Jump to content

piotreksuper

Użytkownik
 • Content Count

  2,233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27

About piotreksuper

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Converted

 • Location
  Szczecin/Dobra Szczecińska
 • Interests
  Koszykówka,wszelkiego rodzaju gry Fantasy,sporty walki,piłka ręczna.
 • Occupation
  Logistyk:)

Recent Profile Visitors

6,354 profile views
 1. Sprzedam K.Nunna i Kevina Portera za kogoś kto daje więcej FP.
 2. Mar w opałach, może trochę uda się nadrobić. Siakam na długo out?
 3. Nie liczę że kupi go contender tylko ktoś kto odpuszcza ten sezon, więc to ma mniejsze znaczenie. W przyszłym sezonie z niższą pensją powinien być ciekawą opcją.
 4. rozważam sprzedaż R.Westbrooka, możliwa zamiana na 1 lub na 2 graczy. Potrzebuje trochę więcej luzu w salary cup.
 5. Teraz już chyba go nie odpuścisz? Czekamy na powrót Melo ;], nie wiem po co go brałem, ale mam byłego All stara w składzie.
 6. Mam 7 graczy PG, zamienię na inne pozycje. Rozważe każdą propozycję w której zyskuje Fp na ten sezon.
 7. dzięki, warto było wydać te 78 dolców. Obecnie średnia 40,75, a ostatnie kilka meczy+50. Zapraszam walczących po Horforda, marnuje się u mnie.
 8. Za mało oferujesz:) ale plan byl dobry bo Bazley wygląda na jednego z lepszych graczy thunder. Brawo ai3. Wg jakiego kryterium posegregowani jesteśmy w tabelce? C. Paul może w niedługim czasie przekroczyć srednia 40 fp, Wow.
 9. tankuje, wiadomo czego oczekuje. Poza Zionem wszyscy do zgarnięcia. 1 Al Horford 2 Thaddeus Young 3 Dwight Howard 4 Zion Williamson 5 Dennis Schroeder 6 Reggie Jackson 7 Evan Fournier 8 Harrison Barnes 9 Nemanja Bjelica 10 Cedi Osman 11 Ish Smith 12 Jarrett Culver 13 Shabaz Napier
 10. Wystrzelałem już się, macie spokój.
 11. U LBS nie jest lepiej. Towns i Embiid dostaną spore zawieszenia.
 12. Też się zastanawiałem czy go brać, ale ryzyko żadne bo wywalonym graczem nie grałem na aktywnym slocie. Bardziej cieszę się z odzyskania C.Osmana.
 13. Niewiele można jeszcze powiedzieć. Wygląda na to, że u mnie Nunn na duzy +, Russel tak jak przypuszczałem. Młodzi dostali minuty w rotacji, a Isaiah powoli wraca do gry. Na minus R.Jackson który poleciał na Fa. Saric wielka niewiadoma, więcej się spodziewałem w pierwszym meczu, ale to zawieszenie Aytona może wiele zmienić. Fajna sytuacja z Kaminskim na waiverach. Przypuszczałem, że ktoś z dwójki Mar, Krzemo odpali wszystko co ma na Fa(30$) więc musiałem dać 31.
 14. Jak będą lepsze 15-stki na Fa to może i tak, ale na ten moment ich nie ma. Na razie jaram się tymi 40 punktami Nunna.
 15. Muszę się zgodzić, wygląda na to że to mój najlepszy skład w historii, jednak do składu Kolek23 sporo brakuje. Dziwię się, że nie zostali wcześniej pobrani tacy gracze jak K.Porter, Nunn, Schofield, wystarczyło się schylić i nawet nic nie płacić, na razie to tylko prospecty może któryś odpali. Spóźniłem się 15 minut po Edwardsa...wygląda na kosmite Wilq gdzie Twoje predictions? Kenrich Williams ma teraz szansę na więcej minut
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.