Jump to content

bulek

Użytkownik
 • Content Count

  3,639
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

bulek last won the day on September 20 2018

bulek had the most liked content!

Community Reputation

371

About bulek

 • Rank
  Super-Star

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 60-ki Tatuma i Mykhailiuka (lol) na benchu. Takie są skutki soboty
 2. 1. no veto 2. no veto, tak jak napisał Chyzio 3 i 4 podobne sytuacje; na dzisiaj veto, w okienku ok 5 dla mnie deal nie do przyjęcia. Obaj to keeperzy, ale Isaac jest tańszy, młodszy i lepszy. Veto w każdym momencie sezonu 6 ja bym to na dzisiaj puścił. Ja w przeciwieństwie do Chyzia bym wolał mieć Isaaca za 18 niż Durexa za 44, ale może tylko ja widzę w nim kogoś zajebistego.
 3. Wielu mafiozom się powiodło - nie znam mafiozów, którym się nie powiodło. Natomiast to, że mu się powiodło, nie oznacza, że nie jest oszustem i naciągaczem, który bawi się patrząc jak banda laików przelewa mu kasę, wierząc naiwnie, że jest księdzem.
 4. Absencja KAT-a jest powszechnie znana, bardziej bym się zastanawiał nad tą ekipą. Coś zawiodło po wylicytowaniu Drumma i KAT-a, czy może niełatwo już było tą kasę przeznaczyc inaczej. Po prostu mnie dopadła myśl, czy taktyka dobierania nie tyle dwóch wielkich gwiazd, co dwóch gwiazd pod kosz jest słuszna. Z drugiej strony wiadomo co dopadło tańszych Aytona, Collinsa czy nawet Siakama.
 5. @wiLQ skąd taki zjazd? U mnie od samego początku coś nie funkcjonowało (czyżby prognozy ninjy były słuszne?) i czy z Siakamem, czy bez, to po prostu nie szło, mimo że Jonas i Lavine dokonywali momentami rzeczy nieprawdopodobnych - ale taktyka Drumm&Towns okazała się chybiona, czy też taktyka byla dobra, ale coś po drodze zawiodło? Pytam serio.
 6. Istnieją sytuacje, które mnie jednak w tej lidze zadziwiają
 7. bulek

  Sport

  Środowisko żużlowe jest specyficzne, bo jak trzeba potrafi się zmobilizować, wystarczy jeden gość od marketingu, który sypnie tematem, zapoda gdzie trzeba hashtaga i już wszyscy zapominają w jednej chwili o animozjach, które akurat tam bardziej przypominają docinki niż hejt.
 8. Więc dlatego piszę - w jakimś duecie. Ponieważ Wandal out na długi czas, Isaac wyjebany, info o sprzedaży Wandala też robi się nieaktualne. Jestem w dupie i zaczynam się w niej urządzać. @matek, dawaj Tadka!
 9. Wkurwiać mnie zaczyna ten Shamet. Wysłucham ofert.
 10. Ogłoszenie parafialne. Zbieram pieniądze na remont kościoła. Tzn. asysty na remont mojej drużyny. Do sprzedania THJ, Wandal, może się znajdzie ktoś kto weźmie połamanego Isaaca (w jakimś duecie). Przy sprzedaży Wandala nie chciałbym zbytnio stracić w rebs. Przechwyty, bloki i straty mnie nie interesują, czyli jeśli ktoś ma gracza, który ich nie robi (straty akurat może robić) to walić śmiało.
 11. Bierze się pod uwagę najlepszych zawodników w danym teamie pod kątem produkcji ($) i mnoży przez ilość rozegranych przez każdego z nich spotkań, aż do uzyskania bariery 492 meczy (6x82). Następnie suma tych iloczynów daje pewien wynik, który się potem porównuje z innymi teamami. Im mniejsza suma iloczynów, tym niższy pick.
 12. Chyzio dobrze kombinuje. Isaac ma wysoką wartość z tego sezonu, ale za tą wartość już nie będzie w najbliższym czasie produkował. Na moje więc jego wartość jest jedynie keeperowa. A skoro keeperowa, nie powinien być aktualnie trejdowany za gracza pokroju Butlera, ale za graczy, dysponującymi podobną wartością (Oladipo, Nurkic, Klay, Durant, Stefek, Cousins), albo znikomą (gracze z głębokiej rotacji swoich drużyn, poniżej top200). Oczywiście jedno i drugie by nie miało sensu.
 13. bulek

  TOP 10 dekady

  Kobe za tą dekadę tak wysoko? To może jeszcze Ray Allen? Być powinien, ale nie tak wysoko, bo jego jedyne mistrzostwo w tej dekadzie przypadło na samym początku, potem to już jeden sezon dobry i seria kontuzji, które były już zmierzchem kariery. Giannis nie odniósł żadnego sukcesu drużynowego, na moje jeszcze za wcześnie. Zdecydowanie bardziej tu pasuje Tim Duncan. Dirk miał jedynego misia w 2011, ale szczyt jego formy to wcześniejsze lata. Obecność Westbrooka kontrowersyjna, bo mimo mocnego teamu w OKC do niczego on ich nie doprowadził. W top10 dekady ja bym widział liderów swoich drużyn. Gasol to chyba jakiś żart. Mistrz NBA, ale główne role odgrywali inni. 3x w all star game. Nie przekonuje mnie, tak słaba ta dekada, że Gasol ma w niej być?
 14. Heh, myślałem, że chodzi o yahoo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.