Jump to content

Tyrion

Użytkownik
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40

About Tyrion

 • Rank
  Role Player

Converted

 • Location
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę się w tych przytoczonych statach nie zgadza- nie jest jedynym guardem, który zrobił 20/20/10 oprócz Westbrooka- był jeszcze niejaki Fat Lever, który zrobił to nawet dwa razy A z tym, że jest 4 playerem w historii to chodziło o drugoroczniaków https://www.basketball-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=game&year_min=1984&year_max=2020&is_playoffs=N&age_min=0&age_max=99&season_start=1&season_end=-1&pos_is_g=Y&pos_is_gf=Y&pos_is_f=Y&pos_is_fg=Y&pos_is_fc=Y&pos_is_c=Y&pos_is_cf=Y&c1stat=pts&c1comp=gt&c1val=20&c2stat=trb&c2comp=gt&c2val=20&c3stat=ast&c3comp=gt&c3val=10&order_by=pts
 2. The Middle of Silence- kooperacja Maltgardena z Piwnym Podziemiem- fanom Ris- ów polecam w opór!
 3. Tyrion

  Ciekawostki...

  Elfrid Payton zdobył 29 asyst z rzędu bez straty piłki! Jego seria została przerwana w ostatnim meczu Knicks, kiedy zaliczył pierwszą stratę od 11 grudnia. To była najdłuższa seria asyst w historii Knicks od momentu wprowadzenia „play-by-play” w 2000 roku. via CrazyStats
 4. Tyrion

  Futbol europejski

  To ten śmieszny eF., Dafloou i coś tam jeszcze wcześniej, no nie?
 5. Tyrion

  Futbol europejski

  Sam nie sprawdzałem, ale wg. Rafała Steca to pierwszy taki przypadek w historii, że tylko drużyny z pięciu najsilniejszych lig wywalczyły awans..
 6. Tyrion

  Chicago Bulls 19/20

  Technicznie to samiBulls też byli w b2b
 7. Ano byli, ale Sixers przeca też chociaż..76 grali oba mecze u siebie a Heat podróżowali z Chicago, to mogło mieć znaczenie
 8. I nie umiem sam tego sprawdzić, ale w trakcie meczu komentatorzy mówili coś o jego 9/12 fg w clutch w tym sezonie..potem coś tam spudłował, następnie trafił ważne rzuty w dogrywce, więc trochę to się mogło zmienić, ale jeśli dobrze zrozumiałem, to wow!
 9. Tyrion

  Ciekawostki...

  Mike Conley Jr. has logged 25,700 NBA minutes and has never received a technical foul, a flagrant foul or has ever been ejected. No one with as much experience as Conley has anything close to a clean record. The average number of career technicals for a player with as many career minutes as Conley is 39.
 10. Oprócz wspomnianych nadspodziewanie dobrych minut od rolesów, to kluczowe do przetrwania pierwszej połowy mimo slumpu Stefka były ofensywne zbiórki, które przekładały się bardzo bezpośrednio na punkty drugiej szansy( same putbacki i bezpośrednie dobitki w sumie) i c***owa transition defense Rockets..a tak btw to rozwalił mnie stat pokazany w trakcie meczu, że Steph ostatni ft w czwartych kwartach i dogrywkach w PO spudłował w 2015- po wczorajszym ma już chyba 76 celnych z rzędu..
 11. Shaq miał kiedyś 0/11 z Supersonics-to chyba rekord
 12. Nazwisko to się akurat z taką skutecznością zbytnio nie kojarzy
 13. i to długimi fragmentami bronił go już z pięcioma faulami na koncie.. A sam Embiid w trzeciej też wrócił przy 78-60 i zaliczył dwa błędy kroków w ~ minutę,co też trochę pomogło w powrocie Blazers do meczu..
 14. Ma tyle samo, a nawet minimalnie więcej asyst w meczach poza Staples: https://basketball.realgm.com/player/Lonzo-Ball/NBA/59501
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.