Jump to content

evitacre

Użytkownik
 • Content Count

  814
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

evitacre last won the day on September 19 2019

evitacre had the most liked content!

Community Reputation

108

About evitacre

 • Rank
  Starter

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. magia picków, wymieniasz młode 55 żeby mieć szanse wybrać ... młode 55
 2. U mnie cały czas Isaac do wzięcia ---------------------------------------------------------- nieaktualne. thx @bulek tak swoją drogą to ja coś źle policzyłem bo ten Ariza by sie chyba zmiescił co nie ?
 3. Wg mnie każda wymiana Isaaca jest keeperowa. Nikt nie wymienia zdrowego gracza top 20 na kontuzjowanego gracza top 20. Tzn rozumiem Twój tok rozumowania, jak sobie to przemyślałem to doszedłem do konkluzji powyżej. Wiec albo puszczamy takie wymiany jak pierwotna albo Isaac jest niewymienialny. IMO głosujmy. Bo pierwotne założenia deadline nie uwzględniały takiej sytuacji.
 4. co jesli keeper jak Isaac ma praktycznie season ending injury ? Tez mogę nim handlować jako keeperem dopiero przy deadline ?
 5. Popatrze, narazie wysłałem całego 1 propsa
 6. Kaczka na taczce czyli Jonathan Isaac aka top 5 ulubionych graczy Eviego wjeżdża na rynek z powodu kontuzji.
 7. 1. Grywa po 30 odkąd jest szpital, grywał po 20, nie manipuluj 2. I co z tego że tak rzuca ? przecież to 19 latek ? 3. notka przy Hays'ie " .. is going to be a very good player in the future". Tylko, co z tego że tak tam piszą ? 4. młodzi bogowie - top 95 i top 103 tego sezonu, ocena potencjału gracza uważanego za top prospekt - nie Twoja rola, managera który zarządza swoją drużyną 5. Wyboldowana część - Hmm, 2 x większe value, fluki staty OG łatwe do wychwycenia + do tego 2 x większego value top 8 tego draftu. nawet 1% Twoich wątpliwości ? No nikt nie jest doskonały Oczywiście @RonnieArtestics to moje veto wcześniej było przekorne. Jak się tak umówiliście to deal przechodzi pomimo że wg mnie jest mega nierówny. Generalnie ja tego prawa do robienia wymian właśnie bronię 6. Ja bym się wstydził argumentować obalenie tej wymiany posługując się value za ten sezon, każdy ma swoje demony Nie rozumiesz ? Argumenty jakie usłyszałem: - value niższe niż sarica /bogdanowica - liga sezonowa, dynasty, gdzie wartość ma wirtualny pick i młodzież - odniesienie do value i teksty że oceniasz na "tu i teraz"- imo niedorzeczne - Twoim zdaniem i Bulka zdaniem z Redisha nic nie będzie - co to ma do rzeczy ? Dlaczego wy oceniacie a nie strony wymiany ? - Bulek piszący że przy wymianie Oubre za M Porter Jr pick 18-20 zmienia wszystko - czyli totalna niewiadoma z końca draftu (przykładowy carsen edwards ?????) - no litości. Tamten deal jest przykładem dokładnie takiej wymiany jak ta o której rozmawiamy - z drugiej strony manager zyskał cap więc deal w którym oddał 2 razy większe value opatrzone top 8 pickiem (powyżej top 18-20...) za top 80 i fluki staty nie budzi cienia wątpliwości... Nie bronię tej wymiany, bronię prawa managerów do robienia wymian.
 8. Cam Red ma 20 i już dostaje regularne 20 minut
 9. Jeden z siedemnastu bodajże
 10. No własnie ja też tego nie ogarniam. W lidze do której @buleksię odniósł byłoby veto przed północą z uwagi na zbyt dużą dysproporcję w wartości na moment transakcji, nie uwzględniają fluki TS% annunobiego ??? wiesz że to jest matematyka w tym przypadka, co nie ? tam nie musisz zgadywać, musisz jedynie ogarnąć czy 2 to więcej niż 1 Zeby zablokować mój deal z Qooniu miałeś sprzeciw 2 osób (w tym siebie), przy Kembie masz mój i jak rozumiem Tecu ma wątpliwości. To jak będzie ?
 11. @bulek oddawaj mój pick i zacha kradzieju !!!
 12. Właśnie. Pick który będzie graczem który po miesiącu wyląduje na FA. W momencie kiedy jest magiczny pick to jest ok, kiedy jest to gracz to oceniasz "tu i teraz". Bzdura. I znowu wracamy do punktu wyjścia - pozwól managerom dokonywać tej oceny, a nie tylko Twoje widzimisię. Kemba Walker to stud, puściłeś go za Oubre top 100 na ten moment i Annunoby który ma TS% na poziomie 67% - średnia ligowa 56%! Gdzie gość który dostał Kembę dostał jeszcze pick 8 tego draftu! Kemba ma value 0.82, Oubre + fluki Annunoby = 0.47. Zgłaszam veto bo ta wymiany jest totalnie nierówna z uwagi na samo value, nie wspominając o dodaniu gracza który był wysokim pickiem w tym drafcie.
 13. Gościa który jest 4ty i własnie się wzmocnił Oubre. Deal breaker faktycznie. Przy tym co napisałeś wcześniej - że oceniasz tu i teraz - każdy deal gdzie jest pick to dla mnie veto.
 14. @bulek @wilson44 W fbx#1 Oubre za M Portera, wbijamy robić zadymę ? No podstawa lig dynastycznych to kwestia tego jak kto ocenia potencjał, patrzenie na value to ja mam w sezonówkach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.