Jump to content

karpik

Użytkownik
 • Content Count

  2,250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

karpik last won the day on July 15 2019

karpik had the most liked content!

Community Reputation

2,117

About karpik

 • Rank
  All-Star

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

NBA

 • Ulubiony zespół
  Kotwica Kołobrzeg
 • Ulubiony gracz
  Rony Seikaly

Converted

 • Location
  Dąbrowa Górnicza
 • Interests
  brak

Recent Profile Visitors

18,244 profile views
 1. Nie dajcie się dymać Wolves, Lakers i Knicks.
 2. Lol, w dobrym tonie jest zaokroąglać zgodnie z zasadami matematyki, co też jasiek uczynił.
 3. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jednak jak ktoś zadaje pytanie czemu team A, a nie B, to tak kulturalna osoba jak Ty na pewno znajdzie minutę, żeby wyjaśnić dlaczego.
 4. Tylko to już jest problem doboru argumentów, a nie systemu głosowania, który teraz omawiamy.
 5. Choćby po to, żeby się spytać osoby czemu głosowała tak a nie inaczej (można ją oznaczyć i mieć pewność, że zobaczy pytanie). Poza tym można samemu wiedzieć jak się głosowało, co też może być wartościową informacją.
 6. Nie do końca, bo mnie się wydawało, że dałem Wanamakera do Knicks, a Paytona do Wolves, a potem nie mogłem tego sprawdzić i skorygować. To nie działa dobrze, skoro zwykły missclick może wypaczać wyniki.
 7. Ja doceniam, ale to wciąż gracz na kwadrans, który w dodatku ani nie rozciąga gry ani nie jest wielkim zagrożeniem jako roller. W dodatku delikatnie mówiąc średnio Ci pasuje do Twojej switch-everything defensywy (skoro chwalisz jego obronę pod obręczą, to na pewno też wiesz, że ludzie mu trafiają 50% trójek).
 8. Nie wiem czy ktoś jeszcze tu sprawdza wymiany, ale mnie jakoś tak naszło i wymiana @Alonzo @Ashigaru i @MMM2121 nie przechodzi. Nie można dawać opcji "defer" do protected picków.
 9. Jeśli tak jest napisane, to znaczy, że nie
 10. To jak sobie wyobrażasz relacje z hipotetycznym agentem Kuzmy? Przrcież on przez Ciebie traci kasę
 11. I z jakiegoś powodu oba przypadki kończyły się opt-out, choć w przypadku Rockets istniała groźba odejścia Parsonsa (co też się stało). Można myśleć oczywiscie, że kluby NBA rozdają chętnie wszystkim dookoła dolary, ale można też uważać, że starają się kalkulować każdy ruch i Rockets wiedzieli, że Parsons po wzięciu TO byłby niezadowolony i nie chciałby tam grać.
 12. A ja nie znam podobnego przypadku jak ten Kuzmy, zatem jest on bezprecedensowy....co znaczy, że jego skutek jest kwestią naszej interpretacji. Ja to widzę tak, że agent Kuzmy jak i sam Kyle są wściekli na Hornets i pozostali klienci agenta Kuzmy są niezbyt skłonni do gry w Hornets. A jako że u nas nie wiadomo kto ma jakiego agenta, to przy równych umowach Hornets są w moim odczuciu na przegranej pozycji.
 13. No to jest dobre pytanie Alonzo. Cały czas nie wiem czemu ich porównujesz. @fluber To podaj śmiało te przykłady. Ciekawe ile z nich dotyczy takiej różnicy jak w przypadku Kuzmy, bo lekko licząc Kyle może liczyć na 600% podwyżki. Znamy przykłady z RL Jokicia czy Parsonsa, którzy mogli grać kolejny rok na minimum, ale ich zespół zrobił opt-out. Nie znamy zachowań, które Ty najwyraźniej planujesz, ale ciężar dowodzenia leży ponoć po mojej stronie... Ok, niech tak zostanie.
 14. T-Mac, Kidd, Shaq, KG, Dwight, Gasol, Carter. Pewnie jeszcze o kimś zapomniałem. W każdym razie ten trejd Hardena też jest dla mnie niezrozumiały, ale w niczym nie przypomina sytuacji Kuzmy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.