Skocz do zawartości

bulek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3400
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana bulek w dniu 20 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają bulek punkty reputacji!

Reputacja

321

O bulek

 • Tytuł
  Super-Star

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. bulek

  [FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20

  Potwierdzam. Bambę mam w FBX#1, także w którejś z lig chciałem mieć kogo innego na wypadek gdyby się nie przebił.
 2. bulek

  [FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20

  Pozyskam z chęcią pick w drafcie, nr nieistotny W szerszej wymianie mogę oddać Shameta/Bambę.
 3. bulek

  [FBX] FBX#2 - Sezon 2019/20

  Witam, na sznurowadle, gdzie razem z matkiem prowadzimy ligę znalazło się co najmniej jedno wolne miejsce. Chętnego zapraszam Więcej informacji udzielę ja albo matek na PW.
 4. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20

  Bez przesady. Cena Duranta, Oladipo czy nawet Klaya jest o wiele większa. Nie popadajmy w skrajność.
 5. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20

  Jest trejd po długich negocjacjach. John Wall do mnie Will Barton do PeWee
 6. bulek

  [FBX] Aktualny Regulamin FBX

  Częściowe odciążenie ma jeszcze rację bytu. Ale całkowite spowoduje jedynie to, iż contenderom nie będzie się opłacało sprzedawać kontuzjowanego, bo będą mieli taki fit, że taki Wall by spokojnie leżał na IL nie obciążając budżetu. Poza tym jeśli idziemy przykładem nba, to nie można stosować takiego precedensu.
 7. bulek

  [FBX] Aktualny Regulamin FBX

  1. Zasady byłyby jednakowe dla wszystkich, tylko, że nie każda drużyna miałaby możliwość z nich skorzystać 2. Tankerzy skupują kontuzjowanych, ale przy tym woleliby też mieć otwartą furtkę do zmian w składzie, wystawiania zawodników do gry. Posiadanie na bn samych kontuzjowanych grozi olaniem całej ligi, a tego nie chcemy. Dajmy takim szansę próbować powalczyć na rynku FA.
 8. bulek

  [FBX] Aktualny Regulamin FBX

  Słuszna uwaga. Tylko, że drużyny mające miejsce w składzie to przeważnie zawsze tankerzy, tudzież ekipy max środka tabeli. Te ekipy nie zrobią różnicy w walce o czołowe pozycje.
 9. bulek

  [FBX] Aktualny Regulamin FBX

  Jestem za. W takiej sytuacji trzymanie w składzie graczy out of season nie ograniczałoby rotacji. Tylko pod jednym warunkiem - dalej taki gracz obciążałby salary.
 10. Wiadomo, raz ten system obniżania jest opłacalny, a raz nie, idealnego nie ma, gdybyśmy chcieli coś znaleźć bardziej odzwierciedlającego rzeczywistość, byśmy musieli co miesiąc aktualizować $, a i to byłoby mało, bo w końcu by wyszło na to, że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie, t.j. zmiana klubu, co za tym idzie zmiana ilości minut na parkiecie czy poziomu konkurencji. Taką drogą byśmy doszli do matematyki.
 11. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20

  Co do pierwszego - widać Co do drugiego - ani jednego. I ani razu nie byłem w trójce. Ale dalej gram z takim samym zaangażowaniem a chyba o to w tej grze chodzi? A tytuły zostawię sportowcom, natomiast parcie na szkło politykom. Oni doskonale wiedzą co z tym zrobić.
 12. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20

  Widzę że uczepiłeś się moich draftów dla poparcia swojej tezy. Tylko wiesz, na przestrzeni parę lat to bardzo łatwo oceniać na tamtą chwilę trudno było pewne rzeczy przewidzieć. Ale bądź konsekwentny zanalizuj wybory wszystkich gm-ów wtedy zobaczymy te moje posunięcia. Bowiem rozumiem że analizowałes poczynania tych graczy w każdym roku jak i zawodników wybranych tuż po moim wyborze? Jeśli odpowiedź nie jest twierdzaca to proponuję najpierw to zrobić a potem pisać podobne historie. Tak na marginesie to Knight był nikim w NBA? (Do czasu kontuzji nie schodził poniżej 10 ppg).A Burke? Mam przypomnieć ich sezony czy nie muszę? Widzę ze nie tylko byłeś poza fbx ale i poza nba. Oni obydwaj z miejsca byli nba ready. A tak ogóle to jak się mają do tych wyborów Bennetty czy Odeny? Tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie trzeźwo patrzę na sytuacje bo trudno było ich nie wybrać skoro ktoś ich wybral z jedynką. Są jeszcze takie czynniki jak późniejsze kontuzje, niskie picki z których trudno wybrać coś fajnego czy sam poziom draftu. A tak na koniec to którzy z wymienionych przez Ciebie graczy już dawno są poza nba? Bo tak na upartego bym znalazł wiele nazwisk które sie przeminęły bez żadnego echa. Ale ja się z żadnego wyboru nie śmieje i Tobie też radzę bo karma zawsze wraca. A co do wróżbity Macieja przykro mi ja nim nie jestem. Gdybym był pewnie bym wybrał wtedy najlepiej jak można było. Cóż nie każdy jest idealny.
 13. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20

  I znów widać, że Ciebie dawno nie było, bo wtedy z Morrisonem to była największa i chyba jedyna do tej pory pomyłka, ostatnio na mój draft nie narzekam A to, że nawet jeśli byśmy się nie dogadali, nie oznacza, że po prostu za pick 9 nie mogłeś otrzymać więcej.
 14. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20

  @Lu- widać, że dawno nie było Ciebie w fantasy. Właśnie zabawiłeś się w lipcu w św. Mikołaja, cóż, on też się czasem nie wyrabia i musi zacząć wcześniej
 15. bulek

  [FBX] FBX#1 - Sezon 2019/20

  Nie sądzę Gerard, by po jednym sezonie Sextona można było cokolwiek wywnioskować w kwestii jego przyszłości. To chyba zbyt wąska próba?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...