Skocz do zawartości

bulek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3360
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana bulek w dniu 20 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają bulek punkty reputacji!

O bulek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. bulek

  [FBX] FBX#2 - Deklaracje

  Dzięki za ogarnianie sprawy, cvbe. Gram.
 2. Odpowiadając na post Tochecka, zakładam temat z deklaracjami. Rok temu była dość duża rotacja i nerwowe szukanie chętnych zakładam, że w tym pewnie będzie spokojniej. Oczywiście zapraszam też nowych chętnych. Pierwszy na liście jest Kowiak, gdyż zgłosił się wcześniej. Żaden z uczestników nie jest relegowany z ligi. Brooklyn Nets - Pabloboar Charlotte Hornets - Mikowal83 Chicago Bulls - ElChapo Dallas Mavericks - Sylvinho Denver Nuggets - cvbe Detroit Pistons - Falcao Golden State Warriors - Qooniu Indiana Pacers - Ronnie Artestics Los Angeles Lakers - Wilson Memphis Grizzlies - Tocheck Miami Heat - b2b Milwaukee Bucks - Evitacre Minnesota Timberwolves - Blackmagic New York Knicks - Tecu Philadelphia 76ers - Buu Phoenix Suns - Bulek Sacramento Kings - Tizz San Antonio Spurs - Bulls2006 Utah Jazz - Gawron24 Washington Wizards - Benon Nowi chętni: 1. Kowiak
 3. Z większością Twoich opinii się zgadzam, ale akurat nie z tą. Czym była sprzedaż Middletona i J-Richa jak nie walką? Nie. Bo co innego iść w ciemno w tak byłoby w Twoim systemie, nie znając przyblizonej nawet sytuacji odnośnie picku w drafcie, a co innego losowanie, w którym największe szanse miałaby najsłabsza drużyna tegoż systemu. Największe, ale nie pewny 1 pick w drafcie. I właśnie losowanie rozwiązałoby wszelkie problemy związane z wywalaniem istotnych graczy.
 4. Czekałem na ten system, ale jeśli czas jest największym problemem, to to pewnie byłby żaden problem. Gorzej, że opiera się on na danych szacunkowych, przybliżonych, a tu potrzebne są dokładne dane ile meczy rozegrał dla danej ekipy dany zawodnik. Branie pod uwagę offseason jest z wiadomych względów pomyłką, bowiem w offseason zawodnuik X nie punktuje, a tutaj u nas by wpływał na wynik w drafcie. Poza tym, problem zawodników kontuzjowanych. W tym systemie taki Covington wpływałby na wynik draftu w takim samym stopniu jakby był zdrowy, a taka rzecz w systemie "bez wad" nie ma prawa się zdarzyć. No i sprawa kolejna, również wspomniana przez WilQ-a, z którym jak rzadko kiedy, się zgadzam - czy nieznajomość pozycji w drafcie w trakcie sezonu jest wadą czy zaletą? Wg mnie raczej wadą, bowiem tankowanie będzie sowicie utrudnione, bowiem nikt nie będzie wiedział, w jakiej pozycji się znajduje. Czyż nie lepiej byłoby po prostu wprowadzić losowanie np. dla pierwszych 8 drużyn, by uniknąć problemu celowego tanka i bezczelnej walki o 1 pick? Przyznam, że nie rozumiem, dlaczego pijesz do mnie. Czy złożenie broni w walce o 1 pick jest brakiem aktywności? O ile wiem, to, czy ktoś sprzeda tego czy tamtego czy też nie jest wewnętrzną sprawą każdego GM-a, który sam robi dla siebie bilans zysków i strat. Uznałem, że celowa walka o 1 pick by przyniosła dla mnie więcej strat niż zysków i się dalej tego będę trzymał, a aktywność nie ma tu nic do rzeczy. Zresztą nie uważam, bym się musiał z tej decyzji komukolwiek tłumaczyć przed komisją śledczą.
 5. Ja napiszę w ten sposób. Prowadzę ligę z "no limit" w offseason na sznurku i rzadko się zdarzyło, żeby w pewnym momencie ktoś dysponował liczbą graczy przewyższającą 15, a dodanie jednego wiersza tu i ówdzie nie jest żadnym problemem również dla pozostałych wyliczeń, bo wszystko się wraz z dodaniem i usunięciem wiersza automatycznie przesuwa. Jednym słowem mogę sobie pododawać i z 50 wierszy, a i tak nie muszę nic zmieniać w arkuszu poza tym, żeby w jednej komórce salary liczyło nie 13 a 14 zawodników. Także z doświadczenia wiem, że to nie jest skomplikowane i czasochłonne.
 6. Tu też masowe rezygnacje jak w sąsiedniej lidze? Szkoda. Niedobrze to wróży.
 7. Ja też nie pojmuje w jaki sposób rozproszenie jest pozytywne. To tak jakbyście ligę nba rozwiązali i dali kilka drużyn do ligi polskiej litewskiej czeskiej itd. Pomijając pełną ergo arene w dłuższym wymiarze czasu by to przyniosło więcej szkody niż pożytku. Krosno by nic nie stało się lepsze rywalizujac z Houston rockets. Więc jak dla mnie jedynie powstanie ligi złożonej z zaangażowanych na forum userow mogłoby zmobilizować resztę lig.
 8. Dokładnie. Słowo "kumple" odnosi się w moim mniemaniu do ludzi z którymi się kilka razy pilo alk i zachciało im się być w jednej lidze. Tutaj ja przynajmniej żadnej z tych osób na oczy nie widziałem, aczkolwiek życie toczy różne scenariusze i niewykluczone że ujrze - ale to dotyczy każdego z nas. I tak, zgadzam się z Mikowalem chętnie bym z nim zagrał w 1 lidze, z Ronniem i Tecu również mam pozytywne relacje. Niestety ale w mojej lidze choć wysyłałem wiele propsow nie doczekałem się nawet zwrotnego. Jedynie że Stryderem i Dannym wymienialiśmy propozycje. Taka liga mogłaby tylko pomóc całej organizacji a nie zaszkodzić. Nie wyobrażam sobie że wysyłam propos do Mikowala a on przez 10 dni to olewa. Jeśli nowi mogą deklarować z kim chcą zagrać czemu nie my? Jakaś promocja dla nowych klientów?
 9. Do majówki jeszcze dużo czasu, także damy radę przed W tym offseason nie przewiduję tyle rotacji w składzie ligi, jak w zeszłym, także mam nadzieję, że jeśli ktoś się wykruszy, to będzie spokojniej szukać nowych. Dojście Mikowala również ożywiło skład ligi, także mam podstawy przypuszczać, że to lato będzie bardziej przebiegało pod znakiem czego innego niż szukania na gwałt ludzi, by wystartować
 10. bulek

  [FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19

  Pick 5, trochę zblazowałem sprawę, można było zejść jakoś w dół jeszcze, przynajmniej na ten 4 pick. Będę musiał kombinować kogo by z nim wybrać. Pozostałe picki cóż, mnie do końca nie zadowalają też.
 11. Panowie, proszę o chwilę cierpliwości. Czasu jest dużo, a na dniach wszystko się pojawi.
 12. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19

  Zapraszać do mnie nie muszę Teraz już oficjalnie. Kuzma i Barton do wyjęcia. Will z tym salary może zachęcać.
 13. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19

  Dokładnie tak. Przynajmniej tak do tej pory robiłem, zresztą kiedyś to nawet chyba uzgadniałem z Rogerem. Pomijając fakt że tak jest też wygodniej gdyż nie trzeba patrzeć w niektórych przypadkach na 2-3 sezony w tył a z doświadczenia wiem że bywały takie sytuacje. No pomijam oczywisty fakt że nikt na tym nie traci a tylko zyskuje
 14. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19

  Co do Fultza to stosowaliśmy raczej obniżenie z poprzedniego sezonu, więc będzie miał niższe. Obniżanie z ostatniego wyniku > 30 meczy o tyle nie ma sensu, gdyż Wade za 10 lat jak se postanowi wrócić będzie miał wysokie salary, podobnie rzecz z Nashami, Yao Mingami itd.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...