Jump to content

Robinson

Użytkownik
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43

About Robinson

 • Rank
  6th Man

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. A ja znowu nie mam za bardzo kogo wyrzucic aby rotowac graczami. Różnica jest taka, że rok temu wszyscy w moim składzie byli równie dobzi a teraz wszyscy są równie przeciętni. Marzec, gdybys zamiast Kemby mial Simmonsa, ktory przy okazji byl jakos 2 razy tanszy niz Kemba, to powiedzialbym, ze masz znakomity sklad do h2h. A tak ten Kemba jak piesc do nosa. Dealuj go za Simmonsa.
 2. Draft skonczyl sie ok 1:20. Ci co przewaznie wytrzymuja do konca dotrwali i tym razem
 3. Chyba mozna wziac na 14 dni na probe.
 4. Ja pewnie jak zwykle będę w sobotę dosyć wcześnie i się spotkam z Bartkiem.
 5. Jak dla mnie im dłuższy draft tym więcej zabawy. W ostatnich rundach można wyciągnąć prawdziwe perełki.
 6. O, właśnie stamtąd wróciłem. Założyłem ankietę: https://doodle.com/poll/ry7isrw556ma8wmc Proszę o wpisanie głosów tylko przez osoby z ligi.
 7. Robinson

  Futbol europejski

  Katar jeszcze ma jakiś sens zamiast kwalifikacji do MŚ 2022. Udziału Japonii nie rozumiem. Może po prostu jako dobicie do równej liczby zespołów. Btw. kilka dni temu rozpoczęły się Eliminacje MŚ 2022 Na początek odbywają się preeliminacje strefy azjatyckiej pomiędzy najsłabszymi zespołami rankingu Fifa. Komplet wyników z pierwszej kolejki: Mongolia-Brunei 2-0 Macau-Sri Lanka 1-0 Laos-Bangladesz 0-1 Malezja-Timor Wschodni 7-1 Kambodża - Pakistan 2-0 Bhutan-Guam 1-0 Rewanże 11 czerwca Transmisje są na youtubie. Oglądałem drugą połowę Mongolia-Brunei. Myślę, że poziom był wyższy niż w polskiej lidze
 8. Robinson

  Futbol europejski

  Zawsze byłem zwolennikiem tego rozwiązania, natomiast spodziewałem się, że to praktycznie wyeliminuje kontrowersje a to jednak tak nie działa.
 9. Robinson

  Futbol europejski

  Jestem ciekawy jak oni to wytłumaczą.
 10. Robinson

  Futbol europejski

  Miałem być na stadionie na tym meczu ale odpuściłem Idę w poniedziałek na 1/8 i jest szansa, że będzie to mecz Urugwaj-Polska
 11. Robinson

  Seriale

  Ja mam mieszane uczucia. Do sceny z zabiciem Daenerys było całkiem fajne. Pomijając nielogiczności z teleportującym się robakiem czy z liczebnością armii Danki, bardzo dobrze oddano uczucie jej rosnącej potęgi i zagrożenia z jej strony. Dylemat Jona skojarzył mi się ze sceną gdy Isildur odmówił wrzucenia pierścienia do lawy lub gdy Anakin nie pozwolił na zabicie Palpatine. W obu przypadkach zmarnowano ostatnią szansę na powstrzymanie zła gdy to było jeszcze możliwe. W przypadku GOT, ponieważ był to ostatni odcinek a nie pierwszy, Jon zrobił co trzeba było zrobić i było to ok. Wszystko co stało się później to już ponownie tragedia. Ok, jestem w stanie zrozumieć sens takiego zakończenia. Tron zniszczony, ogromne zmiany we wszystkich wielkich rodach, więc dobrym pomysłem było wybranie na króla osoby, która nie reprezentuje żadnego z wielkich rodów, nie założy dynastii i po jej śmierci dojdzie do kolejnej elekcji nowego władycy. Zakończenie ciekawe, ale sposób jego pokazania był beznadziejny. Żałosne sceny z Edmure i z Samem. Niezrozumiała secesja Północy by zadowolić fanów Sansy a nie np. Dorne, co byłoby dużo bardziej sensowne No i przede wszystkim słowa samego Brana "Po to tu przybyłem". Czyli mały sukinsyn wiedział o wszystkim i tak zaplanował wydarzenia aby zostać królem Zakończenia wielu wątków otwarte na wszystkie możliwe sposoby więc jest szansa na spin-offy, komiksy itp, ale to akurat dobrze.
 12. Wszystko co najciekawsze w tych PO dzieje się w Portland.
 13. Robinson

  Szachy

  Ja się czasem bawię na lichess. Bardzo fajny serwis, dużo zadań treningowych, możliwość analizowania ruchów. No i mają apkę więc w drodze do pracy autobusem można zrobić parę ćwiczeń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.