Jump to content

RappaR

Użytkownik
 • Content Count

  8,650
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  91

RappaR last won the day on September 23 2019

RappaR had the most liked content!

Community Reputation

5,772

About RappaR

 • Rank
  Hall of Fame

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

NBA

 • Ulubiony zespół
  San Antonio Spurs
 • Ulubiony gracz
  Manu

Converted

 • Location
  A, A
 • Interests
  Basketball Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą, World of Warcraft, Books

Recent Profile Visitors

68,967 profile views
 1. Bardziej mi smakuje coca-cola, ale alkohol nie jest w kategorii napojów gazowanych Wóda nie smakuje, a wchodzi.
 2. A Beata napisała, że o 10% wzrosną ceny, odnośnie tego pisałem. A ja mówię coś innego - mi tu jest dobrze. Latam sobie wizzairem co miesiąc gdzieś, tyle mi styknie
 3. Częściowo został, częściowo nie. Jak ktoś pije pije pół litra tygodniowo, to wyjdzie go podwyżka 8 złotych miesięcznie, a to już bardzo duże ilości alkoholu. Plus punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie Ty masz co tydzień zawalone połowę izby przyjęć alkoholikami(uprzedzając - nie spotkałem się jeszcze z alkoholikiem pijącym za 500+).
 4. Dodawaj jakieś didaskalia, bo skoro rozumienie tego jako "wzrośnie akcyza, ale cena alkoholu nie" jest błędne, to nie wiem jak to rozumieć. No i sam fakt, że takie sformułowanie to większy lol content, bo załóżmy dla uproszczenia, że cena flaszki składa się z akcyzy, kosztu produkcji i marży producenta, to jeżeli akcyza rośnie, a cena (wg Ciebie) pozostanie taka sama, to musi spaść albo koszt produkcji, albo marża albo jedno i drugie. W domyśle było 10%, ponieważ odnosiłem się do posta Beaty Ale czemu my mamy gdzieś jechać? Nam tutaj dobrze, chcesz niemieckiego okupanta, to tam wyjedź.
 5. To w którym miejscu pisałem o taniej wódce?
 6. Bo napisałem, że mi groziłeś pobiciem. Spoko, nie trzeba będzie zbierać dowodów.
 7. Zgodzę się, że Pole Dancing to normalny fitness. Podobnie jak kluby Go Go to normalne lokale dla wymagającej klienteli.
 8. Napisałem, że ceny alkoholi nie wzrosły o 10%, tylko wzrosła na nie akcyza o 10%. Gdzie jest w tym stwierdzeniu idiotyzm?
 9. Parysa to sobie u tatusia szukaj I sugeruje mnie więcej tak nie nazywać No ja w przeciwieństwie do ciebie nie rzucam słów na wiatr Bo co mi zrobisz?
 10. Ale wpierdol chciałeś spuścić i jedynie policji się przestraszyłeś jak każdy patus.
 11. W jaki sposób niecałe 3 złote to 10% od niecałych 60?
 12. Jeśli z dyskusji wyniosłeś tylko ochotę na leczo, to właśnie radzę przestać czytać - w ten sposób okazałeś się jedyną osobą, która na dyskusji coś zyskała Zwycięzca
 13. Wg Rappara wzrośnie tylko akcyza, producenci łaskawie obniżą swoją marżę, żeby Rappar mógł kupić wódeczkę po starej cenie. Przecież tu już nawet xD nie trzeba pisać tylko zbywać milczeniem. Dalej typowy korwinista Kłamie, kłamie i tylko kłamie Wzrośnie akcyza o 30%, co nie oznacza wcale wzrostu ceny paliwa o 30% Czego nie rozumiesz, proste pytanie - czego nie jesteś w stanie obecnie intelektualnie zrozumieć? Czyli wzrastają pensje. Kolejna tragedia pisowskiej Polski
 14. Serio, naprawdę chce Ci się być tak żałosny? Wzrosła akcyza o 10%, która jest jedną ze składowych cen wyrobów alkoholowych w sklepach. 10% oznacza podwyżkę o 1,4 złotego na pół litra wódki. W przypadku wódki czy piwa, gdzie akcyza jest główną składową, oznacza to realną podwyżkę o co najmniej 1,4 złotego - też nie o 10%. Z kolei w przypadku lepszych trunków, te koszta są pomijalne i często producent po prostu woli stracić ze swojego zysku, niż zwiększyć cenę. Bo na przykład jak podniesie ze 119 na 121 0,7 Black Label, to pękając psychologiczną barierę 120 może zmniejszyć swoje zyski o więcej niż pokrywając każdej butelce te 2 złote(im bardziej luksusowy towar, tym większa marża). I w żaden sposób nie jest to powodem podwyżki o 10% czyli do ~130 zł. A teraz udawaj, że oczywiście to rozumiałeś od początku i wszystko dla Ciebie było jasne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.