jako spadający kontrakt, wiadomo, że sportowo nikt się już na niego nie złapie. Wymiana jednych zwłok na drugie tzn za Walla i dodawanie czegokolwiek to czysty idiotyzm i nie wiem dlaczego ciągle się o tym gada i rozważa, jak sportowo się nie wzmacniasz to odsuwasz go od gry i z głowy nawet jak to Cie kosztuje tyle kasy. Wymiana za kogoś kto coś wniesie a ma dłuższy kontrakt jest do zrobienia, zwłaszcza że za taką kasę to byłoby pewnie przynajmniej dwóch graczy do rotacji, pytanie też czy Lakers chcieliby brać dłuższe kontrakty żeby naprawić swój błąd.
 5. Van

  Polityka w Polsce

  Polecałbym najpierw mistrzu spojrzeć na Twoją, flubera i julka twórczość na tym forum
 6. Van

  Polityka w Polsce

  Jesteś naprawdę niezłym manipulantem co wiele osób już tu Ci zarzucało. Nigdy nie pisałem, że Tusk to bohater po prostu polityk, nie powinien bać się rozmawiać z ludźmi i Tusk odpowiada też wbrew bredniom jakie piszesz na pytania tych '' dziennikarzy'' z tvp, a pisowcy boją się pytań czy debat i to po prostu fakt. Naprawdę kończę z Tobą dyskusje bo próbujesz wmanipulować mnie w bycie jakimś fanem Tuska, a ja jestem po prostu przeciwnikiem pisowskich oszołomów. Znam byłych pisowskich zwolenników, którym teraz wstyd, że ich wybrali i Tobie i innym podobnym życzę tego żebyście też otworzyli kiedys oczy.
 7. Van

  Polityka w Polsce

  A czemu nie? To nie chodzi o to, że nie mająca dzieci osoba musi bezwarunkowo, myśleć bardziej na tu i teraz, a nie o przyszłości, ale szanse że tak zrobi są większe. Jak ktoś naprawdę wierzy ze Kaczyńskiego interesuje przyszłości tego kraju, a nie władza tu i teraz to niech sobie wierzy, oby jego dzieci (jak je będzie miał) mu wybaczyły.
 8. Van

  Polityka w Polsce

  Nie wiem to, że jest rudy? Może niepotrzebnie o tych kompleksach, napisałem i tego się czepiliście, a clue mojej wypowiedzi to było to, że wszystkie decyzję w tym kraju podejmuje starszy pan, któremu w sumie nie zależy co będzie kiedyś bo on rodziny, dzieci/wnuków nie ma. Nigdy nie pisałem że Jarek dla siebie cos zawinął, to nie ten typ, co nie znaczy, że do utrzymaniw władzy, nie potrzebuje takich ludzi.
 9. Van

  Polityka w Polsce

  Wiem, że nie rozumiesz, ale nie przejmuj się tym za bardzo, nie każdy musi być dobry w czytaniu że zrozumieniem. Postaram się pomoc, napisałem: Pewnie większość psychologów by nie negowała tezy, że mający ponad 70 lat kawaler, (z braku dowodów nie napisze prawiczek), niskiego wzrostu i z brzuszkiem piwnym może mieć kompleksy. Dodałeś po tej mojej wypowiedzi Kaczyńskiemu dobre 9cm, olałeś resztę i zacząłeś dyskusje o małpach. Nie jestem, nie byłem i pewnie nie będę fanem platformy, po prostu uważam, że mniejsze zagrożenie stanowi złodziej od fanatyka, który jak się okazuje po czasie też jest złodziejem, który dla siebie czy dla swoich dodatkowo zwija pewnie jeszce więcej niż ten, którego oskarżał.
 10. Van

  Polityka w Polsce

  Teksty o lemingach zachowaj sobie dla pisowskich kolegów. W pierwszej chwili miałem odnosić się do tego co napisałeś zgodnego z pisowska propaganda czyli pokazujemy tylko to co dobre się zadzialo bez czynników zewnętrznych, a to co złe omijamy zrzucając na zewnętrzne czynniki, ale szkoda mi czasu na kogoś takiego, kto i tak odkręci kota ogonem. Żałuję, tylko że dałem sie wkręcić w tą dyskusje mogąc z góry przewidziec w jakim kierunku pójdzie.
 11. Van

  Polityka w Polsce

  jedno wyklucza drugie? Wystarczy poczytać Twoje wypowiedzi czy obejrzeć ten filmik żeby zobaczyć kto na na niego głosuje i fakt najgorsze jest to, że rządzi ktoś taki 40 milionowym krajem Nigdy na tej podstawie nie oceniałem kto jest mężczyzna, a kto nie, ale to ciekawe przeczytać opinie zwolennika pis, który Kaczyńskiego nie uważa za mężczyznę, a za małpę, nawet ja bym tak daleko nie poszedł. Pisowcy to jedak stan umysłu, ja wysiadam.
 12. Van

  Los Angeles Lakers 2021/2022

  Nie wiem czym Atkinson czy Stotts mieliby się od Vogela różnic. Ham to niewiadoma, ale może trafiłoby się tak jak z Udoka jak napisał Jendras. Wydaje mi się, że lepiej mógłby do zawodników trafić i przekonać ich do swojej wizji, ale to w jakim by kierunku nie poszli to sporo znaków zapytania będzie.
 13. Van

  Polityka w Polsce

  177cm to do kogo się odnosi? Ja nie pisałem o kimś o taki wzroscie, ale rozumiem, że to i pominiecie innych fragmentów, oraz dodanie paru extra określeń do mojej wypowiedzi to typowa pisowska manipulacja także nic nowego.
 14. Van

  Polityka w Polsce

  Wiek i brak rodziny to raczej ogólnie dostępne informacje, zakompleksiony tutaj cóż pomijajac nawet moje osobiste odczucia na temat tego pana to pewnie większość psychologów by nie negowała tezy, że mający ponad 70 lat kawaler, (z braku dowodów nie napisze prawiczek), niskiego wzrostu i z brzuszkiem piwnym może mieć kompleksy... Jest dobrze - rozmiemiem, że nie mieszkasz w Polsce..
 15. Van

  Polityka w Polsce

  A możesz przedstawić mi jakiś materiał z mediów z drugiej strony, który grzeje to, że kaczor jest zakompleksionym starszym Panem tak jak reżimowa tv grzeje swoje wypociny o Tusku? Wolisz mściwy, tchórz czy niszczony wyrzutami sumienia za to co spotkało brata zamiast zakompleksiony? Wszystko pasuje idealnie tak samo i nie jest to efekt tego co media pokazują. Aha żeby było jasne nigdy nie ceniłem wysoko Tuska, ale przynajmniej nie jest takim cykorem i nie boi się wyjść do ludzi i odpowiadać na ich czy dziennikarzy niewygodne pytania. Dla mnie Ty czy inni wykształceni zwolennicy pis różnicie się od tych ludzi w filmie w jednej kwestii- jesteście gorsi. Oni oglądają tvpis często nie mając dostępu do innych mediów czy źródeł informacji po prostu ślepo wierzą w to co widzą i słyszą.
 16. Van

  Polityka w Polsce

  oczywiście bo najważniejsze decyzję w tym kraju podejmuje zakompleksiony, nie mający rodziny starszy pan, który w związku z tym ma w dupie to jakie będą konsekwencje jego decyzji w przyszłości, a ludziom takim jak Ty, czy ci z filmiku się to podoba.
 17. Van

  Polityka w Polsce

  Nawet gdyby przyjąć, że masz rację w pierwszej części to nie oznacza że tym kandydatem powinien być ktoś kto się tak wielokrotnie skompromitował wypowiedziami jak ten pan.
 18. Van

  Polityka w Polsce

  Ok Fluber jako obywatel masz głos i wybór Glapinski na kolejną kadencję tak czy nie?
 19. Van

  Polityka w Polsce

  hmm mogl po prostu powiedzieć jakie niepewne mamy czasy, ile czynników zewnętrznych i jak to staramy się robić co się da żeby utrzymać to wszystko pod jako taką kontrolą. Ja już tu chyba pisałem że jak można tego typa nie winić za samą inflację tak sposób przekazu tego co się w tej kwestii działo i dzieje i to, że pisowcy go wybronili to jest totalna kompromitacja.
 20. Van

  Polityka w Polsce

  Czyli kumpel kaczora bajki o deflacji i braku podnoszenia stop opowiadał z jakiego powodu? Jest tak niekompetnetny, że tych oczywistości o jakich piszesz nie dostrzegał czy chciał więcej ludzi w kredyty wmanewrować?
 21. Van

  Polityka w Polsce

  Nie
 22. Van

  Polityka w Polsce

  bardziej smutne, bo to jest główny target pis i tvpis i ludzie mający głos w wyborach, często decydujący po tym jak tvpis im zrobił pranie mózgów...
 23. Van

  Polityka w Polsce

  Pisałem już co myślę na temat "jastrzębia nbp" więcpowtarzał nie będęq Tylko naprawdę przygnębiające jest jak wszyscy pisowcy mogą na kogoś takiego zagłosować jednomyślnie ponieważ inny stary dziad jego kumpel im tak każe. Jak ci ludzie spojrzą swoim wyborcom w oczy jak ich spotkają na ulicy? Są tematu gdzie sobie można przerzucac się wina itd ale to??? Naprawdę w pis nie ma chociaż jednego z jajami, honorem czy zwykła ludzką przyzwoitością?
 24. Van

  wojna na ukrainie

  Nie jestem ekspertem, ale wyobrażam sobie, że gdyby jakiś ruski agent na wysokim szczeblu działał to raczej nie nosiłby publicznie koszulki z podobizną Putina, wypowiadając się o nim w pozytywach, ale był jednym z jego największych krytyków. Jednocześnie robiąc rozpierduchę najpierw w wywiadzie, potem w armii, tworząc przez lata kolejne niestworzone pozbawione dowodów historie o zamachu, których nikt normalny nie bierze na poważnie, ale pozwalające osiągnąć cel budowania obrazu kogoś kto nie może być ruskim agentem
 25. może są jakieś dane pokazujące ile więcej obecni gracze biegają w stosunku do tego co było kiedyś i pewnie potwierdzają to co piszesz. Tylko ja specjalnie podałem przykład Shaqa w 2000r ponieważ to był duży, ciężki gość, nie słynący z super podejścia do dbania o kondycję i na tamten sezon wziął się trochę za siebie i nie miał problemu z graniem po 40minut w praktycznie każdym meczu. Dla mnie jak napisałem rozwój medycyny, metod rekonwalescencji i szeroko pojętych wygód jakie mają obecni gracze zdecydowanie powinien zrównoważyć konieczność przebiegnięcia większej ilości km, większych obciążeń itd (chociaż ile to faktycznie jest nie wiemy) To co Jendras pisze ma sens na pewno, inna sprawa, że piszemy o ilości kontuzji teraz a może jakby się dokładnie przyjrzeć temu co bylo kiedyś okaże się, że wcale teraz nie jest gorzej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.