Skocz do zawartości

RappaR

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  8592
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  89

Ostatnia wygrana RappaR w dniu 6 Kwiecień

Użytkownicy przyznają RappaR punkty reputacji!

Reputacja

5578

O RappaR

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

NBA

 • Ulubiony zespół
  San Antonio Spurs
 • Ulubiony gracz
  Manu

Converted

 • Location
  A, A
 • Interests
  Basketball Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą, World of Warcraft, Books

Ostatnie wizyty

66816 wyświetleń profilu
 1. http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24803507,co-nakreca-wzrost-lepsza-koniunktura-w-strefie-euro-czy-polityka.html
 2. Magiczne, koniunktura się pojawiła jak tylko PiS doszło do władzy.
 3. Ja bym zaprzestał ciaglego ogladania telewizji Tak odbiegajac od dyskusji. Polska w 2017 r miała zbliżone Pkb na mieszkańca do Wenezueli około 13.000 usd, to było gdy tlił się kryzys w Wenezueli. Teraz ten kraj uważany jest jako państwo upadłe. Tak sobie pomyślałem jak szybko możemy być pozamiatani w razie dużych zmian geopolitycznych a nie posiadamy takich surowców jak Wenezuela żeby w miarę szybko się pozbierać Dokładnie. Jak tylko cena surowca będącego jakimiś 90% naszego PKB spadnie trzykrotnie, będziemy pozamiatani. Przy okazji w sytuacji Wenezueli, to właśnie te surowce sprawiają, że kraj się nie dość, że szybko nie pozbiera, ale w ogóle.
 4. A to? Skoro lepiej się żyje, jak są niskie podatki, to wyjedź tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Bir_Tawil Zero podatków, zero ZUSów, zero inflacji, wszystko co zarobisz to Twoje. Na co czekasz?
 5. Z punktu widzenia gospodarki to akurat nie żaden c***, czy wydasz hajs na ubranie robocze czy na NBA LP.
 6. Ty twierdziłeś, że wydawanie pieniędzy przez obywateli z punktu widzenia gospodarki kraju jest bardziej efektywne. Ja nigdy nie wszedłem z polemikę z tym, co Ty wolisz, a czego nie wolisz.
 7. Niezły wynik, biorąc pod uwagę, że rekord Polski w wadze do 83 kg to 185 dla mężczyzn do 23 roku(jak napisałeś, że kiedyś, to zakładam, że nie miałeś wtedy 40 lat).
 8. Chcę reformy i potrzebuje jej. Ale ten system nigdy nie będzie wydolny, chyba że zaczniemy zabijać ludzi po osiągnięciu pewnego wieku I każde rozwinięte społeczeństwo działa na zasadzie piramidy, nic nowego, bez mordowania ludzi powyżej x wieku nie masz propozycji, która się na tym nie opiera. *W Twojej opinii
 9. No jest jeszcze śmiesznie niska składka na NFZ - chcesz koszta medycyny jak w USA czy w Szwajcarii? I jeszcze ZUS - inwalidów od razu zabijamy czy weźmiemy ich głodem?
 10. Zgodzę się, jednak jednocześnie silne rozwarstwienie społeczne upośledza gospodarkę, co pokazuje świat empirycznie. To ludzie biznesu mają ogromne możliwości optymalizacji podatkowej, gdy właśnie showbiznes i etatowcy płacą największe podatki, znacznie większe od ludzi biznesu, w czym problem?
 11. Tak. Tylko 80% razy 30 da dużo więcej od tych bogatych. A wiadomo, że biednych będzie więcej od bogatych. Z punktu widzenia gospodarki kraju dużo lepiej pozwolić biednym na kupowanie produktów na rynku lokalnych niż pozwalać bogatym na import Gucci i Diora. A ja uważam, że ludzie powinni mieć tego świadomość Mają Już to prawo mają A Ty nie głosujesz na kogoś, kto Ci coś obiecał? O czym sporo osób sobie doskonale zdaje sprawę
 12. Odbijam pytanie w nawiązaniu do To mamy inne doświadczenia i obserwacje. Statystyki także nie są najlepsze dla Kowalskich. Skoro wg Ciebie urzędnik lepiej zarządzi kasą niż osoba, która ją zarobi, to chyba dla własnego dobra powinieneś tak właśnie uczynić? No chyba że jesteś masohistą i wbrew własnemu dobru wolisz jednak sam gospodarować swoją kasą? Tak, jestem masochistą i wolę sam gospodarować pieniędzmi wbrew własnemu dobru. W podobny sposób piję alkohol wbrew własnemu dobru(i wydaję na niego pieniądze wbrew własnemu dobru, więc podwójnie sobie szkodzę), ale staram się jak Ty nie twierdzić, że czynię to ku jakimś wyższym wartościom i twierdzeniom o jakiejś lepszości. Czy ktoś z 6 albo 7 literowym nickiem Ci nie skradł konta? Toż to najgłupszy, ale to najgłupszy argument ever. Czy Ty naprawdę chcesz, by ludzie za tępi i prymitywni, by ogarnąć jakie płacą podatki, mieli zmieniać system? Toż to najgorsza możliwa rzecz, może być tylko gorzej. Inna kwestia, że to typowy tekst o tym jaki to ja jestem mądrzejszy od przeciętnego człowieka. Przeciętny człowiek jest naprawdę w stanie ogarnąć takie rzeczy i to całkiem sprawnie
 13. Jak ktoś jest bogaty to robi U mnie w szpitalu na UoP najbiedniejszy, najbogatsi to mają kontrakty opodatkowana dwa razy niżej. Zresztą po głębszym zastanowieniu i tak doszedłem do wniosku, że statystycznie lepiej wydają biedni niż bogaci z punktu widzenia ekonomii kraju.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...