Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 29.10.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 9 polubień
  Biorąc pod uwagę, że aborcja dodatkowo wkurwiła ludzi (mega minusowe punkty dla PiS), a w wyniku wielotysięcznych protestów na niespotykaną raczej do tej pory skalę czeka nas jeszze większa koronamasakra niż czekałaby nas normalnie za którą dostanie się PiS (jeszcze więcej mega minusowych punktów dla PiS) - to zdecydowanie było głupie, a czy celowe - to nie wiem, mam to w sumie gdzieś. To jest na tylu płaszczyznach złe (ruszanie jednego z najbardziej wrażliwych wątków społecznych w dobie najtrudniejszej sytuacji społecznej od 30 lat; młodzi ludzie protestujący gdy ofiarami tego będą starsi ludzie), że szczerze nie dowierzam w to, co obserwuję. I nie mam pretensji do protestujących, bo jak ktoś specjalnie zmienia prawo w danym momencie po to, żeby nikt nie protestował - to naturalną reakcją jest chęć jeszcze większego protestu - ale fakt pozostaje faktem, jesteśmy w dupie.
 2. 4 polubienia
  Dlatego trudno się dziwić oburzeniu nazwijmy to neutralnych politycznie (do których się sam wedle siebie zaliczam) - politycy post89 zawsze kradli, zawsze byli głupi, bezczelni, bawili się w nepotyzm i się nieustannie kompromitowali. Podejmowali bzdurne, szkodliwe decyzje, rozwalali poszczególne sektory państwa. Taka norma, standardzik. Ale pierwszy raz niemal bezpośrednio doprowadzą (bo to chwilę zajmie) do zgonów wielu Polaków, bez żadnego wytłumaczenia. I trudno nad tym przejść do porządku dziennego.
 3. 4 polubienia
  Wielkim bohaterstwem, zwłaszcza w trakcie wojny, jest lać przede wszystkim kobiety i dzieci. Nie zawodzisz Ile ważysz i gdzie mieszkasz?
 4. 3 polubienia
  A to już mój drogi nie ma znaczenia. Przez te kilka dni nie mógł facet przez nią wziąc kredytu w mBanku
 5. 2 polubienia
  A gdzie jakieś wow dla tego co dwa dni to musiał wprowadzać do arkusza?
 6. 2 polubienia
  Wow, zrobić taki deal i jeszcze zachować skromność i klasę. Czapki z głów.
 7. 2 polubienia
 8. 2 polubienia
  Myślę, że powoli temat można zamykać bo Strajk Kobiet od wczoraj zrobił prawie wszystko co mógł by stracić poparcie i wepchnąć protest w szpony skrajnej lewicy.
 9. 2 polubienia
  Kiedyś Biedron teraz chłopaczek z ONR https://streamable.com/f8e8hf
 10. 2 polubienia
  Super, ale ja nie ''popieram'' protestów, bo wiem, do czego prowadzą: nie byłem i odradzałem je narzeczonej, więc nie poszła. Tak, też wolałbym, żeby ich (mimo wszystko) nie było. Ale nie, to nie protestujący są winni, tylko ludzie, którzy wyprowadzili ich na ulice. Trochę konflikt tragiczny, jak pójdziesz protestować, to źle, jak nie pójdziesz protestować, to też źle. I to jedna strona go zaczęła, bo normalnie nikt by nie organizował (poza jakimiś antymaseczkowcami) protestów.
 11. 2 polubienia
 12. 2 polubienia
  W sumie racja, bo mocno gardzę tym dzikim tłumem. Tłum to pikuś, ale jeśli wypierdalać jest głównym przekazem liderów do mediów i ludzi w społecznościówkach, to coś jest nie tak.
 13. 2 polubienia
  Dokładnie, pogarda dla takich typów z mojej strony całkowita. Prymitywne, łyse patusy
 14. 1 polubienie
  Przecież to jest luźno jakieś 50 baniek w kontraktach. Nie ma szans
 15. 1 polubienie
  Ja też nienawidzę tego kościoła. Mądre słowa, chciałbym takiego koscioła, bardziej prawdziwego, empatycznego, czestującego herbatą a nie modlitwą, będącego bliżej człowieka, nie robiącego wszystkiego na siłę, nie idącego w liczby a w prawdę i dobre uczynki. Szustaka odkryłem dzięki @fluber. Dziękuję.
 16. 1 polubienie
 17. 1 polubienie
 18. 1 polubienie
  Naprawdę poziom sokuzburaka to niziny na które nawet konfederacja nie schodzi
 19. 1 polubienie
  ahahahahahahahhahahahhaha xDDDD
 20. 1 polubienie
  No przecież że Ci co lubisz weryfikuje a Ci co nie lubisz nie:) jakie to proste:)
 21. 1 polubienie
 22. 1 polubienie
  Ślepa pycha Lempart zatopi ten protest.
 23. 1 polubienie
  Boston Russella miał tylko raz ofensywę powyżej średniej ligowej i chyba raz nie miał najlepszej obrony w NBA, a zrobili 11/13 (będąc przeciętnym teamem w ataku i najlepszym w historii w obronie), więc ocenianie go przez współczesne kategorie jest pozbawione sensu. Co nie znaczy, że jest GOATem, ale w tym przykładzie przecież chodzi o to, że ludzie liczą tytuły - i przestają liczyć tytuły oraz zaczyną brac pod uwagę inne czynniki, gdy im to pasuje/przestaje pasować, a nie dlatego, że samo w sobie jest to kluczowa kategoria porównawcza. Russell wygrał najwięcej i miałby najwięcej indywidualnych nagród (gdyby było MVP-FMVP-DPOTY jak współcześnie), ale wtedy zaczynamy nagle brać pod uwagę siłę zespołu, siłę ligi, skillset etc. Tak więc - wszyscy gdybają, fani Jordana też.
 24. 1 polubienie
  Napisał Tłiter organizacji, której twarzą jest Marta Lempart - startująca do PE z list Wiosny w 2019 XD Będzie rządził do śmierci, bo rewolucja zaczęła się domagać politycznych argumentów, a alternatywa wcale nie jest lepsza. A sam Naczelnik już leciwy jest.
 25. 1 polubienie
  Moje szczeniaczki niczym yorki głośno szczekają, ale efekty jeszcze marne. Dziś polegliśmy u siebie z Heat, ale położyły nas głównie straty i słabszy wkład w ofensywie wysokich ze s5. Nieco okrzepną w grze i powinno to iść w dobrą stronę. Wreszcie solidny mecz Ilyasovy. Coś mi rotacja chwilowo zaklikała, bo grają w sumie prawie wszyscy tak jak chcę, choć jeszcze różnie z tym rozkładem minut. Bardzo dobrze Jasiu po 2 sezonach tej żenady, może Twój team zacznie wreszcie odzyskiwać szacunek w Simce. Tanowanie jest słabe. My w Seattle brzydzimy się tym niecnym procederem. Nooo, jak wreszcie ponad 20 teamow będzie grało o wynik, to nam się ciekawie zrobi. .. a ja w BeGM mam Orlando Magic - drużynę, która jako jedna z nielicznych może z podniesioną głową chodzić widząc tam te wałki i niesprawiedliwość.. A ta cała legia (tfu, tfłu..) to regularnie dostaje wpier%@#l w przedwstępnych meczach eliminacyjnych z jakimiś pastuchami kóz z krajów trzeciego świata z tego co słyszę.
 26. 1 polubienie
  jazda jazda jazda bez kitu wiLQ daj nr konta w pierwszym poście na dole i zaznacz, że po prostu co łaska. ja za to co już dotychczas zrobiłeś i ile frajdy dałeś, to na dobry obiad i butelkę malbeca z przyjemnością Ci przeleję. albo na 50 najtańszych browarów z biedry, co kto lubi...
 27. 1 polubienie
  Sprytnie odwracasz uwagę od tego, że elektorat Konfederacji pokazał się jako kato-talibowie i agresywna dzicz. Nakaz noszenia maseczek na świeżym powietrzu przy zachowaniu dystansu społecznego jest głupi, bezprawny i nieuzasadniony względami medycznymi. Nie zmienia to faktu, że tak zwani antymaseczkowcy kłócący się z kasjerkami w sklepach o zasadność zakazu i urządzający protesty bez maseczek to są totalne dzbany niemające szerszego społecznego poparcia. Protest rolników ma większy sens, ale złamanie kompromisu aborcyjnego to jednak nieco inna skala, stąd zupełnie nie dziwi rozmiar protestów oraz dość neutralna postawa policji.
 28. 1 polubienie
  Swoją droga nadal kisnę z tej okładki.
 29. 1 polubienie
  20 tysiecy zakażeń wykrytych równie dobrze tosterem...
 30. 1 polubienie
  Kilka pomysłów jest, ale @Ashigaru mnie nauczył, by nie oddawać swoich picków na najbliższy okres xD Zakładam sezon 33/34 jako taki przejściowy, błędne byłoby zakładanie imo takiego bezproblemowego przestawienia (nie wiadomo jak się młodzi rozwiną, co uda mi się uzyskać w wymianach/ na FA) na mocną walkę o wynik. Ale w 34/35 chciałbym już by wyglądało to fajnie:) lada moment Kings i Nuggets, chwilę później Heat. Tak kibicuję
 31. 1 polubienie
  No widać że ta pizda Kirilenko nie nadaje się na 1 opcję. Odkąd dałem Dereka jako nr 1, plus trochę zmodyfikowałem taktykę, to Derek średnio 34p (56% z gry), 10rb. Ucz się kacapie, bo twoje dni w Mavs będą policzone ;]
 32. 1 polubienie
 33. 1 polubienie
  Świetnie oddany grajek. Brawa dla komisza robiącego draft!
 34. 1 polubienie
  Zostaw te dzieci netflixa, szkoda na nich czasu
 35. 1 polubienie
  @julekstep dziś powinien, może się zaraz pojawi
 36. 1 polubienie
  Olej to Krzemo, wrzucaj Simke lepiej
 37. 1 polubienie
  Chciałem spróbować coś krótkiego mądrego jeszcze napisać, ale mnie wyręczyłeś, podpinam się pod tym w 100% i jestem trochę załamany
 38. 1 polubienie
  Wsciekly tlum uzywa BRZYDKIEGO SLOWA, niech mnie drzwi scisna, jak ja mam w takich warunkach zrozumiec ich postulaty, rece mi sie trzesa.
 39. 1 polubienie
  Jedyny język jaki do PiS-u dociera, bo jedyny jaki rozumieją.
 40. 1 polubienie
  Pani kategorycznie zażądała zmiany zdjęć profilowych, twierdząc, iż mamy tam znaki SS i propagujemy nazizm. Zagroziła, że nie będzie prowadziła lekcji i że poniesiemy za to konsekwencje -mówi nam jeden z uczniów V LO. Po otrzymaniu od rzecznika praw ucznia treści skargi uczniów na zachowanie nauczycielki chemii 27.10.2020 r. podjęłam natychmiast działania wyjaśniające. Zapoznałam nauczycielkę z treścią skargi i poprosiłam, aby w trybie pilnym udzieliła dyrekcji szkoły odpowiedzi wyjaśniającej sprawę. Poinformowałam nauczycielkę, że nie ma prawa wywierać nacisku na stronę graficzną awatara ucznia, gdyż regulamin zdalnego nauczania nie zawiera wytycznych na ten temat - informuje nas Elżbieta Piszczek, dyrektor szkoły.
 41. 1 polubienie
  Uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku ustawili na zdjęciach profilowych błyskawice, jako symbol poparcia dla protestów o prawa kobiet . Nauczycielka chemii zażądała ich usunięcia, pod groźbą nieprzeprowadzenia lekcji, bo to "symbol SS". xDDD
 42. 1 polubienie
  Daj spokój to taki typ ludzi, którym imponuje jak w 20 napadną jedną osobę, a jeszcze lepiej kobietę.
 43. 1 polubienie
  Coś czego Polacy zazwyczaj niestety nie rozumieli.
 44. 1 polubienie
  Japa tam! I wracaj do nauki czytania. Hahahaha TVN xD
 45. 1 polubienie
  Słyszałem podobno, że "To jest wojna". Jak się idzie na wojnę to z zamiarem jej wygrania. Na guza też się trzeba przygotować, zwłaszcza jak się biegnie z telefonem do przeciwnika o 50 kg cięższego. Mniej emocji - dobrej nocki. To nie Netflix.
 46. 1 polubienie
  Odwaga oni tylko ,,,, Interesowali się kościami,,,, Świadomość płynna lewicy.
 47. 1 polubienie
  Lol. T-Mac >>Russ i reszta co wymienieni
 48. 1 polubienie
  A banan moze symbolizowac brwi Anthonego Davisa. Ciekawe ile pickow by musieli dac za cp3 i czy Melo zgodzilby sie za minimum. Do tego Dwight z powrotem. Ogolnie marketingowo by to bylo zloto, a tytul imo to cp3+big2+dleague na lajcie by zdobylo (zakladajac ze ini sie nie wzmocnia typu jakims cudem beal do mavs, lac, gsw, bux)
 49. 1 polubienie
 50. 1 polubienie
  Zobacz sobie mój skład ma 15 zawodników 3 nie może być w ogóle w składzie, wszyscy na w miarę porządnym poziomie, żaden ALL Star jak Brand w ogóle nie usatwiany w składzie i komp może go wpuści może nie,. Różnica między nami jest taka, że nawet w zeszłym sezonie jak tankowałem to robiłem to z GODNOŚCIĄ I nie siedzę i wykorzystuję jakiś niedociągnięć w REGULAMINIE i KOMBINUJĘ jak Ty byle mieć 1 pick, jak sprawia Ci to frajdę to brawo. Twój wybór
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.