Skocz do zawartości

GeDDo

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3585
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

375

O GeDDo

 • Tytuł
  Super-Star

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. GeDDo

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22

  Zainteresowanie Hartem gdy jego salary wynosiło 36.95fp i był jakieś +10fp dodatni, było stosunkowo niewielkie. Więc już widzę tą kolejkę która się po niego ustawi przy jego wadze 46,80fp. Miałem jedną dobrą ofertę, którą odrzuciłem. Ale dobra okazała się dopiero po jakimś czasie. Na tamten moment lepszą opcją był Hart. Zresztą, gdybym nawet na to poszedł to miałbym problem za salary cap i mogłoby się skończyć, że i tak musiałbym wyjebać kogoś kogo bym nie chciał. Więc w sumie wolałem Harta, który w zdrowych PTB wcale taki zajebisty nie będzie. Chyba, że Blazers w wakacje zrobią black friday z Lillardem i Nurkiem. PJ miał zostać, ale niestety Klay zagrał za dużo spotkań i salary byłoby ciężkie do ogarnięcia. Więc musiał tak skończyć. W dodatku dawał lepszy pick, a mam obecnie na oku 8 graczy z draftu. Więc #8 pasuje tutaj idealnie.
 2. Jeśli dla Ciebie obniżenie pensji zawodnika dokonane na podstawie jego produkcji w całym sezonie, a nie tylko przez jakąś jego część jest sztuczne, to wybacz chłopie, ale nie mamy o czym dyskutować. Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzedaje najlepszego gracza ligi (w dodatku w bardzo dobrym wieku) w lidze wielosezonowej tylko dlatego, że złapał w jakimś sezonie kontuzję. Więc on z góry jest nietrejdowalny! Bez względu na to jaką miałby średnią. Chyba byłbyś jednym który by to zrobił, jeśli piszesz, że zależy to od decyzji właściciela. Uwzględnia, bo ktoś to kiedyś stworzył. Nie będę mówił kto. Nie będę też mówił, kto ewentualnie to uzupełnia. No i o ile część by była, to pozostałych nowych trzeba dodać. A w tym sezonie było ich lekko ponad 150, gdzie nie każdy miał podany nawet rok urodzenia. A skoro uważasz, że stworzenie formuły nie jest dużym wyzwaniem, gdzie musisz uwzględnić 3 progi kontuzji i do każdego z tych progów, progi wiekowe ... to teraz już wiem, że jesteś totalny excelowym laikiem. Aby uzmysłowić Tobie w czym problem, to do użycia 3 progów kontuzji formuła wyliczenia salary zawiera 529 znaków! No ale może mnie czymś zaskoczysz, wszak nie stanowi to większego problemu? Działaj. Daj znać jak skończysz. No ale problem wraca gdy taki gościu rozegra minimalną ilość gier przekraczającą ten próg! Zajebiste rozwiązanie, nie ma co. Takie samo gdybanie jak wasze, że taki Morant z niskim salary zagra znacznie więcej spotkań i będzie to mocno niesprawiedliwe, bo w poprzednim sezonie przez mniejszą ilość gier miał niższe salary. Opisany przykład miał jedynie zobrazować, jaka może być patologia takiego wyliczenia salary. Bo obecnie na takich zasadach gramy! Hello! Pobudka! Tyle tylko, że za mała ilość progów jest moim zdaniem mocno niesprawiedliwa. Gości pokroju 30-35fp leżących na FA nazywamy gwiazdami?
 3. A skąd wiedza kto ile spotkań rozegra w kolejnym sezonie? Salary zawodnika na nowy sezon ma odzwierciedlać jego forma z danego sezonu. A gołym okiem widać na przykładzie Georga i DeRozana kto jaka produkcję zrobił w tym sezonie. To kogo bardziej byś chciał na następny sezon to sprawa drugorzędna. Gdyby, gdyby i gdyby. Przewidywalność rozegranych gier na przyszły sezon jest... zerowa. Powiedz mi ile gier rozegra Morant w przyszłym sezonie to łatwiej będzie mi powiedzieć jaka powinien mieć średnia. Dlatego bazuje się na danych z tego sezonu. A nie wróży z fusów. Wy zakładacie ze Morant zagra np 80 spotkań. A równie dobrze może zagrać mniej niż w tegorocznym. Moim zdaniem im więcej tym lepiej, bo wtedy zacierają się różnice pomiędzy obecnym 30/31 czy ewentualnym 40/41. To ile zawodnik nr 11, 12 i 13 będzie kręcił w drużynie z salary zapchanym pod limit? Jaka produkcję wyciagniesz z FA będąc tuż pod limitem jeśli nie trafisz perełki o wadze 15fp? Jeśli masz 10 solidnych do gry graczy (aktywne sloty) i uzupełniasz to 15tkami to życzę powodzenia w uzupełnieniu tych gier kimś produktywnym z FA. Jeśli masz trochę cap Space to może i coś tam wyrwiesz lepszego. Ale produkcja będzie dużo dużo gorsza.
 4. Czy obecne salary PG odzwierciedla jego wartość jeśli w sezonie zdobył łącznie 1869, 30 fp w trakcie całego sezonu? No tak. Ale podnieśmy próg salary cap bo średnie zawodników urosly w stosunku do początkowych wyliczeń i założeń ligi. To może zamiast podnosic salary cap, to może właściwszym byłoby obniżenie pensji zawodników jeśli nie grali przez konkretną część sezonu? Oczywiście że jest trejdowalny, ale niekoniecznie jego właściciel chciałby się go pozbywać, tylko dlatego że się rozjebał na np. 37 spotkań w sezonie. Jest to liga wielosezonowa, więc wybiegasz też w przyszłość, a nie pozbywasz się najlepszego gracza ligi. Napisz mi skryty w Excelu który będzie uwzględniał wiek graczy, to nie ma problemu. Takich danych nie mamy na Yahoo w zakładce Players aby można było to skopiować i wrzucić do Excela w 3 minuty. Każdemu trzeba by było osobno wklepywać ten wiek. Masz tyle czasu? Bo ja nie i na pewno nie pisze się na wyliczanie wtedy tych pensji. No i jeszcze jedno... Mówicie, że jak taki np. Jokic zagra w 47 spotkaniach to powinien mieć średnia np. 89fp. No i nie wolno jej obniżyć do poziomu 83.65fp (6% bonusu) ponieważ będzie to zbyt duży handicap. Ale jeśli ten sam Jokic w przyszłym sezonie zagra w np. 9 spotkaniach to jego średnia na kolejny będzie wynosiła 71.20fp. Jak zagra w 30 spotkaniach, to średnia na kolejny 80.10fp. No i wtedy już nie będzie to żaden handicap ta jego średnia. Jeszcze jeden przykład. Jokic w przyszłym sezonie rozgrywa 35 gier że średnia 89fp. Więc znowu jesgo wartość to 89fp. W kolejnym roku znowu gra 35 gier i znowu 89fp = kolejne 89fp. No i tak co roku. Sprawiedliwe dla jego właściciela, że gościu który co sezon daje jemu 3115fp kosztuje go w salary 89fp? No i nie pisz mi bulek, że można go sprzedać. Mając młodego Lebrona też byś chciał go sprzedać w lidze wielosezonowej?
 5. Przecież identyczną sytuację mamy z Kawhim. Tyle tylko, że jego średnia na następny sezon będzie dużo niższa a niżeli przykładowe 5fp Jokica. Więc osoba która sezon uznała za stracony na jego starcie, ma jeszcze większy handicap i nikt nie robi z tego tytułu problemu. Bo przecież gościu nie grał. A jak przykładowy Jokic się rozpierdoli to już nie można obniżyć jemu średniej, bo to będzie zbyt "handicapowe"? Jeśli taki PeWee w fbx1 walczy o mistrza i taki Jokic mu wylatuje na przykładowe 37 spotkań, to w zasadzie ma sezon stracony. Bo sprzedaż Jokica nie będzie opłacalna. W efekcie musi go trzymać, myśleć i budować skład na kolejny sezon. I fakt jest, że rok w plecy. Poza tym, obecnie też jak idziesz w tank, to ściągasz połamańców aby zyskać w średnich na przyszły sezon a przy okazji mieć wysoki pick. Niczym się to nie różni od sytuacji którą podałeś. Rzuciłeś przykładem najlepszego gościa i przekładasz to na cały skład i spory handicap. A gościu mający średnią 60fp przy 6% bonusie obniży jego wartość 3,6fp. Zawodnicy o niższym wartościach mniej stracą przy tym samym bonusie. A nie wszyscy będą mieli zawsze 6-8%. No chyba, że sobie takich skupisz w trakcie sezonu. No ale sytuacja analogiczna jakbyś sobie w tym sezonie kupił np.: Kawhi, Isaac, Zion, Simmons, M.Porter, J.Murray. No i też będziesz miał spory handicap i 1 pick po sezonie. Rozgraniczacie gości którzy zagrali 0-30 spotkań, na tych lepszych którym można obniżyć salary cap, aby GMowie mieli jakąś tam korzyść w przyszłym sezonie przez trzymanie ich przez np. rok czasu na BN/IL. Natomiast tym co opuścili mniejszą ilość spotkań np. 37 spotkań (na przykładzie podanym wyżej) na gorszych i im nie wolno obniżyć, pomimo tego, że przez okres kontuzji (krótszą bądź dłuższą) ich wartość dla GMa była dokładnie taka sama jak np. Kawhi, Isaac, Zion, Simmons, M.Porter, J.Murray z tego sezonu. Poza tym, to nie jest też tak, że zyska jedna drużyna. Zyska w zasadzie każdy GM, jedni więcej inni mniej. Czyli dokładnie jak obecnie, tyle tylko, że teoretycznie zyskuje mniejsza ilość osób (tylko te, które posiadają w/w zawodników). Średnie dalej będą wysokie i dalej trzeba będzie schodzić z salary. Po prostu uniknęlibyśmy dysproporcji w obliczaniu średnich pomiędzy dużymi kontuzjami a mniejszymi. Albo inaczej, zmniejszylibyśmy tą różnicę.
 6. Po pierwsze, to nic na siłę. Jest to luźna propozycja, która przez weekend rzuciła mi się w oczy. Po drugie, to obecne salary zawodnika ma odzwierciedlać poziom jego gry w danym sezonie co jednocześnie ma określić jego wartość na następny. Obecnie nie uwzględniamy kilku poprzednich sezonów w celu ustalenia jego wartość na kolejny. Obecnie decyduje o tym tylko jeden ostatni sezon. A jeśli zagrał mniej jak 31 spotkań, to wtedy patrzymy na jego wartość z poprzedniego. Więc nie bardzo rozumiem dlaczego w celu lepszego podglądu mielibyśmy brać pod uwagę więcej niż ostatni sezon? Przecież liczy się to co koleś prezentował w tym sezonie. A jeśli prezentował się tylko przez 1/3 sezonu, to jego wartość powinna być trochę niższa, bo produktywność też była niższa. Istotą problemu jest total jaki robi dany zawodnik. Co z tego, że trzepie średnią 60fp w 35 spotkań, jak to w totalu da stosunkowo małą wartość. Natomiast jego wartość na kolejny sezon jest zbyt duża, bo jeśli zagrały np. 60 spotkań, to już wartość mogłaby być inna (wyższa lub niższa, tego się nie dowiemy). Nie ma znaczenia czy gościu nie grał z powodu covida, bo miał focha, bo katar, bo drużyna tankuje, itp.. Fakt jest faktem, że nadaje się wtedy tylko na sloty BN i IL. Korzyść dla drużyny, żadna. A przynajmniej taka sama jak dla gości co mają OFS, itp.. Mówicie, że można pomyśleć o jakimś nowym progu dla połamańców? No ale jak sensownie ustawić ten próg? Bo dysproporcja pozostanie. Jak nie 30/31 to 40/41, czy inna jaką ustalicie. Klay w tym sezonie zagrał by 2 mecze mniej i miałby zupełnie inną wartość. PG o jeden mniej, Irving i Lillard o dwa więcej, no i też inaczej byśmy liczyli ich wartości. Ja uważam, że można by dać każdemu taką szansę, gdzie ilość rozegranych spotkań będzie decydować o ile zmniejszy się ta średnia. Dla przykładu: Kontuzjowani bez zmian. 0 - 10 -> 20% 11-20 -> 15% 21-30 -> 10% Tutaj średnie z poprzedniego sezonu, bo za mała próba do ewentualnych obliczeń. Natomiast te poniżej z obecnie rozegranego. 31-40 -> 8% 41-50 -> 6% 51-60 -> 4% 61-70 ->2% Czyli np. taki Morant zamiast 63,75fp, miałby 63,75-63,75*4% = 61,20fp (różnica 2,55fp). To dużo dla gościa który zagrał w 57 spotkaniach z 82 możliwych? Gdybyśmy mieli idealnie odzwierciedlić jego wartość na kolejny sezon uwzględniając ilość rozegranych spotkań do produkcji jaką zrobił to wyszło by ... 57/82 * 63,75 = 44,31fp ! To byłaby jego średnia w skali 82 spotkań w sezonie, w przeliczeniu na total. A tyle należy liczyć spotkań, bo tyle mamy przypisane na slot PG gdzie potencjalnie gościu mógłby zagrać będąc dostępny cały sezon. A.Davis co roku odpuszcza sporo spotkań w sezonie, a jego średnia jest wiecznie wysoka. Lebron z racji wieku też będzie. Podobnie inne starsze gwiazdy, bądź ktoś to ma pecha. No ale wtedy ich produkcja w totalu jest inna i nie da się przeliczyć tego 1do1, bo nie zastąpi się takiego grajka kimś z FA. Inną kwestią jest, że taki Kawhi nic nie zagrał, podobnie Zion i ich średnie w perspektywie kolejnego sezonu wyglądają bardzo okazale, odpowiednio 52,25fp oraz 49,30fp. Natomiast goście którzy nie byli dostępni przez 1/3, 1/4 czy 1/2 sezonu już trzeba traktować jak okazy zdrowia i ich średnia nie może być w żaden sposób obniżona. Nawet o np. 1,00fp, bo nie będzie to sprawiedliwe i będzie to sztuczne zaniżanie ich wartości. Otóż, nie. Będzie to bardziej odzwierciedlało jego formę z całego sezonu (na który składa się GP i FP), a nie tylko ta część sezonu w którym zagrał.
 7. GeDDo

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22

  Robiąc obliczenia salary zawodników, przyszedł mi do głowy pomysł. Dlatego ciekaw jestem jak byście to widzieli? Mianowicie, taka sama średnia (bądź zbliżona) dwóch różnych zawodników, nijak się ma do ich finalnej produkcji w sezonie (liczy się total). Jeden gościu zagra 82 spotkania i natrzepie dużo punktów. A inny rozegra 31 spotkań z tą samą średnią i na przyszły sezon jego salary będzie wynosiło tyle samo, a w sezonie dostarczył dużo mniej punktów. No i tak sobie pomyślałem, żeby to zmienić. Czyli zrobić jakieś widełki co 10 rozegranych gier i jeśli ktoś rozegra mniejszą ilość spotkań w sezonie będzie miał pomniejszone salary o konkretny wcześniej ustalony %. Czyli system obecnie kontuzjowanych rozszerzyć po całości, ale trochę go zmodyfikować. Zobaczcie chociaż na nowe średnie poniższych zawodników ... 22 Paul George LAC 31 60.30 23 DeMar DeRozan Chi 76 59.75 W tej sytuacji salary PG byłoby pomniejszone o jakiś % i na nowy sezon zamiast 60.30fp miałby mniej. Mowa tutaj o średnich zrobionych w danym sezonie, a nie tak jak obecnie mają kontuzjowani, że do obliczeń uwzględnimy średnie z poprzedniego sezonu. Takich przykładów jest dużo więcej. Bo nawet ... 12 Ja Morant Mem 57 63.75 13 Jayson Tatum Bos 76 63.65 To też jest znaczna różnica w totalu. No i w sytuacji gdy blokuje nas salary cap, to nie jesteśmy w stanie ściągnąć w zastępstwie kogoś z FA o chociażby 70% produkcji kontuzjowanego zawodnika, aby nadrobić tą stratę. Dlatego sobie pomyślałem, że jakby taki Morant miałby o kilka fp niższą średnią czy taki George, to raczej miałoby to sens. A przy wysokich produkcjach i kilku takich zawodnikach, każdy mógłby zyskać te kilka fp na kolejny sezon. Napiszcie jak się na to zapatrujecie. No i gdyby się spodobało to za rok można by to uwzględnić w obliczeniach.
 8. Salary graczy na sezon 2022/2023 (wszyscy dostępni na dzień 18.04.2022 r. na yahoo): LP Players Team GP 2022-2023 1 Nikola Jokic Den 74 89.00 2 Giannis Antetokounmpo Mil 67 81.05 3 Joel Embiid Phi 68 78.05 4 LeBron James LAL 56 76.75 5 Luka Doncic Dal 65 75.25 6 Dejounte Murray SAS 68 73.10 7 Kevin Durant Bkn 55 72.80 8 James Harden Phi 65 69.20 9 Anthony Davis LAL 40 67.75 10 Trae Young Atl 76 67.70 11 Karl-Anthony Towns Min 74 65.45 12 Ja Morant Mem 57 63.75 13 Jayson Tatum Bos 76 63.65 14 Domantas Sabonis Sac 62 63.45 15 Pascal Siakam Tor 68 62.70 16 Chris Paul Phx 65 62.50 17 Stephen Curry GSW 64 62.50 18 Rudy Gobert Uta 66 61.85 19 LaMelo Ball Cha 75 61.80 20 Damian Lillard Por 29 60.55 21 Kyrie Irving Bkn 29 60.40 22 Paul George LAC 31 60.30 23 DeMar DeRozan Chi 76 59.75 24 Devin Booker Phx 68 59.70 25 Shai Gilgeous-Alexander OKC 56 59.05 26 Jimmy Butler Mia 57 58.70 27 Nikola Vucevic Chi 73 57.75 28 Fred VanVleet Tor 65 57.50 29 Bam Adebayo Mia 56 57.45 30 Donovan Mitchell Uta 67 57.40 31 Darius Garland Cle 68 56.70 32 Tyrese Haliburton Ind 77 55.95 33 Kristaps Porzingis Was 51 55.25 34 Jrue Holiday Mil 67 55.15 35 Julius Randle NYK 72 54.90 36 Jarrett Allen Cle 56 54.80 37 Jonas Valanciunas NOP 74 54.60 38 Miles Bridges Cha 80 54.55 39 Bradley Beal Was 40 54.10 40 Brandon Ingram NOP 55 53.60 41 CJ McCollum NOP 62 53.55 42 Christian Wood Hou 68 53.00 43 Zach LaVine Chi 67 52.60 44 Kawhi Leonard LAC 0 52.25 45 Russell Westbrook LAL 78 52.00 46 Jaylen Brown Bos 66 51.80 47 Jakob Poeltl SAS 68 51.75 48 De'Aaron Fox Sac 59 51.75 49 Robert Williams Bos 61 51.70 50 Deandre Ayton Phx 58 51.60 51 Malcolm Brogdon Ind 36 51.50 52 Khris Middleton Mil 66 51.30 53 Terry Rozier Cha 73 51.20 54 Jusuf Nurkic Por 56 50.45 55 Clint Capela Atl 74 50.30 56 Anthony Edwards Min 72 50.15 57 Wendell Carter Jr. Orl 62 50.00 58 Zion Williamson NOP 0 49.30 59 D'Angelo Russell Min 65 49.10 60 Lonzo Ball Chi 35 48.90 61 Kyle Kuzma Was 66 48.55 62 Scottie Barnes Tor 74 48.25 63 Evan Mobley Cle 69 48.00 64 Kyle Lowry Mia 63 47.70 65 Tobias Harris Phi 73 47.55 66 John Collins Atl 54 47.55 67 Josh Hart Por 54 46.80 68 Draymond Green GSW 46 46.35 69 Cade Cunningham Det 64 46.25 70 Josh Giddey OKC 54 46.15 71 Myles Turner Ind 42 46.00 72 Al Horford Bos 69 45.45 73 OG Anunoby Tor 48 45.20 74 Bobby Portis Mil 72 45.10 75 Tyler Herro Mia 66 45.10 76 Desmond Bane Mem 76 44.95 77 Tyrese Maxey Phi 75 44.45 78 Cole Anthony Orl 65 44.20 79 Klay Thompson GSW 32 44.00 80 Jaren Jackson Jr. Mem 78 43.85 81 Kevin Porter Jr. Hou 61 43.85 82 Jalen Brunson Dal 79 43.20 83 Ben Simmons Bkn 0 43.00 84 Steven Adams Mem 76 42.75 85 Jerami Grant Det 47 42.55 86 Ricky Rubio Ind 34 42.45 87 Mike Conley Uta 72 42.40 88 Gordon Hayward Cha 49 42.20 89 Keldon Johnson SAS 75 42.05 90 Marcus Smart Bos 71 42.05 91 Jordan Poole GSW 76 41.75 92 RJ Barrett NYK 70 41.70 93 Jamal Murray Den 0 41.55 94 Saddiq Bey Det 82 41.35 95 Caris LeVert Cle 58 41.30 96 Andrew Wiggins GSW 73 41.10 97 Mohamed Bamba Orl 71 41.10 98 Mitchell Robinson NYK 72 40.95 99 Gary Trent Jr. Tor 70 40.85 100 Collin Sexton Cle 11 40.70 101 Derrick White Bos 75 40.65 102 Will Barton Den 71 40.60 103 Harrison Barnes Sac 77 40.20 104 Spencer Dinwiddie Dal 67 40.20 105 Mikal Bridges Phx 82 39.90 106 Aaron Gordon Den 75 39.90 107 Bogdan Bogdanovic Atl 63 39.85 108 Norman Powell LAC 45 39.75 109 Michael Porter Jr. Den 9 39.65 110 Reggie Jackson LAC 75 39.10 111 Franz Wagner Orl 79 38.85 112 Ivica Zubac LAC 76 38.85 113 Andre Drummond Bkn 73 38.85 114 Kevin Love Cle 74 38.80 115 Patrick Beverley Min 58 38.75 116 Dillon Brooks Mem 32 38.70 117 John Wall Hou 0 38.70 118 Montrezl Harrell Cha 71 38.65 119 Lauri Markkanen Cle 61 38.25 120 T.J. McConnell Ind 27 38.10 121 Victor Oladipo Mia 8 38.05 122 Seth Curry Bkn 64 37.95 123 Buddy Hield Ind 81 37.90 124 Anfernee Simons Por 57 37.85 125 Monte Morris Den 75 37.70 126 Mason Plumlee Cha 73 36.25 127 Alec Burks NYK 81 36.20 128 Jarred Vanderbilt Min 74 36.20 129 Jae'Sean Tate Hou 78 36.05 130 Bojan Bogdanovic Uta 69 36.05 131 Luguentz Dort OKC 51 35.85 132 PJ Washington Cha 65 35.60 133 Brandon Clarke Mem 64 35.60 134 Dennis Schroder Hou 64 35.20 135 Isaiah Stewart Det 71 35.10 136 Devin Vassell SAS 71 35.05 137 Marcus Morris Sr. LAC 54 35.05 138 Malik Monk LAL 76 35.00 139 Dorian Finney-Smith Dal 80 34.90 140 Robert Covington LAC 71 34.90 141 Jalen Green Hou 67 34.90 142 Richaun Holmes Sac 45 34.90 143 Jordan Clarkson Uta 79 34.80 144 Kelly Oubre Jr. Cha 76 34.80 145 De'Anthony Melton Mem 73 34.60 146 LaMarcus Aldridge Bkn 47 34.50 147 Hassan Whiteside Uta 65 34.15 148 Darius Bazley OKC 69 34.00 149 Derrick Rose NYK 26 34.00 150 Tim Hardaway Jr. Dal 42 33.95 151 Terance Mann LAC 81 33.85 152 Jae Crowder Phx 67 33.85 153 Cameron Johnson Phx 66 33.50 154 Daniel Gafford Was 72 33.40 155 Alex Caruso Chi 41 33.20 156 Bruce Brown Bkn 72 33.15 157 Carmelo Anthony LAL 69 33.15 158 Herbert Jones NOP 78 33.10 159 Isaiah Hartenstein LAC 68 33.10 160 Onyeka Okongwu Atl 48 32.95 161 Kevin Huerter Atl 74 32.85 162 Devonte' Graham NOP 76 32.75 163 Cameron Payne Phx 58 32.70 164 Marvin Bagley III Det 48 32.70 165 Kentavious Caldwell-Pope Was 77 32.50 166 Alperen Sengun Hou 72 32.40 167 Otto Porter Jr. GSW 63 32.40 168 Kyle Anderson Mem 69 32.20 169 Isaiah Roby OKC 45 32.20 170 Kevon Looney GSW 82 32.10 171 Evan Fournier NYK 80 32.05 172 Chuma Okeke Orl 70 31.75 173 Nassir Little Por 42 31.70 174 Kemba Walker NYK 37 31.70 175 Chris Duarte Ind 55 31.65 176 Eric Bledsoe Por 54 31.65 177 Tyus Jones Mem 73 31.55 178 Chris Boucher Tor 80 31.30 179 Coby White Chi 61 31.25 180 Nicolas Claxton Bkn 47 31.20 181 Royce O'Neale Uta 77 31.15 182 Immanuel Quickley NYK 78 30.80 183 Davion Mitchell Sac 75 30.80 184 Nicolas Batum LAC 59 30.75 185 Danilo Gallinari Atl 66 30.70 186 Javale McGee Phx 74 30.65 187 Hamidou Diallo Det 58 30.65 188 Cody Martin Cha 71 30.60 189 Luke Kennard LAC 70 30.60 190 Goran Dragic Bkn 21 30.60 191 Jalen Suggs Orl 48 30.50 192 Guillermo Hernangómez NOP 50 30.45 193 Kelly Olynyk Det 40 30.35 194 Joe Harris Bkn 14 30.20 195 Brook Lopez Mil 13 30.15 196 Pat Connaughton Mil 65 30.05 197 Terry Taylor Ind 33 30.00 198 P.J. Tucker Mia 71 29.85 199 Nerlens Noel NYK 25 29.85 200 Cody Zeller Por 27 29.85 201 Thomas Bryant Was 27 29.60 202 Grayson Allen Mil 66 29.55 203 Larry Nance Jr. NOP 46 29.35 204 Jonathan Isaac Orl 0 29.30 205 Deni Avdija Was 82 29.25 206 Precious Achiuwa Tor 73 29.00 207 Trevor Ariza LAL 24 29.00 208 Killian Hayes Det 66 28.80 209 Jalen Smith Ind 51 28.80 210 Eric Gordon Hou 57 28.75 211 Maxi Kleber Dal 59 28.60 212 Kendrick Nunn LAL 0 28.60 213 Dwight Powell Dal 82 28.55 214 Chimezie Metu Sac 60 28.50 215 Donte DiVincenzo Sac 42 28.45 216 Ayo Dosunmu Chi 77 28.40 217 Talen Horton-Tucker LAL 60 28.40 218 Trey Lyles Sac 75 28.25 219 De'Andre Hunter Atl 53 28.20 220 Jabari Parker Bos 12 28.05 221 Malik Beasley Min 79 28.00 222 Oshae Brissett Ind 67 28.00 223 Jaxson Hayes NOP 70 27.60 224 Caleb Martin Mia 60 27.55 225 Jaden McDaniels Min 70 27.50 226 Lonnie Walker IV SAS 70 27.45 227 Josh Richardson SAS 65 27.45 228 Rui Hachimura Was 42 27.45 229 Kenrich Williams OKC 49 27.40 230 Patty Mills Bkn 81 27.35 231 DeMarcus Cousins Den 48 27.30 232 Bones Hyland Den 69 27.20 233 Aleksej Pokusevski OKC 61 27.10 234 Cory Joseph Det 65 27.00 235 Javonte Green Chi 65 26.85 236 Damian Jones Sac 56 26.80 237 Drew Eubanks Por 71 26.45 238 Justin Holiday Sac 74 26.30 239 Gary Harris Orl 61 26.30 240 Duncan Robinson Mia 79 26.25 241 T.J. Warren Ind 0 26.20 242 Andre Iguodala GSW 31 26.15 243 Isaiah Jackson Ind 36 26.00 244 Max Strus Mia 68 25.90 245 Matisse Thybulle Phi 66 25.85 246 Garrison Mathews Hou 65 25.85 247 Joe Ingles Por 45 25.85 248 Cedi Osman Cle 66 25.80 249 Jeremiah Robinson-Earl OKC 49 25.75 250 Nickeil Alexander-Walker Uta 65 25.70 251 Gary Payton II GSW 71 25.65 252 Isaac Okoro Cle 67 25.65 253 Trendon Watford Por 48 25.55 254 Daniel Theis Bos 47 25.50 255 KJ Martin Hou 79 25.40 256 Thaddeus Young Tor 52 25.25 257 Markelle Fultz Orl 18 25.25 258 Dwight Howard LAL 60 25.20 259 Gabe Vincent Mia 68 24.90 260 Naz Reid Min 77 24.85 261 Amir Coffey LAC 69 24.85 262 Lance Stephenson Ind 46 24.65 263 Jeff Green Den 75 24.55 264 Obi Toppin NYK 72 24.50 265 Grant Williams Bos 77 24.45 266 Reggie Bullock Dal 68 24.35 267 Shake Milton Phi 55 24.10 268 Michael Carter-Williams Orl 0 23.95 269 Dewayne Dedmon Mia 67 23.90 270 Ish Smith Was 65 23.85 271 Tre Mann OKC 60 23.80 272 Patrick Williams Chi 17 23.80 273 Moritz Wagner Orl 63 23.75 274 Dennis Smith Jr. Por 37 23.75 275 Nemanja Bjelica GSW 71 23.70 276 John Konchar Mem 72 23.65 277 Jose Alvarado NOP 54 23.55 278 Rudy Gay Uta 55 23.50 279 Doug McDermott SAS 51 23.50 280 Delon Wright Atl 77 23.45 281 Blake Griffin Bkn 56 23.45 282 James Wiseman GSW 0 23.30 283 Tre Jones SAS 69 23.20 284 Austin Reaves LAL 61 23.20 285 Glenn Robinson III Sac 0 23.20 286 Rajon Rondo Cle 39 23.15 287 Stanley Johnson LAL 48 23.05 288 Georges Niang Phi 76 22.70 289 Raul Neto Was 70 22.65 290 Serge Ibaka Mil 54 22.65 291 Goga Bitadze Ind 50 22.65 292 Jaylen Nowell Min 62 22.60 293 Torrey Craig Phx 78 22.55 294 Justise Winslow Por 48 22.50 295 Mike Muscala OKC 43 22.50 296 Aaron Wiggins OKC 50 22.45 297 Facundo Campazzo Den 65 22.30 298 Saben Lee Det 37 22.30 299 Al-Farouq Aminu Bos 0 22.25 300 James Johnson Bkn 62 22.15 301 George Hill Mil 54 22.15 302 Terrence Ross Orl 63 22.10 303 Cam Reddish NYK 49 22.10 304 Jonathan Kuminga GSW 70 22.00 305 JaMychal Green Den 67 21.85 306 R.J. Hampton Orl 64 21.75 307 Kris Dunn Por 14 21.75 308 Corey Kispert Was 77 21.70 309 Bismack Biyombo Phx 36 21.60 310 Day’Ron Sharpe Bkn 32 21.35 311 Josh Christopher Hou 74 21.10 312 Derrick Favors OKC 39 21.10 313 Omer Yurtseven Mia 56 21.00 314 Jeremy Lamb Sac 56 20.90 315 Danny Green Phi 62 20.85 316 Furkan Korkmaz Phi 67 20.80 317 Tristan Thompson Chi 57 20.80 318 DeAndre Jordan Phi 48 20.75 319 Taj Gibson NYK 52 20.70 320 Alex Len Sac 39 20.70 321 James Ennis III Den 7 20.70 322 Damion Lee GSW 63 20.65 323 Khem Birch Tor 55 20.65 324 Frank Jackson Det 53 20.65 325 Ben McLemore Por 64 20.60 326 CJ Elleby Por 58 20.55 327 PJ Dozier Orl 18 20.40 328 DeAndre' Bembry Mil 56 20.35 329 Duane Washington Jr. Ind 48 20.35 330 Marc Gasol Mem 0 20.30 331 Jordan Nwora Mil 62 20.25 332 Robin Lopez Orl 36 20.10 333 Taurean Prince Min 69 20.00 334 Landry Shamet Phx 69 20.00 335 Theo Maledon OKC 51 19.70 336 Aaron Holiday Phx 63 19.65 337 Terence Davis Sac 30 19.65 338 Jalen McDaniels Cha 55 19.60 339 Derrick Jones Jr. Chi 51 19.55 340 Ziaire Williams Mem 62 19.50 341 Keon Johnson Por 37 19.50 342 Ty Jerome OKC 48 19.45 343 Zeke Nnaji Den 41 19.40 344 Jordan McLaughlin Min 62 19.20 345 Dwayne Bacon NYK 0 19.20 346 Kessler Edwards Bkn 48 19.05 347 Isaiah Thomas Cha 22 19.00 348 Cameron Thomas Bkn 67 18.95 349 Xavier Tillman Mem 53 18.75 350 Payton Pritchard Bos 71 18.70 351 Tomas Satoransky Was 55 18.70 352 Willie Cauley-Stein Phi 20 18.60 353 David Nwaba Hou 46 18.55 354 Keita Bates-Diop SAS 59 18.50 355 Dean Wade Cle 51 18.50 356 Frank Kaminsky Phx 9 18.50 357 Dario Saric Phx 0 18.20 358 Rondae Hollis-Jefferson Por 0 18.20 359 Denzel Valentine Uta 24 18.10 360 Markieff Morris Mia 17 18.00 361 Avery Bradley LAL 62 17.85 362 Quentin Grimes NYK 45 17.80 363 Garrett Temple NOP 59 17.65 364 Danuel House Jr. Uta 42 17.60 365 Josh Jackson Sac 51 17.40 366 Aron Baynes Tor 0 17.30 367 Bryn Forbes Den 75 17.10 368 Brandon Goodwin Cle 36 17.05 369 Kira Lewis Jr. NOP 24 16.90 370 Wayne Ellington LAL 43 16.85 371 Josh Green Dal 67 16.70 372 Austin Rivers Den 67 16.65 373 Brad Wanamaker Was 23 16.60 374 Lamar Stevens Cle 63 16.55 375 Brandon Boston Jr. LAC 51 16.55 376 Joshua Primo SAS 50 16.55 377 Kenneth Faried Hou 0 16.45 378 Troy Brown Jr. Chi 66 16.35 379 Lou Williams Atl 56 16.35 380 Juan Toscano-Anderson GSW 73 16.25 381 Luka Garza Det 32 16.20 382 Davon Reed Den 48 16.10 383 Naji Marshall NOP 55 16.00 384 Enes Freedom Hou 35 16.00 385 DeMarre Carroll Hou 0 16.00 386 Rodney McGruder Det 51 15.75 387 Greg Brown Por 48 15.70 388 Chandler Hutchison Phx 6 15.70 389 Ersan Ilyasova Chi 0 15.70 390 Armoni Brooks Tor 54 15.50 391 Trey Murphy III NOP 62 15.40 392 Jericho Sims NYK 41 15.25 393 Jeff Teague Mil 0 15.25 394 John Henson NYK 0 15.25 395 Moe Harkless Sac 47 15.10 396 Jock Landale SAS 54 15.05 397 Paul Millsap Phi 33 15.05 398 Jevon Carter Mil 66 15.00 399 Zach Collins SAS 28 15.00 400 Davis Bertans Dal 56 15.00 401 D.J. Augustin LAL 55 15.00 402 Dalano Banton Tor 64 15.00 403 Tony Bradley Chi 55 15.00 404 Trent Forrest Uta 60 15.00 405 Eric Paschall Uta 58 15.00 406 Brandon Williams Por 24 15.00 407 Frank Ntilikina Dal 58 15.00 408 Wesley Matthews Mil 49 15.00 409 Svi Mykhailiuk Tor 56 15.00 410 Romeo Langford SAS 48 15.00 411 Vit Krejci OKC 30 15.00 412 Timothe Luwawu-Cabarrot Atl 53 15.00 413 Sterling Brown Dal 49 15.00 414 Malachi Flynn Tor 44 15.00 415 Gorgui Dieng Atl 44 15.00 416 Elfrid Payton Phx 50 15.00 417 Tony Snell NOP 53 15.00 418 Lindy Waters III OKC 25 15.00 419 Moses Moody GSW 52 15.00 420 Paul Reed Phi 38 15.00 421 Thanasis Antetokounmpo Mil 48 15.00 422 Moses Brown Cle 40 15.00 423 Anthony Gill Was 44 15.00 424 Ignas Brazdeikis Orl 43 15.00 425 Rodney Hood LAC 52 15.00 426 Marquese Chriss Dal 34 15.00 427 Yuta Watanabe Tor 38 15.00 428 Aaron Nesmith Bos 52 15.00 429 Olivier Sarr OKC 22 15.00 430 Sandro Mamukelashvili Mil 41 15.00 431 Nick Richards Cha 50 15.00 432 Jared Butler Uta 42 15.00 433 Juancho Hernangómez Uta 40 15.00 434 Isaiah Joe Phi 55 15.00 435 Kent Bazemore LAL 39 15.00 436 Josh Okogie Min 49 15.00 437 Trey Burke Dal 42 15.00 438 Keifer Sykes Ind 32 15.00 439 Dylan Windler Cle 50 15.00 440 Killian Tillie Mem 36 15.00 441 Wenyen Gabriel LAL 26 15.00 442 Kelan Martin Bos 30 15.00 443 Gary Clark NOP 38 15.00 444 Nathan Knight Min 37 15.00 445 Admiral Schofield Orl 38 15.00 446 Santi Aldama Mem 32 15.00 447 Matt Thomas Chi 40 15.00 448 Isaiah Livers Det 19 15.00 449 Jaylen Hoard OKC 7 15.00 450 Jarrett Culver Mem 37 15.00 451 David Duke Jr. Bkn 22 15.00 452 Ish Wainright Phx 45 15.00 453 Elijah Hughes Por 36 15.00 454 Usman Garuba Hou 24 15.00 455 Justin Anderson Ind 16 15.00 456 Miles McBride NYK 40 15.00 457 Greg Monroe Min 14 15.00 458 James Bouknight Cha 31 15.00 459 Justin Champagnie Tor 36 15.00 460 Charles Bassey Phi 23 15.00 461 Semi Ojeleye LAC 30 15.00 462 Chris Chiozza GSW 34 15.00 463 Braxton Key Det 11 15.00 464 Udoka Azubuike Uta 17 15.00 465 Reggie Perry Por 10 15.00 466 JT Thor Cha 33 15.00 467 Bruno Fernando Hou 30 15.00 468 Keljin Blevins Por 31 15.00 469 KZ Okpala OKC 21 15.00 470 Daishen Nix Hou 24 15.00 471 Kevin Knox II Atl 30 15.00 472 Mamadi Diakite OKC 13 15.00 473 Markus Howard Den 31 15.00 474 Malcolm Hill Chi 19 15.00 475 Devontae Cacok SAS 15 15.00 476 Ed Davis Cle 31 15.00 477 Tyler Cook Chi 20 15.00 478 Jake Layman Min 34 15.00 479 Skylar Mays Atl 28 15.00 480 Justin Robinson Det 25 15.00 481 Lindell Wigginton Mil 19 15.00 482 Xavier Moon LAC 10 15.00 483 Vlatko Cancar Den 15 15.00 484 Sam Hauser Bos 26 15.00 485 Leandro Bolmaro Min 35 15.00 486 Boban Marjanovic Dal 22 15.00 487 Alize Johnson NOP 23 15.00 488 Zavier Simpson OKC 4 15.00 489 Georgios Kalaitzakis OKC 13 15.00 490 Kyle Guy Mia 19 15.00 491 Hassani Gravett Orl 8 15.00 492 Theo Pinson Dal 19 15.00 493 Jamorko Pickett Det 13 15.00 494 Luke Kornet Bos 15 15.00 495 Neemias Queta Sac 14 15.00 496 Javonte Smart Mia 17 15.00 497 Alfonzo McKinnie Chi 17 15.00 498 Joe Wieskamp SAS 29 15.00 499 Charlie Brown Phi 22 15.00 500 Tim Frazier Cle 12 15.00 501 Freddie Gillespie Orl 9 15.00 502 Kevin Pangos Cle 24 15.00 503 Mychal Mulder Mia 17 15.00 504 Haywood Highsmith Mia 19 15.00 505 Cassius Stanley Det 9 15.00 506 Paul Watson OKC 9 15.00 507 Devin Cannady Orl 5 15.00 508 Jalen Johnson Atl 22 15.00 509 Abdel Nader Phx 14 15.00 510 Jay Scrubb LAC 18 15.00 511 Jared Harper NOP 5 15.00 512 Chris Silva Mia 10 15.00 513 Trevelin Queen Hou 10 15.00 514 Louis King Sac 10 15.00 515 D.J. Wilson Tor 4 15.00 516 Derrick Walton Jr. Det 3 15.00 517 Jahmi'us Ramsey Sac 19 15.00 518 Solomon Hill NYK 13 15.00 519 Marcus Garrett Mia 12 15.00 520 Bol Bol Orl 14 15.00 521 Didi Louzada Por 9 15.00 522 Udonis Haslem Mia 13 15.00 523 Jeff Dowtin Orl 9 15.00 524 Rayjon Tucker Mil 5 15.00 525 Devon Dotson Chi 11 15.00 526 Quinndary Weatherspoon GSW 11 15.00 527 Tyler Johnson SAS 6 15.00 528 Chaundee Brown Jr. Atl 5 15.00 529 Tacko Fall Cle 11 15.00 530 Brandon Knight Dal 5 15.00 531 Malik Fitts Bos 15 15.00 532 Mason Jones LAL 4 15.00 533 B.J. Johnson Orl 4 15.00 534 Carsen Edwards Det 4 15.00 535 Brodric Thomas Bos 12 15.00 536 Isaac Bonga Tor 15 15.00 537 Langston Galloway Mil 7 15.00 538 Cameron Oliver Atl 2 15.00 539 Isaiah Todd Was 12 15.00 540 Cameron McGriff Por 3 15.00 541 Gabriel Lundberg Phx 4 15.00 542 RJ Nembhard Cle 14 15.00 543 Yves Pons Mem 12 15.00 544 Kai Jones Cha 21 15.00 545 Wes Iwundu Atl 3 15.00 546 Gabriel Deck OKC 7 15.00 547 Vernon Carey Jr. Was 7 15.00 548 Sam Merrill Mem 6 15.00 549 Petr Cornelie Den 13 15.00 550 Ryan Arcidiacono NYK 10 15.00 551 Sekou Doumbouya LAL 2 15.00 552 Tremont Waters Was 3 15.00 553 Melvin Frazier Jr. OKC 3 15.00 554 Tyrone Wallace NOP 6 15.00 555 Aleem Ford Orl 5 15.00 556 Micah Potter Det 3 15.00 557 Marko Simonovic Chi 9 15.00 558 Cheick Diallo Det 3 15.00 559 Robert Woodard II SAS 12 15.00 560 Justin Jackson Phx 7 15.00 561 Nik Stauskas Bos 8 15.00 562 Cassius Winston Was 7 15.00 563 Gabe York Ind 2 15.00 564 Daniel Oturu Tor 3 15.00 565 Eugene Omoruyi Dal 4 15.00 566 Deividas Sirvydis Det 3 15.00 567 Miye Oni NOP 16 15.00 568 Myles Powell Phi 11 15.00 569 Craig Sword Was 3 15.00 570 Emanuel Terry Phx 3 15.00 571 Shaquille Harrison Mem 2 15.00 572 Moses Wright Dal 4 15.00 573 Juwan Morgan Bos 2 15.00 574 Tre Scott Cle 2 15.00 575 Norvel Pelle Uta 3 15.00 576 Mac McClung LAL 2 15.00 577 Dakota Mathias Mem 6 15.00 578 Xavier Sneed Uta 9 15.00 579 Jemerrio Jones LAL 2 15.00 580 Joel Ayayi Was 7 15.00 581 Jordan Schakel Was 4 15.00 582 Darren Collison LAL 3 15.00 583 Carlik Jones Den 5 15.00 584 Emmanuel Mudiay Sac 2 15.00 585 McKinley Wright IV Min 5 15.00 586 Jay Huff LAL 4 15.00 587 Malik Newman Cle 1 15.00 588 Jaden Springer Phi 2 15.00 589 Paris Bass Phx 2 15.00 590 Sharife Cooper Atl 13 15.00 591 Jarron Cumberland Por 3 15.00 592 Damyean Dotson NYK 2 15.00 593 DaQuan Jeffries Mem 3 15.00 594 Shaq Buchanan Mem 2 15.00 595 M.J. Walker Phx 2 15.00 596 Wayne Selden Jr. NYK 3 15.00 597 Jon Teske Mem 3 15.00 598 Scottie Lewis Cha 2 15.00 599 Jordan Bell Chi 1 15.00 600 Javin DeLaurier Mil 1 15.00 601 Anthony Lamb Hou 2 15.00 602 Rob Edwards OKC 2 15.00 603 Matt Ryan Bos 1 15.00 604 Feron Hunt NYK 2 15.00 605 Cat Barber Atl 3 15.00 606 Scotty Hopson OKC 1 15.00 607 JaQuori McLaughlin Dal 4 15.00 608 Tyrell Terry Mem 2 15.00 609 Ahmad Caver Ind 1 15.00 610 Joe Johnson Bos 1 15.00 611 Aaron Henry Phi 6 15.00 612 George King Dal 4 15.00 613 Jaylen Morris SAS 3 15.00 614 Cameron Reynolds Hou 0 15.00 615 JJ Redick Dal 0 15.00 616 Luka Samanic NYK 0 15.00 617 Mfiondu Kabengele Hou 0 15.00 618 Andre Roberson Bkn 0 15.00 619 Allen Crabbe Min 0 15.00 620 Alen Smailagic GSW 0 15.00 621 Justin James NOP 0 15.00 622 Jarrell Brantley Uta 0 15.00 623 Jalen Lecque Mil 0 15.00 624 Adam Mokoka Chi 0 15.00 625 Jarell Martin Cle 0 15.00 626 Nicolo Melli Dal 0 15.00 627 Matthew Dellavedova Cle 0 15.00 628 Aric Holman Mia 0 15.00 629 Matt Mooney NYK 1 15.00 630 Brian Bowen II Min 0 15.00 631 James Nunnally NOP 0 15.00 632 Robert Franks Orl 0 15.00 633 Chris Clemons Atl 0 15.00 634 Marques Bolden Uta 0 15.00 635 Daulton Hommes NOP 0 15.00 636 Donta Hall Orl 0 15.00 637 Dante Exum Hou 0 15.00 638 Noah Vonleh Bkn 0 15.00 639 Jared Dudley LAL 0 15.00 640 Jontay Porter Mem 0 15.00 641 Johnny O'Bryant III Mil 0 15.00 642 Tarik Black Den 0 15.00 643 Travis Wear LAL 0 15.00 644 Anthony Tolliver NOP 0 15.00 645 Tyler Bey Hou 0 15.00 646 Michael Beasley Bkn 0 15.00 647 Nico Mannion GSW 0 15.00 648 Jakarr Sampson Ind 0 15.00 649 David Stockton Mem 0 15.00 650 Grant Riller Phi 0 15.00 651 Jalen Harris Tor 0 15.00 652 Ty-Shon Alexander Phx 0 15.00 653 Jahlil Okafor Atl 0 15.00 654 Sean McDermott Mem 0 15.00 655 Ashton Hagans Tor 0 15.00 656 Nate Darling Cha 0 15.00 657 Jordan Bowden Bkn 0 15.00 658 Caleb Homesley Was 0 15.00 659 Ade Murkey Sac 1 15.00 660 Karim Mane Orl 0 15.00 661 Josh Hall Tor 0 15.00 662 Sam Dekker Tor 1 15.00 663 Tyler Hall NYK 1 15.00 664 Luca Vildoza Mil 0 15.00 665 Elijah Bryant Mil 0 15.00 666 Jerryd Bayless Min 0 15.00 667 Ryan Anderson Hou 0 15.00 668 Courtney Lee Dal 0 15.00 669 Mario Chalmers Mia 0 15.00 670 Luc Richard Mbah a Moute Hou 0 15.00 671 Cristiano Felicio Chi 0 15.00 672 Jonathon Simmons Was 0 15.00 673 Axel Toupane GSW 0 15.00 674 Treveon Graham Mil 0 15.00 675 Michael Frazier Hou 0 15.00 676 Jason Preston LAC 0 15.00 677 Rokas Jokubaitis NYK 0 15.00 678 Juhann Begarin Bos 0 15.00 679 Marcus Zegarowski Bkn 0 15.00 680 Filip Petrusev Phi 0 15.00 681 Omari Johnson Ind 0 15.00 682 Balsa Koprivica Det 0 15.00 683 RaiQuan Gray Bkn 0 15.00 684 AJ Lawson Atl 0 15.00 685 Matthew Hurt Mem 0 15.00 686 Quinn Cook Por 0 15.00 687 Chris Smith Det 0 15.00 688 Jaime Echenique Was 1 15.00 689 MaCio Teague Uta 0 15.00 690 DeJon Jarreau Hou 1 15.00 691 Aamir Simms NYK 0 15.00 692 D.J. Carton Cha 0 15.00 693 D.J. Stewart Jr. SAS 0 15.00 694 Aaron Sims NYK 0 15.00 695 Ethan Thompson Chi 0 15.00 696 Mitch Ballock Cle 0 15.00 697 Matt Lewis Min 0 15.00 698 Isaiah Miller Min 0 15.00 699 Derrick Alston Jr. Uta 0 15.00 700 Matt Coleman III Sac 0 15.00 701 DJ Steward Sac 0 15.00 702 Dru Smith Mia 0 15.00 703 Jeremiah Tilmon Orl 0 15.00 704 Denzel Mahoney SAS 0 15.00 705 Romeo Weems Mem 0 15.00 706 James Banks III NOP 0 15.00 707 Jalen Crutcher Cha 0 15.00 708 Brandon Rachal Bkn 0 15.00 709 Giorgi Bezhanishvili Den 0 15.00 710 Thon Maker Cle 0 15.00 711 Nino Johnson Uta 0 15.00 712 Ibi Watson Atl 0 15.00 713 Troy Baxter Chi 0 15.00 714 LJ Figueroa GSW 0 15.00 715 Malik Ellison Atl 0 15.00 716 Justin Tillman Atl 0 15.00 717 Trayvon Palmer Det 1 15.00 718 Patrick McCaw Tor 0 15.00 719 Jodie Meeks Tor 0 15.00 720 Chasson Randle Phx 0 15.00 721 Yogi Ferrell LAC 0 15.00 722 Patrick Patterson Por 0 15.00 723 Kyle Korver Mil 0 15.00 724 Justin Patton Hou 0 15.00 725 TJ Leaf Por 0 15.00 726 Harry Giles III LAC 0 15.00 727 Terrance Ferguson NYK 0 15.00 728 Anzejs Pasecniks Was 0 15.00 729 Caleb Swanigan Por 0 15.00 730 Frank Mason III LAL 0 15.00 731 Jonah Bolden Phx 0 15.00 732 Elijah Millsap Bkn 0 15.00 733 Sindarius Thornwell Orl 0 15.00 734 Edmond Sumner Bkn 0 15.00 735 Mike James Bkn 0 15.00 736 Anderson Varejao Cle 0 15.00 737 Iman Shumpert Bkn 0 15.00 738 Amida Brimah Ind 0 15.00 739 Shelvin Mack Cha 0 15.00 740 E'Twaun Moore Orl 0 15.00 741 Marvin Williams Mil 0 15.00 742 Lance Thomas Bkn 0 15.00 743 Gerald Green Hou 0 15.00 744 C.J. Miles Bos 1 15.00 745 Jerome Robinson Was 0 15.00 746 Michael Kidd-Gilchrist NYK 0 15.00 747 Dion Waiters LAL 0 15.00 748 Meyers Leonard OKC 0 15.00 749 Tyler Zeller SAS 0 15.00 750 Khyri Thomas Hou 0 15.00 751 Ray Spalding Hou 0 15.00 752 Kostas Antetokounmpo LAL 0 15.00 753 Deonte Burton OKC 0 15.00 754 Jared Cunningham Det 0 15.00 755 Mike Scott Phi 0 15.00 756 Darius Miller OKC 0 15.00 757 Johnny Hamilton Atl 0 15.00 758 David Johnson Tor 2 15.00 759 Jordan Goodwin Was 2 15.00 760 Jaysean Paige Det 1 15.00 761 Arnoldas Kulboka Cha 2 15.00 762 Zylan Cheatham NOP 1 15.00 763 Nate Hinton Ind 2 15.00 Poniżej tylko zawodnicy którzy zagrali w sezonie mniej niż 31 gier: LP Players Team GP 2022-2023 2021-2022 1 Damian Lillard Por 29 60.55 67.25 2 Kyrie Irving Bkn 29 60.40 67.10 3 Kawhi Leonard LAC 0 52.25 65.30 4 Zion Williamson NOP 0 49.30 61.65 5 Ben Simmons Bkn 0 43.00 53.75 6 Jamal Murray Den 0 41.55 51.95 7 Collin Sexton Cle 11 40.70 47.90 8 Michael Porter Jr. Den 9 39.65 49.55 9 John Wall Hou 0 38.70 48.35 10 T.J. McConnell Ind 27 38.10 42.35 11 Victor Oladipo Mia 8 38.05 47.55 12 Derrick Rose NYK 26 34.00 37.75 13 Goran Dragic Bkn 21 30.60 34.00 14 Joe Harris Bkn 14 30.20 35.50 15 Brook Lopez Mil 13 30.15 35.45 16 Cody Zeller Por 27 29.85 33.15 17 Nerlens Noel NYK 25 29.85 33.15 18 Thomas Bryant Was 27 29.60 32.90 19 Jonathan Isaac Orl 0 29.30 36.65 20 Trevor Ariza LAL 24 29.00 32.20 21 Kendrick Nunn LAL 0 28.60 35.75 22 Jabari Parker Bos 12 28.05 33.00 23 T.J. Warren Ind 0 26.20 32.75 24 Markelle Fultz Orl 18 25.25 29.70 25 Michael Carter-Williams Orl 0 23.95 29.95 26 Patrick Williams Chi 17 23.80 28.00 27 James Wiseman GSW 0 23.30 29.15 28 Glenn Robinson III Sac 0 23.20 29.00 29 Al-Farouq Aminu Bos 0 22.25 27.80 30 Kris Dunn Por 14 21.75 25.60 31 James Ennis III Den 7 20.70 25.90 32 PJ Dozier Orl 18 20.40 24.00 33 Marc Gasol Mem 0 20.30 25.40 34 Terence Davis Sac 30 19.65 21.85 35 Dwayne Bacon NYK 0 19.20 24.00 36 Isaiah Thomas Cha 22 19.00 21.10 37 Willie Cauley-Stein Phi 20 18.60 21.90 38 Frank Kaminsky Phx 9 18.50 23.10 39 Dario Saric Phx 0 18.20 22.75 40 Rondae Hollis-Jefferson Por 0 18.20 22.75 41 Denzel Valentine Uta 24 18.10 20.10 42 Markieff Morris Mia 17 18.00 21.15 43 Aron Baynes Tor 0 17.30 21.65 44 Kira Lewis Jr. NOP 24 16.90 18.80 45 Brad Wanamaker Was 23 16.60 18.45 46 Kenneth Faried Hou 0 16.45 20.55 47 DeMarre Carroll Hou 0 16.00 20.00 48 Chandler Hutchison Phx 6 15.70 19.60 49 Ersan Ilyasova Chi 0 15.70 19.65 50 Jeff Teague Mil 0 15.25 19.05 51 John Henson NYK 0 15.25 19.05 52 Vit Krejci OKC 30 15.00 15.00 53 Kelan Martin Bos 30 15.00 15.00 54 Semi Ojeleye LAC 30 15.00 15.00 55 Bruno Fernando Hou 30 15.00 15.00 56 Kevin Knox II Atl 30 15.00 15.00 57 Joe Wieskamp SAS 29 15.00 15.00 58 Zach Collins SAS 28 15.00 15.00 59 Skylar Mays Atl 28 15.00 15.00 60 Wenyen Gabriel LAL 26 15.00 15.00 61 Sam Hauser Bos 26 15.00 15.00 62 Lindy Waters III OKC 25 15.00 15.00 63 Justin Robinson Det 25 15.00 15.00 64 Brandon Williams Por 24 15.00 15.00 65 Usman Garuba Hou 24 15.00 15.00 66 Daishen Nix Hou 24 15.00 15.00 67 Kevin Pangos Cle 24 15.00 15.00 68 Charles Bassey Phi 23 15.00 15.00 69 Alize Johnson NOP 23 15.00 15.00 70 Olivier Sarr OKC 22 15.00 15.00 71 David Duke Jr. Bkn 22 15.00 15.00 72 Boban Marjanovic Dal 22 15.00 15.30 73 Charlie Brown Phi 22 15.00 15.00 74 Jalen Johnson Atl 22 15.00 15.00 75 KZ Okpala OKC 21 15.00 15.00 76 Kai Jones Cha 21 15.00 15.00 77 Tyler Cook Chi 20 15.00 15.00 78 Isaiah Livers Det 19 15.00 15.00 79 Malcolm Hill Chi 19 15.00 15.00 80 Lindell Wigginton Mil 19 15.00 15.00 81 Kyle Guy Mia 19 15.00 15.00 82 Theo Pinson Dal 19 15.00 15.00 83 Haywood Highsmith Mia 19 15.00 15.00 84 Jahmi'us Ramsey Sac 19 15.00 15.00 85 Jay Scrubb LAC 18 15.00 15.00 86 Udoka Azubuike Uta 17 15.00 15.00 87 Javonte Smart Mia 17 15.00 15.00 88 Alfonzo McKinnie Chi 17 15.00 15.00 89 Mychal Mulder Mia 17 15.00 15.00 90 Justin Anderson Ind 16 15.00 15.00 91 Miye Oni NOP 16 15.00 15.00 92 Devontae Cacok SAS 15 15.00 15.00 93 Vlatko Cancar Den 15 15.00 15.00 94 Luke Kornet Bos 15 15.00 15.25 95 Malik Fitts Bos 15 15.00 15.00 96 Isaac Bonga Tor 15 15.00 15.00 97 Greg Monroe Min 14 15.00 15.00 98 Neemias Queta Sac 14 15.00 15.00 99 Abdel Nader Phx 14 15.00 15.00 100 Bol Bol Orl 14 15.00 15.00 101 RJ Nembhard Cle 14 15.00 15.00 102 Mamadi Diakite OKC 13 15.00 15.00 103 Georgios Kalaitzakis OKC 13 15.00 15.00 104 Jamorko Pickett Det 13 15.00 15.00 105 Solomon Hill NYK 13 15.00 16.70 106 Udonis Haslem Mia 13 15.00 15.00 107 Petr Cornelie Den 13 15.00 15.00 108 Sharife Cooper Atl 13 15.00 15.00 109 Tim Frazier Cle 12 15.00 15.00 110 Marcus Garrett Mia 12 15.00 15.00 111 Brodric Thomas Bos 12 15.00 15.00 112 Isaiah Todd Was 12 15.00 15.00 113 Yves Pons Mem 12 15.00 15.00 114 Robert Woodard II SAS 12 15.00 15.00 115 Braxton Key Det 11 15.00 15.00 116 Devon Dotson Chi 11 15.00 15.00 117 Quinndary Weatherspoon GSW 11 15.00 15.00 118 Tacko Fall Cle 11 15.00 15.00 119 Myles Powell Phi 11 15.00 15.00 120 Reggie Perry Por 10 15.00 15.00 121 Xavier Moon LAC 10 15.00 15.00 122 Chris Silva Mia 10 15.00 15.00 123 Trevelin Queen Hou 10 15.00 15.00 124 Louis King Sac 10 15.00 15.00 125 Ryan Arcidiacono NYK 10 15.00 15.00 126 Freddie Gillespie Orl 9 15.00 15.00 127 Cassius Stanley Det 9 15.00 15.00 128 Paul Watson OKC 9 15.00 15.00 129 Didi Louzada Por 9 15.00 15.00 130 Jeff Dowtin Orl 9 15.00 15.00 131 Marko Simonovic Chi 9 15.00 15.00 132 Xavier Sneed Uta 9 15.00 15.00 133 Hassani Gravett Orl 8 15.00 15.00 134 Nik Stauskas Bos 8 15.00 15.00 135 Jaylen Hoard OKC 7 15.00 15.00 136 Langston Galloway Mil 7 15.00 15.00 137 Gabriel Deck OKC 7 15.00 15.00 138 Vernon Carey Jr. Was 7 15.00 15.00 139 Justin Jackson Phx 7 15.00 17.65 140 Cassius Winston Was 7 15.00 15.00 141 Joel Ayayi Was 7 15.00 15.00 142 Tyler Johnson SAS 6 15.00 15.10 143 Sam Merrill Mem 6 15.00 15.00 144 Tyrone Wallace NOP 6 15.00 15.00 145 Dakota Mathias Mem 6 15.00 15.00 146 Aaron Henry Phi 6 15.00 15.00 147 Devin Cannady Orl 5 15.00 15.00 148 Jared Harper NOP 5 15.00 15.00 149 Rayjon Tucker Mil 5 15.00 15.00 150 Chaundee Brown Jr. Atl 5 15.00 15.00 151 Brandon Knight Dal 5 15.00 15.00 152 Aleem Ford Orl 5 15.00 15.00 153 Carlik Jones Den 5 15.00 15.00 154 McKinley Wright IV Min 5 15.00 15.00 155 Zavier Simpson OKC 4 15.00 15.00 156 D.J. Wilson Tor 4 15.00 16.45 157 Mason Jones LAL 4 15.00 15.00 158 B.J. Johnson Orl 4 15.00 15.00 159 Carsen Edwards Det 4 15.00 15.00 160 Gabriel Lundberg Phx 4 15.00 15.00 161 Eugene Omoruyi Dal 4 15.00 15.00 162 Moses Wright Dal 4 15.00 15.00 163 Jordan Schakel Was 4 15.00 15.00 164 Jay Huff LAL 4 15.00 15.00 165 JaQuori McLaughlin Dal 4 15.00 15.00 166 George King Dal 4 15.00 15.00 167 Derrick Walton Jr. Det 3 15.00 15.00 168 Cameron McGriff Por 3 15.00 15.00 169 Wes Iwundu Atl 3 15.00 15.00 170 Tremont Waters Was 3 15.00 15.00 171 Melvin Frazier Jr. OKC 3 15.00 15.00 172 Micah Potter Det 3 15.00 15.00 173 Cheick Diallo Det 3 15.00 15.00 174 Daniel Oturu Tor 3 15.00 15.00 175 Deividas Sirvydis Det 3 15.00 15.00 176 Craig Sword Was 3 15.00 15.00 177 Emanuel Terry Phx 3 15.00 15.00 178 Norvel Pelle Uta 3 15.00 15.00 179 Darren Collison LAL 3 15.00 15.00 180 Jarron Cumberland Por 3 15.00 15.00 181 DaQuan Jeffries Mem 3 15.00 15.00 182 Wayne Selden Jr. NYK 3 15.00 15.00 183 Jon Teske Mem 3 15.00 15.00 184 Cat Barber Atl 3 15.00 15.00 185 Jaylen Morris SAS 3 15.00 15.00 186 Cameron Oliver Atl 2 15.00 15.00 187 Sekou Doumbouya LAL 2 15.00 15.00 188 Gabe York Ind 2 15.00 15.00 189 Shaquille Harrison Mem 2 15.00 15.00 190 Juwan Morgan Bos 2 15.00 15.00 191 Tre Scott Cle 2 15.00 15.00 192 Mac McClung LAL 2 15.00 15.00 193 Jemerrio Jones LAL 2 15.00 15.00 194 Emmanuel Mudiay Sac 2 15.00 15.50 195 Jaden Springer Phi 2 15.00 15.00 196 Paris Bass Phx 2 15.00 15.00 197 Damyean Dotson NYK 2 15.00 17.35 198 Shaq Buchanan Mem 2 15.00 15.00 199 M.J. Walker Phx 2 15.00 15.00 200 Scottie Lewis Cha 2 15.00 15.00 201 Anthony Lamb Hou 2 15.00 15.00 202 Rob Edwards OKC 2 15.00 15.00 203 Feron Hunt NYK 2 15.00 15.00 204 Tyrell Terry Mem 2 15.00 15.00 205 David Johnson Tor 2 15.00 15.00 206 Jordan Goodwin Was 2 15.00 15.00 207 Arnoldas Kulboka Cha 2 15.00 15.00 208 Nate Hinton Ind 2 15.00 15.00 209 Malik Newman Cle 1 15.00 15.00 210 Jordan Bell Chi 1 15.00 15.00 211 Javin DeLaurier Mil 1 15.00 15.00 212 Matt Ryan Bos 1 15.00 15.00 213 Scotty Hopson OKC 1 15.00 15.00 214 Ahmad Caver Ind 1 15.00 15.00 215 Joe Johnson Bos 1 15.00 15.00 216 Matt Mooney NYK 1 15.00 15.00 217 Ade Murkey Sac 1 15.00 15.00 218 Sam Dekker Tor 1 15.00 15.00 219 Tyler Hall NYK 1 15.00 15.00 220 Jaime Echenique Was 1 15.00 15.00 221 DeJon Jarreau Hou 1 15.00 15.00 222 Trayvon Palmer Det 1 15.00 15.00 223 C.J. Miles Bos 1 15.00 15.00 224 Jaysean Paige Det 1 15.00 15.00 225 Zylan Cheatham NOP 1 15.00 15.00 226 Cameron Reynolds Hou 0 15.00 15.00 227 JJ Redick Dal 0 15.00 15.40 228 Luka Samanic NYK 0 15.00 15.00 229 Mfiondu Kabengele Hou 0 15.00 15.00 230 Andre Roberson Bkn 0 15.00 15.00 231 Allen Crabbe Min 0 15.00 15.00 232 Alen Smailagic GSW 0 15.00 15.00 233 Justin James NOP 0 15.00 15.00 234 Jarrell Brantley Uta 0 15.00 15.00 235 Jalen Lecque Mil 0 15.00 15.00 236 Adam Mokoka Chi 0 15.00 15.00 237 Jarell Martin Cle 0 15.00 15.00 238 Nicolo Melli Dal 0 15.00 15.00 239 Matthew Dellavedova Cle 0 15.00 15.00 240 Aric Holman Mia 0 15.00 15.00 241 Brian Bowen II Min 0 15.00 15.00 242 James Nunnally NOP 0 15.00 15.00 243 Robert Franks Orl 0 15.00 15.00 244 Chris Clemons Atl 0 15.00 15.00 245 Marques Bolden Uta 0 15.00 15.00 246 Daulton Hommes NOP 0 15.00 15.00 247 Donta Hall Orl 0 15.00 15.00 248 Dante Exum Hou 0 15.00 15.00 249 Noah Vonleh Bkn 0 15.00 15.00 250 Jared Dudley LAL 0 15.00 15.00 251 Jontay Porter Mem 0 15.00 15.00 252 Johnny O'Bryant III Mil 0 15.00 15.00 253 Tarik Black Den 0 15.00 15.00 254 Travis Wear LAL 0 15.00 15.00 255 Anthony Tolliver NOP 0 15.00 15.00 256 Tyler Bey Hou 0 15.00 15.00 257 Michael Beasley Bkn 0 15.00 18.70 258 Nico Mannion GSW 0 15.00 15.00 259 Jakarr Sampson Ind 0 15.00 15.00 260 David Stockton Mem 0 15.00 15.00 261 Grant Riller Phi 0 15.00 15.00 262 Jalen Harris Tor 0 15.00 15.00 263 Ty-Shon Alexander Phx 0 15.00 15.00 264 Jahlil Okafor Atl 0 15.00 15.00 265 Sean McDermott Mem 0 15.00 15.00 266 Ashton Hagans Tor 0 15.00 15.00 267 Nate Darling Cha 0 15.00 15.00 268 Jordan Bowden Bkn 0 15.00 15.00 269 Caleb Homesley Was 0 15.00 15.00 270 Karim Mane Orl 0 15.00 15.00 271 Josh Hall Tor 0 15.00 15.00 272 Luca Vildoza Mil 0 15.00 15.00 273 Elijah Bryant Mil 0 15.00 15.00 274 Jerryd Bayless Min 0 15.00 15.00 275 Ryan Anderson Hou 0 15.00 15.00 276 Courtney Lee Dal 0 15.00 15.00 277 Mario Chalmers Mia 0 15.00 15.00 278 Luc Richard Mbah a Moute Hou 0 15.00 15.00 279 Cristiano Felicio Chi 0 15.00 15.00 280 Jonathon Simmons Was 0 15.00 15.00 281 Axel Toupane GSW 0 15.00 15.00 282 Treveon Graham Mil 0 15.00 15.00 283 Michael Frazier Hou 0 15.00 15.00 284 Jason Preston LAC 0 15.00 15.00 285 Rokas Jokubaitis NYK 0 15.00 15.00 286 Juhann Begarin Bos 0 15.00 15.00 287 Marcus Zegarowski Bkn 0 15.00 15.00 288 Filip Petrusev Phi 0 15.00 15.00 289 Omari Johnson Ind 0 15.00 15.00 290 Balsa Koprivica Det 0 15.00 15.00 291 RaiQuan Gray Bkn 0 15.00 15.00 292 AJ Lawson Atl 0 15.00 15.00 293 Matthew Hurt Mem 0 15.00 15.00 294 Quinn Cook Por 0 15.00 15.00 295 Chris Smith Det 0 15.00 15.00 296 MaCio Teague Uta 0 15.00 15.00 297 Aamir Simms NYK 0 15.00 15.00 298 D.J. Carton Cha 0 15.00 15.00 299 D.J. Stewart Jr. SAS 0 15.00 15.00 300 Aaron Sims NYK 0 15.00 15.00 301 Ethan Thompson Chi 0 15.00 15.00 302 Mitch Ballock Cle 0 15.00 15.00 303 Matt Lewis Min 0 15.00 15.00 304 Isaiah Miller Min 0 15.00 15.00 305 Derrick Alston Jr. Uta 0 15.00 15.00 306 Matt Coleman III Sac 0 15.00 15.00 307 DJ Steward Sac 0 15.00 15.00 308 Dru Smith Mia 0 15.00 15.00 309 Jeremiah Tilmon Orl 0 15.00 15.00 310 Denzel Mahoney SAS 0 15.00 15.00 311 Romeo Weems Mem 0 15.00 15.00 312 James Banks III NOP 0 15.00 15.00 313 Jalen Crutcher Cha 0 15.00 15.00 314 Brandon Rachal Bkn 0 15.00 15.00 315 Giorgi Bezhanishvili Den 0 15.00 15.00 316 Thon Maker Cle 0 15.00 15.00 317 Nino Johnson Uta 0 15.00 15.00 318 Ibi Watson Atl 0 15.00 15.00 319 Troy Baxter Chi 0 15.00 15.00 320 LJ Figueroa GSW 0 15.00 15.00 321 Malik Ellison Atl 0 15.00 15.00 322 Justin Tillman Atl 0 15.00 15.00 323 Patrick McCaw Tor 0 15.00 15.45 324 Jodie Meeks Tor 0 15.00 15.00 325 Chasson Randle Phx 0 15.00 17.00 326 Yogi Ferrell LAC 0 15.00 15.00 327 Patrick Patterson Por 0 15.00 15.15 328 Kyle Korver Mil 0 15.00 15.00 329 Justin Patton Hou 0 15.00 15.00 330 TJ Leaf Por 0 15.00 15.00 331 Harry Giles III LAC 0 15.00 15.00 332 Terrance Ferguson NYK 0 15.00 15.00 333 Anzejs Pasecniks Was 0 15.00 15.00 334 Caleb Swanigan Por 0 15.00 15.00 335 Frank Mason III LAL 0 15.00 15.00 336 Jonah Bolden Phx 0 15.00 15.00 337 Elijah Millsap Bkn 0 15.00 15.00 338 Sindarius Thornwell Orl 0 15.00 15.00 339 Edmond Sumner Bkn 0 15.00 17.35 340 Mike James Bkn 0 15.00 15.00 341 Anderson Varejao Cle 0 15.00 15.00 342 Iman Shumpert Bkn 0 15.00 16.30 343 Amida Brimah Ind 0 15.00 15.00 344 Shelvin Mack Cha 0 15.00 15.00 345 E'Twaun Moore Orl 0 15.00 15.00 346 Marvin Williams Mil 0 15.00 16.50 347 Lance Thomas Bkn 0 15.00 15.00 348 Gerald Green Hou 0 15.00 15.00 349 Jerome Robinson Was 0 15.00 15.00 350 Michael Kidd-Gilchrist NYK 0 15.00 15.80 351 Dion Waiters LAL 0 15.00 18.25 352 Meyers Leonard OKC 0 15.00 18.30 353 Tyler Zeller SAS 0 15.00 15.00 354 Khyri Thomas Hou 0 15.00 15.00 355 Ray Spalding Hou 0 15.00 15.00 356 Kostas Antetokounmpo LAL 0 15.00 15.00 357 Deonte Burton OKC 0 15.00 15.00 358 Jared Cunningham Det 0 15.00 15.00 359 Mike Scott Phi 0 15.00 15.00 360 Darius Miller OKC 0 15.00 16.10 361 Johnny Hamilton Atl 0 15.00 15.00
 9. GeDDo

  [FBX] FBX#1 - Deklaracje

  Moja decyzja jest taka sama jak w latach poprzednich
 10. GeDDo

  FB#1 - 2021/22

  No ale zagrał chociaż w 40tu . Za to grubas miał w tym sezonie bilans 0/82. Oczywiście liczyłem się z tym, że gościa nie będzie przez jakiś czas. Miałem jednak nadzieję, że chociaż na 1/3 sezonu się stawi. No i gdyby nie ten wybór, to w zasadzie wszystkie inne moje były bardzo udane i się bronią (nawet jak do kogoś straciłem cierpliwość, to jednak pod koniec znowu do mnie wrócił ). No może za wyjątkiem 10 i 12 rundy, ale to już idzie przeżyć
 11. GeDDo

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22

  Gratulacje @ai3, @PeWee i @piotreksuper. Gratulacje również dla @Regis, @evitacre i @Szulim za TOP3 picki. Choć nie wiem czy jest się czym cieszyć, bo to nie ten sam kaliber draftu co ubiegłoroczny Na szybko tak wygląda draft: KOLEJNOŚĆ DRAFTU na dzień poniedziałek, 11 kwiecień 2022 dla 492 gier (max 492) PICK TOTAL TEAM 1 18197.35 Detroit Pistons - Regis 2 19044.15 Miami Heat - Evitacre 3 19175.35 Toronto Raptors - Szulim 4 19236.25 New York Knicks - Lorak 5 20082.40 Memphis Grizzlies - Wirakocza 6 20129.50 Charlotte Hornets - Lu 7 20749.65 Orlando Magic - Krzemyk 8 21440.90 Seattle SuperSonics - GeDDo 9 21608.30 Dallas Mavericks - Roger 10 21774.35 Philadelphia 76ers - Chytruz 11 22572.40 Milwaukee Bucks - obi 12 22598.40 Sacramento Kings - piotreksuper 13 22627.05 Chicago Bulls - Mar 14 22693.25 Denver Nuggets - Gerard 15 22966.10 Houston Rockets - Antek 16 23661.50 Boston Celtics - wiLQ 17 24937.50 Phoenix Suns - Bulek 18 25791.90 Los Angeles Clippers - ai3 19 26303.20 Los Angeles Lakers - Jendras 20 27666.95 San Antonio Spurs - PeWee W weekend będę miał czas to sprawdzę na spokojnie czy wszystko dobrze policzone. No ale na 99% raczej tak. Jak potrzeba to mogę wrzucić szczegółowe wyliczenia. Wtedy też policzę średnie zawodników na kolejny sezon. Wtedy tez będziecie mogli cisnąć @Roger o nowe tematy. No i tak swoją drogą @Roger, z góry odrzucamy Twój ewentualny wniosek o rezygnacji z komiszownia
 12. GeDDo

  FB#1 - 2021/22

  Tabelka ostatniej nocy: FB#1 (ID# 20520) Tabelka dniowa z poniedziałek, 11-04-2022 RANK GM Total (+ FP DNIA) GP (+ GP DNIA) FPPG +/- FPPG DNIA 1 popeye 35000.0 (+ 201.5) 658 ( + 3 ) 53.19 +0.06 +67.17 2 GeDDo 34934.5 (+ 149.0) 658 ( + 4 ) 53.09 -0.10 +37.25 3 RonnieArtestics 34814.0 (+ 185.0) 658 ( + 4 ) 52.91 -0.04 +46.25 4 t_omko 34586.0 (+ 234.5) 658 ( + 5 ) 52.56 -0.04 +46.90 5 obi 33867.5 (+ 221.5) 656 ( + 6 ) 51.63 -0.14 +36.92 6 rafalsupergan 33883.5 (+ 349.5) 658 ( + 7 ) 51.49 -0.02 +49.93 7 Krzemo 33711.0 (+ 405.0) 656 ( + 6 ) 51.39 +0.15 +67.50 8 cvbe 32957.5 (+ 73.0) 648 ( + 2 ) 50.86 -0.04 +36.50 9 szogo 31598.0 (+ 348.0) 642 ( + 7 ) 49.22 +0.01 +49.71 10 Boowka 32154.5 (+ 187.5) 658 ( + 3 ) 48.87 +0.06 +62.50 FB#1 (ID# 20520) Tabelka końcowa, 11-04-2022 RANK GM Total (+ FP DNIA) GP (+ GP DNIA) FPPG 1 popeye 35000.0 (+ 201.5) 658 ( + 3 ) 53.19 2 GeDDo 34934.5 (+ 149.0) 658 ( + 4 ) 53.09 3 RonnieArtestics 34814.0 (+ 185.0) 658 ( + 4 ) 52.91 4 t_omko 34586.0 (+ 234.5) 658 ( + 5 ) 52.56 5 rafalsupergan 33883.5 (+ 349.5) 658 ( + 7 ) 51.49 6 obi 33867.5 (+ 221.5) 656 ( + 6 ) 51.63 7 Krzemo 33711.0 (+ 405.0) 656 ( + 6 ) 51.39 8 cvbe 32957.5 (+ 73.0) 648 ( + 2 ) 50.86 9 Boowka 32154.5 (+ 187.5) 658 ( + 3 ) 48.87 10 szogo 31598.0 (+ 348.0) 642 ( + 7 ) 49.22 Gratulacje @popeye! Spodziewałem się takiego zakończenia. Wiedziałem, że twoi "terminatorzy" zrobią dobre wyniki. Szkoda tylko, że tak się potoczyły losy, iż u moich wszystko było rozstrzygnięte i mogli hurtowo sobie zasiąść na ławce. A nawet jak zaczęli grać, to szybko skończyli (Mobley, Edwards, McCollum). U Ciebie natomiast wszyscy trzej grali do ostatnich minut i w ostatniej kwarcie w zasadzi razem zrobili (jak dobrze pamiętam) lekko ponad 60fp. Pocieszam się, że nawet jakbym wystawił najlepiej punktujących tej ostatniej nocy, to i tak zabrakłoby mi dokładnie 40,5fp do wygranej :). Tak swoją drogą, gdybym nie zjebał mojego wyboru w drugiej rundzie draftu tj. Zion, to w zasadzie ominęłaby nas taka fajna końcówka. Więc nie musicie dziękować Zdziwisz się ale nie. Na koniec grudnia tak, wtedy bałem się nawet, że mogę spać. 10 w totalu i 8 w średniej, czy jakoś tak. No ale od stycznia to była zupełnie inna drużyna. Grali zupełnie w innej lidze. FB#1 (ID# 20520) Tabelka obejmująca okres od sobota, 01-01-2022 do poniedziałek, 11-04-2022 RANK GM FP GP FPPG | Total GP FPPG +/- 1 GeDDo 21894.0 393 55.71 | 34934.5 658 53.09 +3.88 2 RonnieArtestics 19763.0 361 54.75 | 34814.0 658 52.91 +2.23 3 obi 19369.0 357 54.25 | 33867.5 656 51.63 +3.14 4 popeye 19591.5 368 53.24 | 35000.0 658 53.19 +0.06 5 rafalsupergan 19083.0 359 53.16 | 33883.5 658 51.49 +1.99 6 t_omko 19112.5 361 52.94 | 34586.0 658 52.56 +0.46 7 Krzemo 18996.5 367 51.76 | 33711.0 656 51.39 +0.47 8 cvbe 18643.5 365 51.08 | 32957.5 648 50.86 +0.28 9 Boowka 18653.0 378 49.35 | 32154.5 658 48.87 +0.65 10 szogo 17496.5 362 48.33 | 31598.0 642 49.22 -1.14 No i tak już w lutym liczyłem na zrobienie niespodzianki i powalczenie o podium. A w marcu po poście, gdy zostałem elegancko pominięty ... ... chciałem i liczyłem, że skończę przed Wami, bo dokładnie analizowałem to co kręcili moi gracze. Niestety, zabrakło naprawdę niewiele . Gdyby nie posadzili mi Nurkica i SGA, to w zasadzie na tydzień przed byłoby po wszystkim. Bo obaj grali jak w transie i kręcili niebywałe staty. Do tego dołączył Siakam, a momentami Edwards i Mobley. No i oczywiście Giannis solidny bardzo wysoki poziom. Tak więc, nie należy przedwcześnie nikogo skreślać. Ani też dzień po dniu zmieniać zdanie i przedwcześnie gratulować Dzięki za ciekawy sezon (choć kolejny bez wymian). No ale jakby to Boniek powiedział na ten sezon ... TOP .
 13. GeDDo

  FB#1 - 2021/22

  Jakbym miał dostępnego Siakama i Giannisa to bym się nie martwił ;). Generalnie kiepsko to widzę. Oby Edwards zagrał cały mecz i mu siedziało. No i to samo u Poolea i Hernangomeza. Choć zastanawiam się jeszcze nad THT.
 14. GeDDo

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22

  FBX#1 (ID# 11584) Tabelka dniowa z niedziela, 10-04-2022 RANK GM Total (+ FP DNIA) GP (+ GP DNIA) FPPG +/- FPPG DNIA 1 ai3 36297.0 (+ 152.0) 817 ( + 4 ) 44.43 -0.03 +38.00 2 PeWee 36048.0 (+ 100.0) 813 ( + 3 ) 44.34 -0.04 +33.33 3 Jendras 34349.0 (+ 215.5) 781 ( + 6 ) 43.98 -0.06 +35.92 4 Evitacre 19387.5 (+ 0.0) 445 ( + 0 ) 43.57 0.00 0 5 Bulek 32684.0 (+ 19.5) 767 ( + 1 ) 42.61 -0.03 +19.50 6 piotreksuper 34703.0 (+ 4.0) 820 ( + 1 ) 42.32 -0.05 +4.00 7 GeDDo 28392.0 (+ 41.5) 679 ( + 1 ) 41.81 -0.00 +41.50 8 wiLQ 33084.0 (+ 199.0) 797 ( + 6 ) 41.51 -0.06 +33.17 9 Antek 28419.0 (+ 0.0) 700 ( + 0 ) 40.60 0.00 0 10 Gerard 30741.0 (+ 98.5) 763 ( + 2 ) 40.29 +0.02 +49.25 11 Lu 26758.5 (+ 0.0) 683 ( + 0 ) 39.18 0.00 0 12 obi 31591.5 (+ 124.0) 809 ( + 3 ) 39.05 +0.01 +41.33 13 Roger 27082.0 (+ 40.0) 695 ( + 1 ) 38.97 +0.00 +40.00 14 Krzemyk 30593.5 (+ 71.5) 791 ( + 2 ) 38.68 -0.01 +35.75 15 Chytruz 29466.5 (+ 32.0) 769 ( + 1 ) 38.32 -0.01 +32.00 16 Mar 28608.0 (+ 18.0) 758 ( + 1 ) 37.74 -0.03 +18.00 17 Wirakocza 24344.5 (+ 85.5) 659 ( + 2 ) 36.94 +0.02 +42.75 18 Regis 18325.5 (+ 154.5) 498 ( + 3 ) 36.80 +0.09 +51.50 19 Lorak 22257.0 (+ 87.5) 647 ( + 2 ) 34.40 +0.03 +43.75 20 Szulim 19982.0 (+ 198.5) 605 ( + 4 ) 33.03 +0.11 +49.63 FBX#1 (ID# 11584) Tabelka obejmująca okres od poniedziałek, 04-04-2022 do niedziela, 10-04-2022 RANK GM FP GP FPPG | Total GP FPPG +/- 1 Evitacre 127.5 2 63.75 | 19387.5 445 43.57 +0.09 2 Bulek 885.5 17 52.09 | 32684.0 767 42.61 +0.21 3 ai3 854.5 17 50.26 | 36297.0 817 44.43 +0.12 4 PeWee 1004.0 21 47.81 | 36048.0 813 44.34 +0.09 5 GeDDo 836.5 18 46.47 | 28392.0 679 41.81 +0.13 6 Jendras 1040.0 23 45.22 | 34349.0 781 43.98 +0.04 7 Szulim 994.0 22 45.18 | 19982.0 605 33.03 +0.46 8 piotreksuper 764.5 17 44.97 | 34703.0 820 42.32 +0.06 9 Regis 773.5 18 42.97 | 18325.5 498 36.80 +0.23 10 Antek 728.0 17 42.82 | 28419.0 700 40.60 +0.06 11 Wirakocza 893.0 21 42.52 | 24344.5 659 36.94 +0.18 12 obi 1014.0 24 42.25 | 31591.5 809 39.05 +0.10 13 Mar 991.5 24 41.31 | 28608.0 758 37.74 +0.12 14 wiLQ 1131.0 28 40.39 | 33084.0 797 41.51 -0.04 15 Lu 547.0 15 36.47 | 26758.5 683 39.18 -0.06 16 Gerard 945.5 26 36.37 | 30741.0 763 40.29 -0.14 17 Lorak 675.0 19 35.53 | 22257.0 647 34.40 +0.03 18 Chytruz 525.5 15 35.03 | 29466.5 769 38.32 -0.07 19 Krzemyk 643.0 20 32.15 | 30593.5 791 38.68 -0.17 20 Roger 660.0 22 30.00 | 27082.0 695 38.97 -0.29
 15. GeDDo

  FB#1 - 2021/22

  FB#1 (ID# 20520) Tabelka dniowa z niedziela, 10-04-2022 RANK GM Total (+ FP DNIA) GP (+ GP DNIA) FPPG +/- FPPG DNIA 1 GeDDo 34785.5 (+ 111.5) 654 ( + 3 ) 53.19 -0.07 +37.17 2 popeye 34798.5 (+ 0.0) 655 ( + 0 ) 53.13 0.00 0 3 RonnieArtestics 34629.0 (+ 138.5) 654 ( + 3 ) 52.95 -0.03 +46.17 4 t_omko 34351.5 (+ 73.0) 653 ( + 3 ) 52.61 -0.13 +24.33 5 obi 33646.0 (+ 115.0) 650 ( + 1 ) 51.76 +0.10 +115.00 6 rafalsupergan 33534.0 (+ 63.0) 651 ( + 1 ) 51.51 +0.02 +63.00 7 Krzemo 33306.0 (+ 0.0) 650 ( + 0 ) 51.24 0.00 0 8 cvbe 32884.5 (+ 78.0) 646 ( + 2 ) 50.90 -0.04 +39.00 9 szogo 31250.0 (+ 98.5) 635 ( + 4 ) 49.21 -0.16 +24.63 10 Boowka 31967.0 (+ 86.0) 655 ( + 1 ) 48.80 +0.06 +86.00 FB#1 (ID# 20520) Tabelka obejmująca okres od poniedziałek, 04-04-2022 do niedziela, 10-04-2022 RANK GM FP GP FPPG | Total GP FPPG +/- 1 popeye 879.5 14 62.82 | 34798.5 655 53.13 +0.21 2 GeDDo 1289.0 21 61.38 | 34785.5 654 53.19 +0.27 3 Boowka 696.0 12 58.00 | 31967.0 655 48.80 +0.17 4 RonnieArtestics 869.5 15 57.97 | 34629.0 654 52.95 +0.12 5 obi 1032.0 18 57.33 | 33646.0 650 51.76 +0.16 6 cvbe 765.0 15 51.00 | 32884.5 646 50.90 +0.00 7 rafalsupergan 860.0 17 50.59 | 33534.0 651 51.51 -0.02 8 Krzemo 890.5 18 49.47 | 33306.0 650 51.24 -0.05 9 t_omko 768.0 17 45.18 | 34351.5 653 52.61 -0.20 10 szogo 977.5 22 44.43 | 31250.0 635 49.21 -0.17
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.