Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Trochę szkoda Blake po takim sezonie w zespole lotto. Z drugiej strony to nie wiem jak jego value u nas w porównaniu do umiejętności, bo zawsze jest ten alert zdrowotny u niego.
 3. Kulturwa raczej z tym oddaniem Hielda xD A Blejk płacze.
 4. Nie oddam Blake. Kultura organizacji jest mi droższa niż wszystkie picki świata.
 5. A tam przesadzasz, jest różnica, ale nie "very". Poza Bronem coś? + ja sam sobie utrudniam lubiąc młodych i myśląc o kolejnej dekadzie^.^
 6. A że się spytam wprost. Nie czy, a kiedy oddasz Griffina? Ja tam swój pick na pewno obronię, ale Ty aby obronić swój musisz się jeszcze postarać.
 7. Tylko ja siedząc w Pelicans gram na very hard, a ty w Lakers na very easy. Duża różnica i sam to podkreślałeś.
 8. akurat te 1,5 mln rok temu mnie nie bolało, więc o nic nie płakałem Smutno mi było z braku Manu, bo mi strasznie pięknie pasował do składu, takie brakujące ogniwo na ławeczce (+ zdrowy BI w PO). Sure, sure ten handicap to Bron? To w RL troszkę gorzej ten handicap poszedł... Pogadamy jak tam będziesz 21 w lidze w RS za rok jak to się Griffinowi podobać będzie Bo GM wolał jakieś łajzy zamiast Buddy Hielda^ I trzymać zwłoki Walla (wcześniej sprowadzone!)
 9. No wiadomo, dlatego jak Qcin napisał o wakacjach to inaczej na to spojrzałem. Najpierw zrozumiałem bez większego kontekstu, ze Ignazz zapomniał/nie chciał LMA i Rada to wymusiła.
 10. U Nas to niby GM składa normalnie. Jakbyś dostawał kilka milionów za rok to byś inaczej urlop planował, ale my to jednak tylko w grę internetową gramy za darmo* * nie licząc @fluber ale on jest wart każdej złotówki jego dwuletniego kontraktu
 11. Tu się nie zgodzę. RL mamy Twittery i jakby po fakcie gwiazdor się dowiedział, że to np właściciel zmusił GM i trenera do podpisania z nim umowy to mógłby być niesmak.
 12. To nie klątwa, bo dobry GM z handicapem Lakers by już tu zrobił mistrza. Jasiek buduje drugą Atlanty Hawks którą tak wyśmiewał, że nic nie osiągnęła
 13. A nie było tak, ze Jasiek wtedy płakał ze jak skończył karierę to nie powinien być wliczany do salary ?:D bo już nie pamietam reakcji bezpośrednio po ?? @january jak to było ?
 14. Dostał kontrakt i po tygodniu był w dead money
 15. kto kogo czym? albo inaczej: na podstawie czego tak sądzisz?
 16. Ehh rok więcej Manu Ginobiliego i byłby bezapelacyjny tytuł ;//
 17. czytaj https://wpolityce.pl/polityka/460478-agentka-sb-niszczyla-ksblachnickiego-teraz-uczy-tolerancji Mała EMi, komentarza pragniesz? cośtamcośtamGATE, "farma trolli". Wystarczy ?
 18. "He has basically -- according to sources -- informed everybody he's going to work out a buyout sign minimum contract and then go to the Lakers. "So Andre Iguodala is planning on joining the Lakers from what we're being told. I don't know how true that is, whether or not it is going to definitively happen. "But that is the plan at this particular moment in time."
 19. Krążą plotki ze ma podpisać z Lakers i skończyć karierę, jak Manu
 20. Obecnie Iguodala jedną nogą w Lakers!
 21. Teoretycznie nie powinno mieć to znaczenia.
 22. Zobaczymy co tam wymyśliłeś @Qcin_69 straganiarzu xD Na razie się skupiam na 3 turze FA, po kontrofertach zrobi się ciekawie A po reofertach to ho ho!
 23. Ja nawet nie wiedziałem, że Ignas był na wakacjach i to kwestia tego. Ot January podał, że to Rada a nie Spurs składali ofertę i wyglądało to trochę dziwnie
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...