Skocz do zawartości

spabloo

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1663
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana spabloo w dniu 21 Marzec 2018

Użytkownicy przyznają spabloo punkty reputacji!

Reputacja

161

O spabloo

 • Tytuł
  All-Star

Kontakt

 • AIM
  1707207

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Converted

 • Location
  Lublin

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tak z ciekawości spytam, bo może ktoś się orientuje. Czy ewentualny spadek zysków NBA i poszczególnych klubów w wyniku tego kryzysu będzie miał wpływ na przyszłe salary cap? Jeśli tak to o jakiego rzędu kwocie byśmy mówili?
 2. Magic rozstawali się ze wszystkimi swoimi superstarami w niezbyt przyjaznych stosunkach, więc nie zastrzegli do tej pory numeru żadnego zawodnika. Teoretycznie gdyby wznieśli się ponad to, to mielibyśmy już zastrzeżone dwie jedynki . Ale z obecnie grającym zawodnikiem z numerem 1 może się to w końcu udać.
 3. Gały wychodzą na wierzch :).
 4. spabloo

  Random Shit 2019/20

  Z artykułu Zacha Lowe: Świetne .
 5. Trzeba przyznać, że sposób w jaki rzuca z mid-range wygląda nieco inaczej niż to jak rzuca za 3. Czekam cierpliwie co dalej.
 6. spabloo

  FA/Trades Anno Domini 2019/2020

  Z informacji które do nas docierają wynika, że, nawet jeśli tak było, to już historia
 7. spabloo

  Random Shit 2019/20

  Ciekawe... https://mobile.twitter.com/TheSteinLine/status/1177238241876963328
 8. Fultz jest zdrowy. Zacznie obóz przygotowawczy bez żadnych restrykcji. Zobaczymy. Na razie Twitter się gotuje :).
 9. Zależy co zrobi Fournier. Gdyby zrezygnował z ostatniego roku to bez cap holdów te 12 mln mogłoby być do wydania. Jak by nie zrezygnował to mniej więcej w takiej kwocie będzie MLE, więc teoretycznie też możnaby je wydać (nie wiem czy można wykorzystać ten wyjątek rok po roku - być może tu się mylę). W obecnej sytuacji (jeśli Fournier nie zrezygnuje) będziemy tuż pod progiem podatku, czyli niewielkie pole manewru mamy, a trzeba pamiętać, że kończy się kotrakt Augustina, więc jak Fultz nie wypali to nie mamy PG. Nie jest tak, że ja ten ruch krytykuję, bo sam też przedłużyłbym Fultza, ale po prostu nie trafia do mnie narracja, że Magic nie mogliby i tak nic z tymi pieniędzmi zrobić.
 10. @Eld - ten transfer to już historia :). Teraz mówimy o inwestycji 12 mln na sezon 2020/21, a więc nie przyszły, ale ten kolejny. Sporo pieniędzy, aczkolwiek zawsze można się zastanawiać, czy zostałyby wydane lepiej. Zastanawiająca jest też kwestia czy tam w ogóle był ten TOS czy jednak coś szwankuje w mentalu. Pieszczą się z nim tak jakby to było to drugie. No ale to tylko spekulacje sprzed monitora. Na razie mamy najświeższe info od Clifforda: ``The thing for me is that he’s been great, and he’s been in here working. For me, it’s the same thing – we’re taking it day by day and when he gets to the point where he’s ready, we’ll make decisions about all of that. But I’ve been happy with him and he’s great to have around and he has a love of the game. ``He’s so talented, but just because of the situation (with his injured shoulder), it’s just about him taking it day by day. Seeing how things have progressed have helped him and that’s just the smart way to go for now.’’ Czyli nadal nic konkretnego.
 11. spabloo

  Marcin Gortat - życie i twórczość

  Wczoraj przełączając się po kanałach muzycznych natknąłem się na wywiad-przesłuchanie Marcina. Nie widziałem tego wcześniej i z tego co widzę nie było wrzucane w tym temacie. I tak mnie to zainspirowało do przemyśleń: czy można być idolem dla samego siebie? Ten fragment zaczyna się około 2-giej minuty.
 12. Nad Fultzem roztoczono parasol ochronny i to podjęcie opcji jeszcze przed obozem jest na to kolejnym przykładem. Do mediów niewiele się przedostaje, a to co do tej pory mamy (parę filmików i parę wypowiedzi osób, które go widziały na treningach) nie daje podstaw do wyciągania jakichkolwiek wniosków. 2 tygodnie do startu sezonu i może się trochę wyjaśni czy ta inwestycja ma w ogóle jakieś szanse zwrotu.
 13. spabloo

  Marcin Gortat - życie i twórczość

  Od paru dni mówił w wywiadach w prasie i w studio TVP, że przegramy z Chinami. Mylił się, więc go to uwiera.
 14. spabloo

  Lakers '20

  Strzelam, że wykopanie z PO drużyny, która wygrała 66+ meczów w regularze jest rzadszym zjawiskiem niż pokonanie wspomnianego Wybrańca :).
 15. Pomarańczowy, bo pomarańcze. Takie owoce. Orlando jest stolicą hrabstwa Orange nazwanego tak ze względu na ich liczne uprawy cytrusów w tym regionie. Wszystko się więc spina.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...