Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 09.06.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 10 punktów
  ONI TAK WYRAŻAJĄ SWÓJ GNIEW I EMOCJE WIĘC MAJĄ DO TEGO PRAWO PIEPRZONY RASISTO.
 2. 7 punktów
  Największym sukcesem Knicks jest na dziś to ze nie maja w składzie Kyrie Irvinga.
 3. 6 punktów
  No i tu się zaczyna kwestia tego, kto po prostu kocha grać w kosza, a ilu z nich jest pracownikami korporacji.
 4. 6 punktów
  Aniele Dżordżu stróżu Mój ty zawsze z gunem przy mnie stój, rano, wieczór, we dnie, w nocy walisz craka o północy strzeż koksu i zioła mego i nie zaprowadź Mnie do auta policyjnego. Amen.
 5. 5 punktów
  Znowu nie mogłem się zdecydować. Wewnętrzna walka podmiotu lirycznego, czyli c***owe cyferki vs aparycja draftowanego, świadcząca o tym, że mamy do czynienia z koszykarskim pół debilem. I chyba udało mi się to połączyć: 65. Khalid El-Amin 2001/02; czyli taki Michael Sweetney / Oliver Miller na PG. Szefował ówczesnym Bulls, niestety po debiutanckim sezonie, zakończył karierę w NBA. Unikalny skill: potrafi ojebać sześć Big Maców na śniadanie. @marzecnapisz, że kochasz ten pick. Next: @Koelner
 6. 5 punktów
  Chciałbym @fluber tylko przypomnieć, że obowiązuje Cię ważny kontrakt
 7. 4 punkty
 8. 4 punkty
  Przeciętny Kowalski jest w 9% najbogatszych świata i żyje w jednym z najlepszych miejsc do życia. Nie lubię takich tekstów o biedzie umysłowej, zwykle mówią one mniej o przeciętnym Kowalskim, więcej o autorze
 9. 4 punkty
  BREAKING: waives their only center, Isaiah Hartenstein
 10. 3 punkty
 11. 3 punkty
  Pół na pół rachunki skoczyły ale niewiele. Inna sprawa co gość robił w domu że mu tak skoczyły no i pow mieszkania. Odchodzą dojazdy do pracy więc jak sobie przeliczyłem to i tak jestem na +. Tak informacyjnie na szybko. Więc jak dla mnie to takie pi****lenie.
 12. 3 punkty
  Sztab prezydenta eksponuje historię biedy tej kobiety by pokazać jak bardzo ubiegający się o reelekcję prezydent poprawił tej kobiecie byt. To obrzydliwe.
 13. 3 punkty
  idzie live stream właśnie, dawajcie! nie ma chwili do stracenia:
 14. 3 punkty
  To, że przystali to pół biedy, do tego że ktoś na coś przystaje (np. kontrakt w danym klubie), a potem mu się przestaje podobać, można się już było przyzwyczaić. Bardziej zastanawiam się, jak on wyobraża sobie pensje graczy i w ogóle ligę, w której nie płaci się graczom pieniędzy zależnie od ich poziomu. No i jeśli ktoś myśli, że jednym graczom płaci się więcej niż innym, nie dlatego że są lepsi, ale żeby ich podzielić, to jest już z nim coś mocno nie tego.
 15. 3 punkty
  O tak. Latami budowano TVN. Zaczęto już w 1983 roku
 16. 3 punkty
  24. DeShawn Stevenson 2012 @Lu-
 17. 3 punkty
  @eF. tu składa lepszy team niż miał w normalnym atfie
 18. 2 punkty
  pyknę dziś jbc -> ale to bliżej 15:00
 19. 2 punkty
  Kablówki nie ma nawet w osiedlach domków jednorodzinnych w miastach Sam muszę się posiłkować anteną, choć shitsat służy mi teraz jedynie do oglądania damy kontra wieśniaczki i benefisów martyniuka Boksu nie ma Lm nie ma Za to reklam nie brakuje Co do tej sprawy o pedofilię Tweetera nie lubię więc tego wpisu dudy nie widziałem Jeśli faktycznie tak to tłumaczy to j a pierdolę debil Wczorajsze rewelacje też faktycznie rzucają na sprawę nowe światło ale nikt tej młodej kobiecie nie może zakazać wniesienia wniosku Jeśli robi to pod czyjąś namową, wówczas sama naraża się na niebezpieczeństwo Jeśli ,robiła to widząc zmianę jaka zaszła w tym facecie wówczas uważam że warto dać takiej rodzinie szansę oczywiście nie zaprzestając nadzoru kuratora Tak czy inaczej wolałbym, dla dobra tej dziewczyny, żeby media nie grzebały za głęboko, mogą narobić jeszcze więcej złego Napisał totalny fanatyk
 20. 2 punkty
  prosze:) dlatego portal sputnik cisnie po nim z gory na dol i komplementuje trzaskowskiego?:)
 21. 2 punkty
 22. 2 punkty
  No spoko, ale uwagi to kieruj do @elwariato Nie wiem jaki jest problem w normalnym potwierdzeniu dealu w odpowiednim temacie tylko odpierdala się jakiś cyrk, mimo że dogadaliście deal. Dla mnie trejd jest ok.
 23. 2 punkty
  po co politykujesz w tym wątku? wiesz ze tak samo było na wiecach Trzaskowskiego, Bosaka, Biedronia, czy kogo tam popierasz, wiec co masz na celu dając taki komentarz?
 24. 2 punkty
  Właśnie, do zdjęć Dudy nic nie trzeba dopisywać. Ja wiem, że to nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia ale on się dokładnie wpasował w buty Komorowskiego. Nowy spot Trzaskowskiego doskonale pokazuje jak role się odwróciły.
 25. 2 punkty
  wieści z ostatniej chwili: Chris Webber nadal gra dla Magic
 26. 2 punkty
 27. 2 punkty
  Nie wiem czemu przeczytałem ze grałeś z kolezka
 28. 2 punkty
  Panie mod, wypierdol pan w końcu tego prymitywa z tego wątku. Ile jeszcze potrzebujecie tego typu postów? Przez jakiś czas nic nie pisał i był jako taki spokój w tym wątku (chociaż mamy finisz kampanii wyborczej). @fluber nadal uważasz, że to inni userzy są problemem? Teraz akurat taki Joseph pisze więcej i jakoś gównoburzy nie widać. Zresztą już tłumaczyłem temu lamusowi, że incele z wykopu to ludzie o poglądach skrajnie konserwatywnych a on nadal powtarza jakieś brednie, że to niby moje środowisko.
 29. 2 punkty
  5ty fail Lecą chłopaki na bogato. Tych niezdecydowanych razem takimi przypalami nie przekonają Ten wójt to jakiś krewny delty? Poglądy identyczne Z danych Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) wynika, że w ostatnim czasie wzrosła liczba osób żyjących w skrajnym ubóstwie, czyli na poziomie minimum egzystencji. W 2018 r. było to 5,4 proc. mieszkańców Polski - rok wcześniej 4,3 proc. Skrajne ubóstwo w Polsce Przypomnijmy, że minimum egzystencji dla osoby samotnej w 2018 r. wynosiło ok. 600 złotych, a dla czteroosobowej rodziny ok. 1600 zł. Co ciekawe, statystyki dotyczące ubóstwa w Polsce od kilku lat systematycznie spadały. Sytuacja zmieniła się jednak w roku 2018, kiedy zanotowaliśmy wzrost. Koronny argument flubera o poprawie sytuacji Polaków dzięki pińcetplus jebnął jak długi Powtórzę to za rok 2018! Może dość już rozdawnictwa a trzeba pomyśleć nad innym sposobem pomocy najuboższym?
 30. 2 punkty
 31. 2 punkty
  O te szczepionki, które nie wiadomo czy, ani kiedy będą? Przecież to jakiś bullshit. Pytanie o wyjście z recesji spowodowanej paniką rządu byłoby na miejscu. Z innej beczki: Rany boskie...
 32. 2 punkty
  Uwierz mi kolader, że dla każdego pokolenia jego dzieciństwo jest najlepsze. Jestem po dyskusjach z dziadkami, rodzicami i nastoletnią córką. Choć nawet to w latach 90-tych bywało szare.
 33. 2 punkty
  Akurat Carmelo to słaby przykład, bo zarobił już +99% pieniędzy jakie zarobi w karierze i jeśli np. nie chce mu się już grać za rok, to go renegocjacja CBA pewnie mało interesuje. Ale reszta ma zdecydowanie za dużo do stracenia - rok wyjęty z kariery (ile średnio trwa kariera gracza, 6 sezonów?), renegocjacja niedotrzymanych kontraktów z TV, niższy SC i cały leverage w rękach właścicieli. Gdzieś czytałem jakieś "source" od anonimowego gracza, że jego agent mu o tym powiedział, ale nikt inny o tym nie wspominał - gracze ani liga. Zakładam, że wielu z nich po prostu o tym nie wie i myśli, że jak sobie odpuszczą tą 1/4 kasy za 19/20 to na tym się skończy i na jesieni wszystko będzie po staremu.
 34. 2 punkty
  72. ROYAL IVEY 08' @P_M
 35. 2 punkty
  jak będziecie wrzucać składy konoecznie ich boxscore w wybranym sezonie czy coś xD btw bacon miał jaki c***owy by nie był, to miał kilka wyskoków w tym sezonie, wiec w tej lidze pewnie bedzie robił regularne 20ppg
 36. 2 punkty
  O ja pierdolę... Co za herezje.
 37. 2 punkty
  Kto k****? Ale ma 33,3% za 3 na 1.7 próby. Będzie bombardował.
 38. 2 punkty
  Kilka próbnych simek ze składami po 3 etapie, plus randomowe podpisy później i jest kilka rzeczy, które się powtarzają non stop; Shaq MVP, Oden ROTY, 76ers wcale nie tacy super mocni, Kobe sporo poniżej 25ppg, za to na wschodzie Heat non stop na 1 seedzie w moich simkach. Blazers i Celtics szorują dno na poziomie 15-25 W. A no i miód na julkowe serce w ostatniej simce aka Payton MVP ;]
 39. 2 punkty
  wreszcie atf w ktorym poszedl ;]
 40. 2 punkty
  done rostery na stronie zupdejtowane Mavs mają teraz 2 734 650 powyżej salary cap Bulls mają - 6 baniek z hakiem (tu nie ma to znaczenia -> bo i tak mogą tylko MLE, LLE, minima i worek dolarów dla Ridnoura ) i btw @Tecu gratki dealu xD
 41. 2 punkty
  Chytry przede wszystkim liczy się indolencja w ataku. Moi nie wyjdą z dychy:)
 42. 2 punkty
  Panowie mac nie lubi Popa bardzo, więc wrzucił by powiększyć ogólną niechęć do niego. Wypowiedziami ludzi związanych z NBA nt domniemanego rasizmu w USA nie ma się co przejmować. Primo - chyba każdy w pewnym momencie dorasta do tego, by sportowców/aktorów/muzyków etc mocno oddzielać (zawód/wypowiedzi niezwiązane z zawodem). Secundo - co najważniejsze. Były badania pokazujące jaki jest fanbase i docelowy target marketingowy w NBA (+-80% wyborcy demokratów, struktura etniczna delikatnie mówiąc odmienna niż ogół populacji USA). Każda, nie wiem jak to dokładnie ująć... (anty-białyheteromężczyzna?) wypowiedź - czyli prolgbt, problack, prometoo to po prostu finansowy zysk. Nie bez powodu była szyderka z sprawy chińskiej, jak najwięksi krzykacze o niesprawiedliwości na świecie w USA z społeczności NBA pospuszczali nagle głowy i cichutko siedzieli. Bo zamiast bonifikat finansowych mieliby na takich wypowiedziach gigantyczne straty.
 43. 2 punkty
  Rząd twierdzi, że sytuacja jest opanowana i luzuje wszystkie ograniczenia. Dodatkowo PiS odrzucił poprawkę o możliwości zbierania podpisów przez ePuap. Czepiasz się chyba dla samego czepiania.
 44. 2 punkty
  Isaiah Whitehead 2017 @julekstep
 45. 2 punkty
  Cytuję "Stwierdziła, że "W pustyni i w puszczy" dzieli rzeczywistość na cywilizowany świat białych i barbarzyński świat wszystkich pozostałych. Nauczycielka zwróciła też uwagę na kontekst protestów w USA. Wspomniała protestujących pod hasłami "Black Lives Matter" i "I can’t breathe". Fiołek zaczęła zbierać podpisy pod petycją do ministra edukacji, Dariusza Piontkowskiego, ale po trzech dniach zrezygnowała. Na oficjalnej stronie jej apel poparły 1903 osoby. Jak przyznaje, nie wytrzymała hejtu, z jakim się zetknęła. Petycja rozpętała piekło. Hm... O co tu idzie? Dlaczego rozpetalo sie piekło? (mój dopisek - tak wyglada wolnośc słowa w demokracji :P) A bo. Polacy to szlachta. Kto widzial czarnego hrabie? Albo czarnego ordynata? Nie. Wiec to nie ludzie. Polacy to ludzie, a nie ludzie to majstry, rolnicy, szewcy, fryzjerzy, włókniarki, sprzataczki, pielegniarki i ksiegowe. Jak nie ludzie więc też nie Polacy. Policzmy lektury. Ile jest pisanych z pozycji klasowych szlacheckich a ile z pozycji chlopskich. Nawet "Chlopi" prezentuja chlopow jako disneyland, Trylogia to dla niektorych kwintesencja polskosci, taką sie stala w kulturze popularnej. Wszystko o szlachcie i walkach szlachty. "Lalka" to ta, co ubolewa ze pecha mial Wokulski że w zlej rodzinie sie urodzil. Jego wina. "Pan Tadeusz", nawet Żyd sie przebil ale nie folwarczne chlopki. Gdy komuna chciala wprowadzic po 45 do obiegu lektur szklolnych inny punkt widzenia byl rwetes "inteligentow" że niszczy "Polska literature" Polska to znaczy szlachecka i klasowa. Inne punkty widzenia inne racje niz klasy posiadajacej nie sa "polskie". Wycofano sie z tego. Socjalizm i rownosc sie nie przyjely. Na takiej podbudowie sie ksztalci dzieci. Nie tylko te z inteligenckich domow, przede wszystkim te z rodzin pracowniczych alby znaly swoje miejsce. I to jest najtrwalszy fundament. Dlatego bylo tyle hejtu zamiast rzeczowej dyskusji. Bo jak to "asfalt juz nie ma lezec na swoim miejscu", a chlop sluchac pana, a robol przyp... 24/7 slyszac ze 100 za brama na jego miejsce. Toż to koniec swiata! Polska szlachta gotowa byla oddac we wladnanie panstwo sasiednim mocarstwom aby utrzymac przywileje. Podobnie obecnie, oddano panstwo innym organizacjom miedzynarodowym aby utrzymac lukratywne zycie próżniacze w warszawce. "
 46. 2 punkty
 47. 1 punkt
  Jak w życiu Biedak ginie, bogaty żyje
 48. 1 punkt
  Może dlatego, że jestem facetem a nie płochliwym facecikiem, który po dotknięciu krzyczy ojejku biją i dlatego mnie to po prostu śmieszy Doskonale wiesz, że każdy z nich by bardzo chciał być uderzony zwłaszcza przed kamerą i zrobi dużo by tak się stało. Wybacz, to nie sprawa polityczna, to raczej filmik o współczesnych facecikach Ciebie nie interesuje dokąd szedł Kaleta i czy mógł tam iść? I ta interwencja poselska. Wycieranie sobie gęby frazesami a wiadomo, że chodzi o tanią politykę. Takich mamy niestety facecików w polityce. Fanatyzm Dobre.
 49. 1 punkt
  Campy u dziadków potrafią być overrated jak się przyjrzysz się z bliska. Payton -32 w tym -6 Quickness, -5 Block, -5 łącznie w D i OffRebound - połowa jego spadków w raczej mało ważnych kategoriach dla PG (Quickness byłoby ważne gdyby Payton nie miał za kolegów z druzyny ludków którzy mają po 50-60 max w tym skillu). W najbardziej kluczowych skillach na jego pozycji, to najwięcej poleciał w 3p, w których i tak był słaby i w Handling który nadal ma na poziomie +90. Richmond -33 w tym -19 łącznie w Quickness, PostD, Dreb, Jump, Strenght. Rzutowo nadal super na outside, obrona i stl na poziomie. Pippen -22 w tym łącznie -17 w Handling, Passing (który ma i tak nieprzeciętny jak na sf), Quickness, PostD i Jump. Ak47 poleciał połowę na dwóch skillach z czego jeden to Handling (zieeeew), a drugi DriveD na -5 (mając łącznie w statach defensywnych , to taki spadek można my wybaczyć. Za to Diop w kluczowych dla C statach ładne wzrosty +5 w PostD, +7 w DriveD, +9 w Block (defensywnie zaczyna to wygląda w miarę solidnie, choć brakuje tu jeszcze jednego takiego campu by wskoczyć na poziom wyżej ). Mark Price też totalne zaskoczenie - +10 na rzutach, w tym dobicie do 100 na outside. +5 w PerimeterD, +4 w Stealu. Niby też +4 w Passing ale akurat w tym względzie Price jest raczej średni jak na pg. Największy wkurw tegorocznych campów to Korver. Potencjał na poziomie Ak47, a skok o 52 oczka. Gdyby tak raz k**** mieć szczęście na tych zasranych campach, to Kirilenko właśnie grałby na wszystkich pozycjach jednocześnie w Mavs ;]
 50. 1 punkt
  Stevensona chciałem brać nawet w pierwszej rundzie, ale nie mogłem odpuścić Ruffina. Na minus dla Stevensona: - rzucał za 3 (w naszych realiach 28% skuteczności to nie jest mało), - ma całkiem znane nazwisko, - zdobył tytuł.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.